Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    no tak lukasi, dyt ty to jen nechapes. david cage je budoucnosti her. vsechno je to o emocich at uz z toho jak hraji... herci nebo z toho jak ovladac pouzivas vetsinu casu jako kopirku toho co ti reknou na obrazovce, ne systemove v ramci konzistentnich mechanik daneho sveta v danem kontextu. emoce, emoce, emoce, emoce, emoce.... POLYGONY! :)
  • Hlavně že Elen Stránka. Hned mam lepsi naladu :D
  • hznk89
    Na to jak Ellen Page nemusím a podobné "hry" taktéž, tak jsem demo celkem hltal. Zítra běžím do krámu a uvidím
  • Od Grygara už neberu žádnou recenzi vážně. Viz. minulá videorecenze, kde 80% času kritizoval GTA V jako největší intelektuál z televize Nova a nakonec jí dá stejně plný počet. K čemu pak takové recenze jsou? *9*
    • tonnymontana
      ano autor napsal ze by hre dal zdrejme 9 podle videorecenze. musite se na to divat s nadhledem recenze by mela byt kriticka od toho se to taky menuje kritika. je dobre zduraznit vsechny slabiny at se kazdy komu by hodne prekazely poohledne jinde.

      navic autor zminovane videorecenze officialni hodnoceni nikde nenapsal. komentare se musi brat s rezervou. a jak uz bylo napsano videorecenze bere hodnoceni z textove aby v tom nebyl gulas.

      osobne bych byl rad kdyby autori videorecenzi na konci alespon rekli jak si podle nich hra stoji:) davat tam cislo od nekoho jineho je v podstate knicemu. na druhou stranu me to cislo ani moc nezajima. staci kdyz mi autor rekne svuj nazor na hru, popise co v ni vsechno je, jak to funguje a ja uz si nazor udelam sam. a podle me i kazdy kdo ma dve usi
    • maros.goc
      aj ked by ako kritizoval hru, hodnotenie jej daju vzdy podla textovej ....
      • už sem to napsal výše, ale zkopíruju ti to:

        Není pravda, pusť si nějaké starší recenze a srovnej s textovou. (koukni třeba na Limba)
    • kritizoval jen jednu vec, ale vse ostatni se mu libilo, tak dal 9/10, mne se to zda ganz logisch *6*
      • No právě že tomu dal 10.
        • holec89
          nedal, hodnoceni je z psane recenze, v komentarich pak psal, ze by tomu dal 9
    • Ocelot
      Asi jsme každej viděli jinou videorecenzi...
    • ve videorecenzi pouzivaji hodnoceni z textovy
      • Není pravda, pusť si nějaké starší recenze a srovnej s textovou. (koukni třeba na Limba)
        • janchor
          Limbo byla výjimka, protože textová recenze vyšla ještě pod předchozí redakcí Games. Jinak se do videorecenze vždycky přebírá číslo z textu.
  • Díky za recenzi. Podobně upřímné hodnocení jsem ani nečekal.
  • Zajímavá recenze ale upřímně, čekal snad někdo něco jiného?
    • Tushan
      já třeba čekal že to dostane velke hodnocení a všichni si z toho budou ustříkávat...
      ale naštěstí jsem se spletl a třeba už diky tomuhle nikdo nebude dělat další radoby hry ktery se ani nemusí hrát
  • C-BEAM
    tento typ hier (filmové qte klikačky) nemusím a preto som Beyond: Two Souls nehral ale pri prezeraní walkthrough som sa miestami dosť bavil, niektoré momenty sú výborné. Nedokážem posúdiť hodnotenie ale je rozhodne odvážne.
  • Tushan
    chacha *1* to sem nečekal
  • Veskoslav
    http://www.gamespot.com/beyond-two-souls/reviews/beyond-two-souls-review-6415416/?tag=Topslot;Slot1

    Kdo umí anglicky, tak se docela slušně zasměje. Jestli jsem někdy obvinil zdejší redakci z úplatků, tak nevím, co pak říct na toto.
  • michaliuz18
    opat kvalita tejto prifajcenej stranky ... 5 bodov si daj vies comu ty noob
    a hraci ? chodte na metacritic ... a riadte sa najcastejsie podla USER score ... ma to 8.1 .. cize hra je na 8 bodov
    tejto hre by som vzivote nedal ani len 7 bodov a ne to este 5
    takze to neberte vazne a nehadajte sa, vyserte sa na tuto primitivnu stranku, a chodte na sector, tam tie recenzie aspon stoja povacsinou za to ... alebo sa riadte podla inych recenzii
    no nie prosim vas podla grygara a games.cz ... caute
    • firebug
      Děkuji za příspěvěk. Nebýt tebe, asi nikdy bych nepřišel na to, že existují i jiné herní weby, kde také píší recenze! Zřejmě tam ale nemájí diskuze, protože všechna hovádka píší sem. Žij blaze.
    • asi jsem uz unavenej ale psies že je to na 8 a mame se tim ridit ale ty bys tomu nedal ani 5, to si odporuje ne?
      • michaliuz18
        ze by som tej hre nedal 7 bodov, ani 5 ako tato stranka, chapes dal by som jej takych 8
    • isiel som na sektor a http://www.sector.sk/recenzia/30102/beyond-two-souls.htm *15*
    • k tomu sectoru...6.5/10 *3* http://www.sector.sk/recenzia/30102/beyond-two-souls.htm alebo ked na sectore to dostalo tiez malo...tak ani ta recenzia nestoji zato? *1*
    • Veskoslav
      Na Meta prozatím hlasovalo 32 lidí:) Navíc na začátku je vždy hodnocení vysoké. Viz. Dishonored, Bioshock atd.
    • Na EG UK dostala hra 6/10, Edge tuším dalo 5/10 a Destructouid také 50/100. Být to jediné nízké hodnocení dalo by se uvážit že možná nemá pravdu, ale ono jich je docela dost.
    • nebrec
      • michaliuz18
        vystizny koment dietata, nebrec ,prve si otvor oci a ptm pis ale na co su vlastne snazim aj tak tu prevladaju deticky co napisu nejaku urazku a uz su popularny
        • Od kdy je nebrec urazka? *1* A po tom tvym vylevu si dovulujes me oznacovat za dite? No nevim, kdo je pak tedy to dite tady *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit