Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a jak víš jak to myslel?
  • Spravna zkratka je HeotSt. Kdyz nekde reknes heroes kazdého napadne HeoMiaMa
  • co je to HoS? spravna zkratka je "Heroes"....
  • ach jo.. Blizzard.. upřímně Overwatch mě vůbec neláká - stále mě nebere jak chtějí udělat balanc hráčů a týmů. HoS .. trochu mě to zklamalo :( Vypadá to moc pěkně, ale Dota2 se mi tak nějak hrála líp (nehledě že tam nemusím hrdiny kupovat - sorry ale 10éček za hrdinu?), ale budiž, jsme v betě. WoW.. krásně vzpomínám na odehrané roky.. nicméně těšil jsem se na novou MMORPG od Blizzu, ale bohužel nám ji zařízli :( Heartstone.. dva měsíce nehrál a jsem odříznutej - nový decky, proti kterým se se svým základem nečapu.. škoda, byl to občas relax, ale tenhle vlak mi ujel a vrážet do toho prachy mě neláká. Blizzard vydávají hry, které spíš víc dojí peněženky než baví.. škoda :( Asi bych uvítal W3, další datáč do D3.. aspoň na ten S2 datáč se můžem těšit..
  • To, ze ses prisel vybulet, se taky nezmenilo *15*
  • TheGGG
    "than", né "then" ty barbarský neznalý lidoope, nauč se anglicky, než něco plácneš do diskuze
  • Jack1947
    Conspiracy tretory
  • Overwatch
    Jediné co Blizzard popřel je to, že na tom tajném SC projektu D3 tým údajně nepracuje. Nový SC projekt ale nevyvrátili a jestli na hře pracuje tým A nebo tým B, je v kontextu článku i té zprávy celkem jedno.
  • Tyto novinky si nekdo vymyslel a vy tu ciste papouskujete. Uz bylo oficialne vyvraceno, ze informace ohledne tymu Diabla neni pravdiva..
  • napsal jsem to opačně na vrcholu měla 72000 leechů, po prvním dne měla 44000 leechu, Xbox měl okolo té tisicovky, tady je diskuze k té hře https://thepiratebay.se/torrent/8300430/BioShock_Infinite-FLT
  • ne
  • zdroj?
  • tož dele, vzmuž se a vzchop se na něco lepšího než na krádeže nicku *15* Ikdyž záleží jestli ty jsi vůbec chlap co? *15*
  • když to vyšlo tak jen na TPB měla ta hra 72000 seedů na pc verzi, xbox ani ne 1000..
  • No tak ti jich udělají 18 a ty tu stejně budeš brečet že nemůžeš mít od každého 3. Když byl blizzcon, tak to tam Brode vysvětloval. Mají jich míň, protože to nutí hráče se hrabat v kartách a popříapdě pořád zkoušet nové věci... btw, pokud se ti stane, že tam nebudeš mít na daily ani jednoho hrdinu, tak si změníš daily *1* *1*

    Ale nic, víte jak se říká kdo chce psa bít....
  • s tou úspěšnou zbraní proti zlodějům souhlasím, ale aby jim to vycházelo, musí dělat sakra dobré hry (což dělají) a být občas trochu vstřícní k fanouškům, jako třeba nechat je hrát multiplayer v SC2 zadarmo
  • a teď mě omluv, maminka mě volá na svačinku
  • Jako že na X360 se upirátil jen milion kopií a ne dva miliony? Tak to tedy konzolisty jistě omlouvá *1*
  • nebreč a radši se už odstěhuj od maminky, ostuda bydlet skoro ve 40 u rodičů *15*
  • still better rpg then DA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit