Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta proklamovaná herní doba je špatný vtip. Hrál jsem to na poprvé na hard a trvalo mi to 4 a půl hodiny. Pokud to dlc proletíte, máte to hotové i za 90 minut. Ale když chcete ty lokace prozkoumat, najít extra plasmidy a nahrávky, prostě si to dlc užít, tak nejméně 4 hodiny. A šmejdění kolem je v tomto dlc stejně důležitá část zážitku jako v prvních 2 bioshocích. Dobré 2/3 lokací dlc byly naprosto dobrovolné.
    • JazzJackrabbit
      Souhlasím. Pokud to někdo proběhne za hodinu, je to jeho problém. Podle mě byl Bioshock vždycky hlavně o tom prostředí a jeho prozkoumávání, protože je plné detailů, které se u hry jen tak nevidí. Mě osobně to trvalo okolo pětí hodin.
      • ono to "prozkoumávání" začalo u System Shocku 2 protože "smrt" kráčela kousek od hráče
        • Moc staré, nehrál jsem. Ale slyšel jsem, že to byla tehdy pecka.
          • Ona je to pecka pořád. Ta hra do dnes nemá konkurenci.
  • Myroslavyk
    Bioshock infinite nebyla špatná hra, byla naopak velice dobrá, ale narozdíl od ostatních dílů byla lineární, jak hov*do a to mi vadilo nejvíc. Většinu času člověk chodil pořád po jediných možných cestách, sice se několikrát dostalo i na otevřenější prostředí, ale když jsem šel tam, kde nebyl quest, tak se tam nic nedělo, žádní nepřátelé nic, ale člověk mohl čekat, že se tam bude později bojovat, podle různých zbraní kolem. ( konkrétně teď myslím hřbitov)

    Já se doslova díval na každé vývojářské video, když se hra dělala a vývojáři toho slibovali mnoho víc. Slibovali volby na každém rohu, otevřené prostředí a skvělý příběh, jediné co splnili je skvělý příběh a v příběhu byli jen dvě volby, které nic neovlivnili pokud si dobře pamatuji.
  • Miserius
    Z tohodle dlc se dělaj krásný screenshoty... Toho úžasnýho města... Zrovna nedávno na Twitteru chtěli nejhezčí screenshot od hráčů a byla radost koukat na ty fotky...
  • no nevím.. bioshock 1/2 mě hodně bavily, ale vychvalování bioshock infinite nerozumím. vizuálně krásné, o tom žádná. zápletka taky ok - na poměry stříleček nadprůměr... někomu to může přiopadat jako přeplácaný mindfuck, ale za mě dobry. jako střílečka je to ale omyl. možnost nosit sebou jen dvě zbraně podle mě vede jen k tomu, že se ani nedá moc taktizovat. střílet musíš tím co teď zrovna držíš v ruce. a protože máš jen dvě zbraně, tak musí být holt použitelny všechny v každé situaci. žádná zbraňová kombinatorika. někde v polovině mi došlo, že je úplně jedno jakej kvér zrovna držím... to mi na střílečku přijde dost zásadní chyba. stojí za to vylepšovat určitou zbraň, když nikdy nevím, jestli ji budu mít po ruce ve chvíli kdy ji budu potřebovat?
    -
    infinite je dobrá hra, ale jako střílečka mi připomíná cimrmanovu frustrační kompozici. nevím, jestli jsem někdy hrál jiny fps, ve kterém by mě střílecí pasáže jen otravovaly...
    • Hlavně se střílecí souboje špatně hráli, nepřátelé toho vydrželi strašně moc a speciální schopnosti (už nevim jak se tomu říká) byli strašně slabé a neúčiné..
    • Svatá pravda, tohle je snad jediná FPS kde jsou střílecí pasáže spíš na obtíž.
  • Mahcake
    Nemyslete si, že mám nějakou úchylku, ale už jen kvůli krásné Elizabeth bych tomu dal 8/10 aspoň. Tady se jim fakt povedla. *15*
  • Infinite bol strasne precenovany, pritom to bol stereotyp a nuda, musel som sa dokopavat ktomu aby som to dohral
    • Mne prisiel Infinity naprosto genialny, ale tieto DLC s 1-2h hracou dobou su uz fakt na smiech.
    • pritom tady to dostalo 9, ja uz tem cislam tady moc neverim. radsi nejdriv ceknu komentare
  • No já jsem si tohle DLC užil, konec jsem nečekal a překvapil mě a nemůžu se dočkat druhé epizody.
  • Kupil som season pass z GMG za nejakych 11€ a DLC je uz dohrane, napriek kratsej dlzke si myslim ze za taku cenu sa to rozhodne oplati (a to este nevysla druha epizoda).
    Oproti ostatnym DLC ktore iba zmykaju peniaze s pouzitym toho isteho je toto pravy opak.
    Nove prostredie, postavy, dokonca nova zbran(!) fakt by som necakal ze sa do obycajneho DLC dostane taka vec ako je uplne nova zbran.

    Predchadzajuce Bioshock som oba presiel, no vadila mi tam ta anonymita postav, vsetci mali na tvarach masky, a skor nez ako zive postavy posobili vsetci ako umeli, vychudnuti panaci, ich animacie tomu tiez moc nepomohli imo. Zato v Infinite clovek vidi svet este pred skazou, postavy k hracovi normalne hovoria, nemaju ziadne masky a hlavne tu je s hracom skoro cely cas uzasna Elizabeth vdaka comu posobi Columbia podla mna o dost zivsie a uveritelnejsie, narozdiel od Rapture ktore je mrtve uz davno predtym nez donho hrac prichadza. V sile zazitku mi viac ucaroval Infinite, hlavne pribeh bol skvely hnaci motor vpred. No predosle Bioshocky maju vacsiu variability hratelnosti, vacsie urovne v ktorych sa hrac musi aj vracat a pod. Kazda hra ma svoje pro a proti, no vsetky hry z BIO serie su svojim sposobom uzasne zazitky. *14*
  • Pro autora aby už nebyl příště za hlupáka

    http://www.svobodni.cz/files/docs/Politicky-program.pdf
    • Snuska blabolu. Neni divu, ze porad ve volbach prohravaji.
      • Ještě že tu jsou ti bez blábolů kteří vyhrávají.
    • Keyz
      Kdyby byl hlupák, tak se poučí a případně to opravím (píšu případně protože neznám celý program svobodných apod. ). Zajímavý, jak rychle reaguje na narážky jeho preferované strany na sociální síti... :)

      To bohužel asi nebude hloupost ale ta horší vlastnost :(
      • Pilgrim66
        Což je?

        Myslim to upřímně, fakt mě to zajímá
        • Keyz
          Slušně řečeno neochota opravit vlastní názory když zjistím, že to to jsem řekl nebyla pravda.
          Jak to je neslušně si lze odvodit.

          I když taky mi bylo celkem automaticky nepříjemné opravit něco co jsem napsal jako fakt zde v komentáři a pak jsem někdo napsal, že kecám. Ale většinou jsem to opravil.
          • janchor
            A ta nepravda je prosím pěkně co? Rapture i Svobodní stojí na pilířích laissez-faire, ničeho jiného se ta narážka netýkala.
            • To je ovšem nesmysl...
            • janchor
              Jakýkoli "obranný mechanismus" jde z principu proti volnosti trhu i jednotlivce, na kterou libertariánství přísahá.
            • No to je otázka, myslím že pokud nastavíš s rozumem nějaké obranné mechanismy tak by neměla. Ale zvrhnout se může úplně cokoli že, proti tomu není imunní žádný systém...
            • Horrido: otázka ale je, jestli by extrémní liberalismus, jaký propagují právě Svobodní, nevedl právě k té korporátní diktatuře ;-). Já si myslím, že téměř jistě.
            • A já myslel že politický systém Rapture je korporátní diktatura, něco co oporuje základnímu pilíři laissez-faire.
          • Pilgrim66
            Ja myslel tu stranu, kterou preferuje Grygar. Vtip asi lehce novinarsky nekorektni, ale na druhou stranu ne uplne nevystizny...

            Treba me na SSO nejvic stve ta jejich europaranoia jinak bych je asi volil. Ale nechci tu zabrednout do diskuze o EU jelikoz to by bylo na tyden...
            • Na ci na tom potrebujes maturu?

              Čerpání prostředků z rozpočtu EU

              Od svého vstupu do EU v květnu 2004 do konce roku 2009 odvedla Česká republika do společného rozpočtu téměř 6,5 mld. eur (tj. 182,5 mld. Kč) a získala z něj cca 10,2 mld. eur (tj. téměř 280 mld. Kč). Její čistá pozice tak činí přibližně 3,7 mld. eur (tj. 97,5 mld. Kč).
            • Doufám že mimo maturity z dějepisu budeš dělat maturu i z matematiky. A potom si promluvíme o penízkách.
            • Pilgrim66
              A ty roky se nám ty penízky co jsme brali a stavěli za ně parky, opravovali hrady, zamky silnice a zakladali vsechno mozny a nemozny hodily. Ten když jde do tuhého, tak radši zatáhnem uši a chcem jenom EEA a EFTU, protože to je teď výhodnější.

              EU není stánek na párky. V roce 2004 jsme si zvolili, že jsme součástí a taky jsme. V dobrém i ve zlém.
            • Odmítání byrokratické instituce a omezení se pouze na EEA/EFTA je europaranoia? Zajímavé... *4*
    • Andrew Ryan je ztelesnenim libertariana, nebo ne?
      • Ryan je především iracionální blázen *4*
    • Záleží, jak se to vezme. No jde o to, že vize A. Rayena byla být nezávislý a izolován od vlád "na povrchu" a mít život takový, jak si ho každý udělá - Laissez-faire, bez vlivu komoušů, koorporativců atd. Což se zadařilo! Jenže pak se to právě zvrtlo, a započalo to mít trhliny, které se začaly extrémně projevovat slabinama jednotlivců, které na tom malém prostoru morálně selhávali. Samozřejmě na druhou stranu, to srovnání je samozřejmě kulhá na obě nohy, ale to nelze od člověka co si "vytahuje nohavice" na výročí úmrtí Havla brát moc vážně. Na jednu stranu srdíčka a na druhou stranu souhlasit s vybombardováním Tripolisu a rozvrátit Irák.

      *1*
      • janchor
        Vida, já měl za to, že s morálkou operujeme jen my pravdoláskaři!
        • Ano pravdoláskaři s morálkou "operují," to je myslím přesné...
          • A jak je to u Svobodných? Ti morálku rovnou pohřbívají? *1*
      • Pilgrim66
        Havla taky nemusim, ale posmrtny kopani do mrtvoly kor na vyroci je ubohost.
        • Do Hitlera si taky porad nekdo kope. Tak to uz byva, kdyz jsou to symboly.
    • Hlupák je ještě slabé slovo
  • NumberFiveAlive
    dohral jsem a dobry, oproti vetsine DLC je to porad zlaty :) a samozrejme elizabeth <3 btw kdo hraje hru poprve jako speedrun, to je jasny ze clovek trochu prozkoumava to prostredi a pak to na par hodinek urcite je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit