Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo hold vydává příběhové trailery, kdy den před vydáním znáš většinu příběhu, někdo jde tak trochu jinou cestou... A já jsem za to rád. Tímto videem se mi Fallout připomene, že klepe na dveře a to ještě vtipnou cestou. Nemusím a nechci znát všechno, co ve hře bude a nebude. To si chci okusit až na vlastní kůži. *14*
  • Jo, dočkal jsem se! :D
  • omg co sem to napsal *1*
    Ano vault boy je zprávně. Ale s tím umatlaným displayem by byla taky dobrá zápletka *1*
  • Podivej, v F1/2 to bylo o premejsleni, vyhodnocovani rizik ... risknu 30% mezi oci? Preziju dalsi hit kdyz to nevyjde? A nebo to dam na jistotu 70% do zeber? A dorazim ho v dalsim kole? A nebo mam radsi stahnout vocas a schovat se? Pripadne pockat za rohem az mi vleze pred hlaven? A nebo mam zkusit dve rany od boku? Ale taky potrebuju dobit ...

    Tohle F3 totalne zabil.

    (system boje/opotrebeni/oprav/leceni/... pak je asi k naprosty dokonalosti dotazenej v JA2)
  • Chci hlavně dobrej příběh! Zabavnýho střílení, zajimavýho rozvoje postavy (teď myslím levelování) a aktuální grafiky se asi těžko dočkám. Ale prosím ať to není recyklace předchozích dvou dílů,jinak budu řvát a nahlas. Počkám si na LP a recenze, do předobjednávky fakt nejdu.
  • Tak proc se na ty videa divas kdyz vis naprosto presne ze to bude fail ? Na Oridnaci se taky koukas i kdyz je to srajda ?
  • tak si asi podcenil silu kombinace special+vats (takovej bullet time s OSD)

    vicemene to bylo na to fouknout nekomu uvodni hlavu a pak to doresit na ferovku

    chtelo by to ale zvetsi vyznam prolouzenim ty doby a nebo aspon necim jako crazy recoilem mimo to, jinak se to da vesele ignorovat, v tom mas pravdu bohuzel
  • Takze dalsi masaz, pred dalsim megafailem, kterej mozna za 2-3 roky jakoz takoz polecej moderi. Jako vysvletlovat k cemu sou ability ktery ingame nejsou a nebudou vubec knicemu ... to by me tak zajimalo, k cemu sou takovy schopnosti ... trebas ovladani ruznych typu zbrani, ve hre, kde strela leti presne tam, kam ukazuje kurzor a tudiz jediny na cem zelezi je slepota hrace.

    U F3 me naprosto dojimalo, ze v FPS rezimu sem vylez z Vaultu a spolehlive zasahoval vsechhno do hlavy, kdezto v tom pseudotahu sem netrefil nikdy nic ...

    Njn, je treba nejak zalepit diry v rozpoctu po megafailu TESO. (kdepak sou ty hypstri co tu balabolili ze to nikdy f2p nebude?)
  • Vzal sis léky už? očividně ne. Vždyt ti lékař jasně řekl že potom píšeš hlouposti a větší než obvykle, tak šup a dej si vjotou dávku.
  • Zahraj si Fallout 2 a schvalne jestli ti taky prijde priblble Americky...
  • Jack1947
    Aneb z komára děláme velblouda.
  • takže pseudočesky z toho bude Síla, Percepce, Endurance, Charisma, Inteligence, Agilita a kLika? :) česky to prostě přeložit nejde, aby se zachovala původní zkratka.
  • Myslím, že vás nikdo nenutí klikat a dívat se na ta videa----a pokud ano tak to máte dost blbý! :D
  • Psychotic
    Mně e-mentál chutná. A Fallout taky.
  • wenceslaus
    Žeby to byl účel? Vždyť to paroduje propagandu 50. let.
  • Co?
  • Aha, jeden z tech mentalu, kteri za gameplay Falloutu povazuji strileni a ted nove i minecraft like staveni baraku. Je mi z vas smutno.
  • Fail jsou v poslední době tvé rádoby chytré a vtipné příspěvky. *3*
  • To, ze mluvis o Falloutu v diskusi o Falloutu je sice zcela jasne, ale smysl tve vete stejne nedava, ac si zjevne myslis opak. Stejne jako ji smysl neda a ani te chytrejsim neucini, kdyz nekoho nazves neandrtalcem. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit