Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodně ale opravdu hodně se těším :-). Bioshock 1 a 2 považuji za nejlepší FPS akce současnosti přičemž konec Bioshocku 2 se dá slovama jen težko popsat takhle silné finále u hry jsem ještě neviděl, hry které se vám vryjí do paměti a jsme hrozně rád za Elizabeth v Bioshock infinite která do hry přinese zpestření a určitě i emotivní dávku
    • Taky nechápu proč spousta lidí bioshock zavrhuje. Hra je svá, ale má atmosféru a zábavu, kteoru jsem našel snad jen u Half-life a Halo.
  • BoB.2
    Spousta kecání a malo ukazek ze hry.
  • Čekal jsem nějaký in-game video a místo toho jsem dostal spoustu nudných keců, který vypadají jako PR. *1*
  • Fuha prvy Bioshick bol super, druhy sa este ako tak dal ale toto vypada na hroznu hovadinu. (Prvy bol horrorovo mysteriozny RPG/Action shooter, toto vypada skor na Romanticko/Decku rozpravku pre deti, bohuzial je to tak, neostalo tam uz absolutne nic z Bioshocku alebo System Shocku. Proste nuda....)
  • omg tahle hra bude totalny blbost *6* *6* *6* novej COD bude mnohem lepsy o milionkrat *5* *5* *5*
    • smejki
      boring troll is boring *6*
      • Copak nevidíte, že vtipkuje? *1*
        • Vidíme, ale je to naprosto zbytečný. Když neumí napsat něco smysluplnějšího bez toho, aby musel průhledně a ohraně "vtipkovat", tak ať nepíše vůbec.
          • Mě vždycky pobaví, jak se toho lidi chytnou a začnou ho hned mínuskovat, zatímco on to očividně očekává a pravděpodobně se tím baví stejně jako já *3* Navíc ten jeho záměrně negramotný styl má něco do sebe *1*
            • I kdyz pod nickem "killer" se muze skryvat pokazdy jinej patnactiletej zak zvlastni skoly...
              Kdovi...
            • Nene, Santo.
              Jeste umi "OMG Mass Effect LOL Oh Cerberus, horsi nez nacisti, tak ja Shephardik se k vam kluci pridam! ROFLMAO GUGLYDAGLYIGLYDOOOO" : D
              I kdyz u toho mu i verim, ze to mysli vazne.
              Tady ta veta nahore je ale vazne jen vysledek toho, kdyz ze sebe de -bil dela de -bila jeste vetsiho. Bohuzel to az takovej rozdil neni. A vtipny? No - hahahahahaHAAAA!
            • MrSanta
              Jasně, ale ten jeho trolling už právě není moc vtipný. Píše pořád to samé. Párkrát se to dalo, ale teď by to chtělo trochu inovace. Psát pořád tu samou větu - to je docela slabota.
    • http://fext.cz/bestiar/bestiar_028.htm#troll
  • MrSanta
    Huh, čas 2:59 - v trhlině je budoucnost a vypadá to, že v kině hrají "Revenge of the Jedi" *1*
    • Skvělěj postřeh!
  • Tohle bude hra roku moc se tesim.
  • A ja se na to vazne tesil... az doted... tyhlety inovace...
    • Asi ke staru ztracim fantazii ale panove co je moc to je moc :o)
  • Odulin
    *sorry omyl*
  • Flow, my tears, levis said.

    Ale už to opravte, jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit