Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warcraft 4 ocekavam aby z toho za chvili nebyl jako HL 3
    • warcraft strategie dneska krome par pc nerdu nikoho nezajima
  • No uvidime. Blizzard zacina menit svoje zamereni na vice casual veci. Kdysi by mi to vadilo, ale s tim malem casu, ktery mi zbyde mimo praci a rodinu a hrani singlovych RPG, mi to spise vyhovuje. Na WoW uz cas davno nemam a bez lidi, se kteryma jsme to hrali od vanilly az po wotlk uz by to stejne nebylo ono, ale HotS si urcite obcas zahraju, pac beta me velice prijemne prekvapila a na Overwatch se taky celkem tesim. Chapu ze smerovani Blizzardu spouste lidem vyhovovat nebude, ale to uz je zivot.
  • Toto se Games.cz moc nepovedlo:
    1) Staré 10 dnů
    2) Activision to doslova popřeli jako nesmysl:
    http://firstadopter.tumblr.com/post/109489028909/exclusive-activision-blizzard-insider-says
    • Overwatch
      To, že firma něco oficiálně popře, ještě nemusí znamenat, že na té původní spekulaci nic není. Kolikrát se už stalo že nějaká firma regulérně lhala, nebo říkala jen částečnou pravdu. Teď popřeli jen to, že na tom údajně nedělá ten D3 tým. Třeba na tom dělá SC2 tým... Nebo na tom D3 tým teprve dělat bude. Taky to může být něco co zkoušeli navrhnout vedení, udělali prototyp a ten pak vedení zamítlo, nebo to šlo jinému týmu atd. atd. Těch možností je spousta a že firma něco popře fakt ještě nemusí ve 100 procentech případů znamenat že je to úplně celé nesmysl vytažený z paty...
    • Ale aspon bude nad cim v diskusi trollovat :)
  • nevim no, prave hraju na stridacku hearthstone, heroes of the storm, planetside 2 a bavim se kralovsky.
    • Ja hraju obcas heroes of the storm + Diablo 3 a bavim se jak kralevic *5*
      • homeles8
        Já hraju prvního Hitmana a nemůžu udělat 4. misi *14* *5*

        heh, on tu nejde odstranit koment *16*
        • Jack1947
          Gratulace žes to zjistil až ted. ( i když sry, tytu tak dlouho vlastně nejsi).Prostě nahradit předešlý koment tečkou a je po problému.
          • homeles8
            Jo, dlouho tu nejsem a teď jsem to potřeboval poprvý :-)
      • homeles8
        Já hraju prvního Hitmana a nemůžu udělat 4. misi *14* *5*
        • ja dohrál všechny hitmany na profi obtižnosti s hodnocením SA *5*
  • Im shocked. Kde je kurna GGG aby nam vysvetlil,jak je blizz hrozna firma,ktera dela omalovanky pro deti ? *3*
    • A nedělá?
      • ne
  • kkING
    wowko i d3 hraju rad a vetsinou nemam zadny problem s tim jak vypadaji, ale u nove oznamovanych her me vizual odrazuje uz po par vterinach videa
  • Tyto novinky si nekdo vymyslel a vy tu ciste papouskujete. Uz bylo oficialne vyvraceno, ze informace ohledne tymu Diabla neni pravdiva..
    • Jack1947
      Conspiracy tretory
    • Overwatch
      Jediné co Blizzard popřel je to, že na tom tajném SC projektu D3 tým údajně nepracuje. Nový SC projekt ale nevyvrátili a jestli na hře pracuje tým A nebo tým B, je v kontextu článku i té zprávy celkem jedno.
  • Problem SC2 je ze to hraje cim dal tim min lidi, matchmaking neni co byval na zacatku, teamy jsou naprosto nevyrovane, mozna je to jen tim poklesem hracu, nez nejakou velkou zmenu algoritmu pak ,ale nechapu proc, uz davno Blizzard neudelal jeden region a hru ma stale rozdelenou a tim malo hracu= rapidne zhorsenou vyvazenost... *11* *10*
    • XXDarthVaderXX
      Tak to nevím teda. U WoL možná, ale u HoS to tak černé tedy není. No a je to strategie, tak co bys čekal? CoH 2 hraje +- max 7000 lidí v jednu chvílí a to už je hodně. A i tak to stačí, abys hru našel do minuty. Mno a pokud máš třeba globální verzi hry, tak se v tu chvíli, kdy je to v Evropě mrtvé napojíš třeba na USA a spol a hraješ tam.
      • skus FFA nekdy budes cekat a cekat treba pul hodiny a stejne se nedockas!!! 7000 to je HROZNE MALO na to aby ti to vybralo lidi co zrovna v te chvili nehrajou jinou hru a maj stejnej skill, rozhodne se to neda srovnavat s perfektnim matchmakingem na zacatku kdy to v jednu chvili hralo statisice hracu
        • nehlede na naprostoi mrtve ARCADE... je mi dost lito lidi co venovali spoustu sveho volneho casu na vytvoreni velice povedenych modu, ktere jednak zapadnou v tech milionech jinych a jednak nejsou hraci co by to hrali...
  • Blizzard tu musí byť vždy (ako inak .... ) *3* ale priznávam remake TF2 = Overwatch a HoS ma začína zaujímať *5*
    • mne taky, jinak bych nerekl že je to remake TF2. Je to spíš jako battlegroundy z wowka, akorát se sci fi tematikou.
  • K tomu Diablu: Na ofic. strankach presun vyvojaru na Starcraft projekt vyvratil jeden z community manageru. Obvykle delaji mrtvyho brouka, takze neni moc velkej duvod jim neverit. Pry na necem pracuji, ale neni to Starcraft. Pravdepodobne to jevnovy datadisk k Diablu, ktery by se mel odehravat na ostrovech Skovos.
    • ty čísla jsou stejne nadhodnocená kvuli zvyšení hodnoty akcií. ve skutečnosti wowko ani sc nikdo nehraje a firma je temer pred bankrotem
      • a soudim tak naprosto z niceho, protoze jsem troll *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit