Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach jo.. Blizzard.. upřímně Overwatch mě vůbec neláká - stále mě nebere jak chtějí udělat balanc hráčů a týmů. HoS .. trochu mě to zklamalo :( Vypadá to moc pěkně, ale Dota2 se mi tak nějak hrála líp (nehledě že tam nemusím hrdiny kupovat - sorry ale 10éček za hrdinu?), ale budiž, jsme v betě. WoW.. krásně vzpomínám na odehrané roky.. nicméně těšil jsem se na novou MMORPG od Blizzu, ale bohužel nám ji zařízli :( Heartstone.. dva měsíce nehrál a jsem odříznutej - nový decky, proti kterým se se svým základem nečapu.. škoda, byl to občas relax, ale tenhle vlak mi ujel a vrážet do toho prachy mě neláká. Blizzard vydávají hry, které spíš víc dojí peněženky než baví.. škoda :( Asi bych uvítal W3, další datáč do D3.. aspoň na ten S2 datáč se můžem těšit..
    • co je to HoS? spravna zkratka je "Heroes"....
      • Spravna zkratka je HeotSt. Kdyz nekde reknes heroes kazdého napadne HeoMiaMa
  • Tyto novinky si nekdo vymyslel a vy tu ciste papouskujete. Uz bylo oficialne vyvraceno, ze informace ohledne tymu Diabla neni pravdiva..
    • Jack1947
      Conspiracy tretory
    • Overwatch
      Jediné co Blizzard popřel je to, že na tom tajném SC projektu D3 tým údajně nepracuje. Nový SC projekt ale nevyvrátili a jestli na hře pracuje tým A nebo tým B, je v kontextu článku i té zprávy celkem jedno.
  • Oči svítí, plastový mečíky se lesknout, omalovánky omalovánkujou. Koukám u blizzardu (zlodějů) vše při starém.
    • To, ze ses prisel vybulet, se taky nezmenilo *15*
    • still better rpg then DA
      • TheGGG
        "than", né "then" ty barbarský neznalý lidoope, nauč se anglicky, než něco plácneš do diskuze
        • a jak víš jak to myslel?
  • Wow.Tak sem wowko aktivoval po 2letech a datadisk zajimavy ale co me vazne stve je to ze to vazou na achivemnty.Neudelas achivemnt tak neudelas quest.Fuj fialovej.Hra od 1-90 level je zabita protoze co me nuti delat questy ?Proste leveluju pres dungeony.Dalsi mega zabijak sou herlomy.Vseci snima hraji na low levelech a uz to neni jdu do dungu na bezva stafku na 30levelu.Takze pro blizzard zrusit herlomy a aby to bylo vyvazene tak minimalne od 50levelu postavy dam item level do dungeonu.Pak se nemuze stat ze na levelu 60 beha dps bez itemu a kdyz uz neco na sobe ma tak snad od levelu 17-
  • Pcckari muzou Blizzardu lizat kulky, nikdo jinej uz AAA hry na pc exklusivne nedela. Ani se nedivim, kdyz vsechno ukradnou :D
    • del0
      Mno, vzhledem k tomu, že AAA se dneska pomalu stává synonymem pro několikahodinový qte tunel ve 30fps, tak mi to začíná být čím dál víc jedno. *15*
      • nebreč a radši se už odstěhuj od maminky, ostuda bydlet skoro ve 40 u rodičů *15*
        • a teď mě omluv, maminka mě volá na svačinku
          • tož dele, vzmuž se a vzchop se na něco lepšího než na krádeže nicku *15* Ikdyž záleží jestli ty jsi vůbec chlap co? *15*
    • A ona je nejaka AAA hra exklusivne na konzole? jo ja zapomel na konzolich jsou hry v25fps s low res texturama AAA hry
    • na konzole se nepirátí jen proto, že ty nové jsou ve fázi kdy ještě nemají prolomenou ochranu, jakmile se to stane, začnou konzolisté krást ve velkém, jako u PS2, X360 tam se pirátilo opravdu masivně
      • masivně :D...podívej se ty trotle na srovnání Bioshock na PC a X360. Pokud je warez na x360 masivní, tak potom na PC je mezigalaktický
        • Jako že na X360 se upirátil jen milion kopií a ne dva miliony? Tak to tedy konzolisty jistě omlouvá *1*
          • když to vyšlo tak jen na TPB měla ta hra 72000 seedů na pc verzi, xbox ani ne 1000..
            • napsal jsem to opačně na vrcholu měla 72000 leechů, po prvním dne měla 44000 leechu, Xbox měl okolo té tisicovky, tady je diskuze k té hře https://thepiratebay.se/torrent/8300430/BioShock_Infinite-FLT
            • zdroj?
      • To je mozny ale stejne se tam prodavaly hry po milionech. I prumerny konzolovky se proda vic jak pc hitu. Jedinou vyjimkou sou hry od Blizzardu, protoze battlenet je uspena zbran proti zlodejum.
        • s tou úspěšnou zbraní proti zlodějům souhlasím, ale aby jim to vycházelo, musí dělat sakra dobré hry (což dělají) a být občas trochu vstřícní k fanouškům, jako třeba nechat je hrát multiplayer v SC2 zadarmo
  • Im shocked. Kde je kurna GGG aby nam vysvetlil,jak je blizz hrozna firma,ktera dela omalovanky pro deti ? *3*
    • A nedělá?
      • ne
  • K tomu Diablu: Na ofic. strankach presun vyvojaru na Starcraft projekt vyvratil jeden z community manageru. Obvykle delaji mrtvyho brouka, takze neni moc velkej duvod jim neverit. Pry na necem pracuji, ale neni to Starcraft. Pravdepodobne to jevnovy datadisk k Diablu, ktery by se mel odehravat na ostrovech Skovos.
    • ty čísla jsou stejne nadhodnocená kvuli zvyšení hodnoty akcií. ve skutečnosti wowko ani sc nikdo nehraje a firma je temer pred bankrotem
      • a soudim tak naprosto z niceho, protoze jsem troll *12*
  • kkING
    wowko i d3 hraju rad a vetsinou nemam zadny problem s tim jak vypadaji, ale u nove oznamovanych her me vizual odrazuje uz po par vterinach videa
  • "která vypadá jako Team Fortress 2 od Blizzardu."

    At se koukám jak se koukám, Blizzard neudelal zadny TF 2, tady se nekdo pekne seknul :)
    • ...aneb V kucharce stalo "krajejte 3 dny stare housky", ja nekrajel ani den a uz jsem jich mel plnou vanu :-X
    • Chápat psaný text je evidentně těžký úkol.
      Pro blbce: tak by to vypadalo, kdyby tf2 udělal Blizzard
  • blizzard dela velkou chybu že ignoruje konzolový trh. mel by prestat delat hry pro pc a soustredit se na tablety a konzole.
    • Proč by to dělali? Mají obrovskou hráčskou základnu a zkušenosti s PC hrama. Navíc pro konzoleby museli ty hry dělat úplně jinak, protože konzolisti chtějí hrát trochu jiné hry.
    • Plácáš blbosti. Blizzard má v současnosti 3-4 aktivní hry. Diablo 3 je na konzole, Heartstone na Tablety a mobily. WoW and Starcraft2 se težko dá naportit na konzole nebo tablety. Raději přístě si o Blizzardu něco zjisti, než budeš plácat.
    • Jack1947
      Nebo by se mohl soustředit na obojí.
      • stejne je to zahada jak blizzard prinutil pc hráče platit. každy ví že pc trh je nevydelečny
        • to co pises je mytus - trosku si pogoogli a uvidis ze PC hier sa za minuly rok predalo omnoho viac ako hier na koznolu. A ze to pises este do diskusie k hre od blizardu...taky Last of Us potreboval na prekonanie 6 milion kopii vyse 15 mesiacov - vies kolko to trvalo Diablu 3? 1, slovom jeden tyzden. Ano da sa argumentovat ze ide o iny zaner a bla bla no hry su hry a priemerny steam uzivatel ma omnoho viac zakupenych hier ako priemerny ps/xbox hrac...
          • to je značí mizerný vkus pc-hráčů, nic jiného..
            • del0
              ...pravil anonymní a bezvýznamný troll mrzák, kterého nikdo nebere vážně. *15*
          • Blizzard umí proste!
            • Jack1947
              To je blbost vždyt Diablo má emulaci na server teda crack a ten funguje. Spíš je to o tom že lidi jsou ochotni platit za gindovací seasons online nevím jestli jede diablo online s crackem.Asi ne.
            • umí a a nekrade se páč to maj všicko online .-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit