Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci hlavně dobrej příběh! Zabavnýho střílení, zajimavýho rozvoje postavy (teď myslím levelování) a aktuální grafiky se asi těžko dočkám. Ale prosím ať to není recyklace předchozích dvou dílů,jinak budu řvát a nahlas. Počkám si na LP a recenze, do předobjednávky fakt nejdu.
  • Takze dalsi masaz, pred dalsim megafailem, kterej mozna za 2-3 roky jakoz takoz polecej moderi. Jako vysvletlovat k cemu sou ability ktery ingame nejsou a nebudou vubec knicemu ... to by me tak zajimalo, k cemu sou takovy schopnosti ... trebas ovladani ruznych typu zbrani, ve hre, kde strela leti presne tam, kam ukazuje kurzor a tudiz jediny na cem zelezi je slepota hrace.

    U F3 me naprosto dojimalo, ze v FPS rezimu sem vylez z Vaultu a spolehlive zasahoval vsechhno do hlavy, kdezto v tom pseudotahu sem netrefil nikdy nic ...

    Njn, je treba nejak zalepit diry v rozpoctu po megafailu TESO. (kdepak sou ty hypstri co tu balabolili ze to nikdy f2p nebude?)
    • tak si asi podcenil silu kombinace special+vats (takovej bullet time s OSD)

      vicemene to bylo na to fouknout nekomu uvodni hlavu a pak to doresit na ferovku

      chtelo by to ale zvetsi vyznam prolouzenim ty doby a nebo aspon necim jako crazy recoilem mimo to, jinak se to da vesele ignorovat, v tom mas pravdu bohuzel
      • Podivej, v F1/2 to bylo o premejsleni, vyhodnocovani rizik ... risknu 30% mezi oci? Preziju dalsi hit kdyz to nevyjde? A nebo to dam na jistotu 70% do zeber? A dorazim ho v dalsim kole? A nebo mam radsi stahnout vocas a schovat se? Pripadne pockat za rohem az mi vleze pred hlaven? A nebo mam zkusit dve rany od boku? Ale taky potrebuju dobit ...

        Tohle F3 totalne zabil.

        (system boje/opotrebeni/oprav/leceni/... pak je asi k naprosty dokonalosti dotazenej v JA2)
  • species
    To bude silenej fail toto, Bethesda uz je delsi dobu docela mimo... Skyrim je paskvil a Fallout3 je preskinovany kockopes Oblivion. V te dobe to jeste nejak zachranil Obsidian s New Vegas, ale tohle bude imo katastrofa.

    A vubec zajima tohle vubec nekoho? Uz ted se desim jak tu postupne uvidim video na kazdej podelanej stat ze S.P.E.C.I.A.L. a to sme teprd u percepcion....
    • Tak proc se na ty videa divas kdyz vis naprosto presne ze to bude fail ? Na Oridnaci se taky koukas i kdyz je to srajda ?
    • Vzal sis léky už? očividně ne. Vždyt ti lékař jasně řekl že potom píšeš hlouposti a větší než obvykle, tak šup a dej si vjotou dávku.
    • Myslím, že vás nikdo nenutí klikat a dívat se na ta videa----a pokud ano tak to máte dost blbý! :D
    • Fail jsou v poslední době tvé rádoby chytré a vtipné příspěvky. *3*
  • Jako ta hra ma vyjit za 2 mesice a misto poradneho gameplay videa nam serviruji tenhle odpad? To nas fakt maj tak na haku, ze si muzou bejt jisty, ze i tak pro hur poletime?! Recenze 20/10 jsou jiste, o tom nepochybuji
    • jestli jsi nezil posledních par mesicu nekde v lese, tak gameplay byl přes 20 minut na E3. Me osobne to stacilo, a kdyz uz by nebyl vůbec zadny vůbec bych se nezlobil.
      • Aha, jeden z tech mentalu, kteri za gameplay Falloutu povazuji strileni a ted nove i minecraft like staveni baraku. Je mi z vas smutno.
        • Psychotic
          Mně e-mentál chutná. A Fallout taky.
  • Huraaa Fallout 4
  • Ja toho falloutovskyho panacka nemam rad, je to takove priblble americke. Ale hry jsou jinak fajn:)
    • wenceslaus
      Žeby to byl účel? Vždyť to paroduje propagandu 50. let.
      • Jack1947
        Aneb z komára děláme velblouda.
    • Ale ony ty hry jsou celý takový přiblble americký, o tom to právě je, že...?

      PS: Já ho taky nesnáším.
      • Zahraj si Fallout 2 a schvalne jestli ti taky prijde priblble Americky...
      • No jo, mozna by nebylo spatny kdyby se Fallout 5 odehraval v Hiroshime, když tak radi pustosi svoji zemi atomovou valkou. Buhvi jestli by pak ten panacek skutecne nepusobil nedustojne. Holt americani.
        • Myslis, ze japonci o ty atomovky za valky stali? A jeste byli radi? To je dost odvazne tvrzeni.
          • Co to plácáš? jestli ti dela potize chapat psany text tak nereaguj.
            • To, ze mluvis o Falloutu v diskusi o Falloutu je sice zcela jasne, ale smysl tve vete stejne nedava, ac si zjevne myslis opak. Stejne jako ji smysl neda a ani te chytrejsim neucini, kdyz nekoho nazves neandrtalcem. ;)
            • Jack1947
              Ty testy v 50 letech se vlastně ani nepočítají no. *3*
            • Mluvim o falloutu, jses v diskuzi o falloutu..co nechapes? Zpustosenou zemi myslim postapo ve fallouttu. jsi snad v diskuzi o japonsku ? Predchazi tomu cele vlakno kde se bavime o falloutu. Ty blaho ze radsi nedrzim hubu, samy neandrtalci tady:)

              Ale abys to pochopil: americani znicily Hirosimu atomovkou, a to není zadna sranda, takze by tam ten vesely zkarikovany panacek pusobil dost neeticky. Samo u nich jim to nevadi, tam zadnou atomovku nemeli, takze mají veselého panacka co mu občas upadnou nozicky.
            • Cituji: "No jo, mozna by nebylo spatny kdyby se Fallout 5 odehraval v Hiroshime, když tak radi pustosi svoji zemi atomovou valkou. " V prvni casti souveti odkazujes na Hiroshimu, ergo Japonsko. Tedy druha cast souveti odkazuje na japonce. Vzhledem k tomu, ze tomuto souveti nepredchazi zadna jina informace, ze by spojeni "svoji zemi" bylo vztazene na jiny narod a vzhledem k tomu, ze i v takovem pripade ta veta nedava prilis smysl, je logicke se domnivat ze odkazujes na japonce. Pokud jsi to myslel jinak, priste se radeji misto osocovani citatele zamysli nad podanim pisatele. ;)
    • No to taky nechapu proc zrovna AMERICKEJ... *7*
  • Keyz
    Opravdu důležité. Bude to přeci stejné jako v minulých dílech anebo to prostě bude ve hře napsáno....
    • Někdo hold vydává příběhové trailery, kdy den před vydáním znáš většinu příběhu, někdo jde tak trochu jinou cestou... A já jsem za to rád. Tímto videem se mi Fallout připomene, že klepe na dveře a to ještě vtipnou cestou. Nemusím a nechci znát všechno, co ve hře bude a nebude. To si chci okusit až na vlastní kůži. *14*
  • Keď si správne pamätám tak v pôvodnom SPECIAL systéme malo vnímanie vplyv na dostrel, presnosť, vnímanie pascí, zvláštností (ďalšie možnosti interakcie) a v dialógoch. Na kradnutie mala vplyv obratnosť (agility)
    • Prosím Tě nejdříve se nauč česky a pak sem něco piš.
      • Co hovoris? Nie je ti vobec rozumiet.
      • Que?
        • Co?
  • Jack1947
    Už ten hajp začiná bejt méně snesitelnej *7*
  • No ty animace jsou prostě boží a je to fakt sranda. *1* Mohli by v tomhle retro stylu udělat i delší animáky očividně by to mělo potenciál (pipboyova dobrodružtví v postapo světě a jiné úlety) *15*
    • Jako jak prožívá tento postapo svět počítač na něčí ruce??
      • Asi bude mít pořád a pořád umatlanější display.
        • To asi ano, ale carnius určitě myslel vault-boye, kterého nazval pip-boyem :) čekal jsem, že se vyjádří, očividně jsem čekal zbytečně, ale i tak ještě nějaký čas čekat budu...
          • omg co sem to napsal *1*
            Ano vault boy je zprávně. Ale s tím umatlaným displayem by byla taky dobrá zápletka *1*
            • Jo, dočkal jsem se! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit