Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomu Diablu: Na ofic. strankach presun vyvojaru na Starcraft projekt vyvratil jeden z community manageru. Obvykle delaji mrtvyho brouka, takze neni moc velkej duvod jim neverit. Pry na necem pracuji, ale neni to Starcraft. Pravdepodobne to jevnovy datadisk k Diablu, ktery by se mel odehravat na ostrovech Skovos.
  • Jack1947
    To je blbost vždyt Diablo má emulaci na server teda crack a ten funguje. Spíš je to o tom že lidi jsou ochotni platit za gindovací seasons online nevím jestli jede diablo online s crackem.Asi ne.
  • kkING
    wowko i d3 hraju rad a vetsinou nemam zadny problem s tim jak vypadaji, ale u nove oznamovanych her me vizual odrazuje uz po par vterinach videa
  • Casual hry? Zrovna hearthstone bych casual hrou nenazval, je obrovsky populární u progamerů a pořádají se v ni veliký turnaje o slušný ceny. Myslim že kdyby sis zkusil zahrát s někým kdo to fakt umí, dostal by si tak přes ***, ze bys tu hru uz nikdy nezapnul. A jestli považuješ za chybu to ze je ta hra v jádru jednoducha a přístupná, muzes si ji zkusit zahrát třeba se zavazanejma očima, ovládat ji nohou a rukama přitom skládat rubikovu kostku, pak uz to snad bude dostatečně hardcore
  • umí a a nekrade se páč to maj všicko online .-)
  • Blizzard umí proste!
  • ...aneb V kucharce stalo "krajejte 3 dny stare housky", ja nekrajel ani den a uz jsem jich mel plnou vanu :-X
  • to co pises je mytus - trosku si pogoogli a uvidis ze PC hier sa za minuly rok predalo omnoho viac ako hier na koznolu. A ze to pises este do diskusie k hre od blizardu...taky Last of Us potreboval na prekonanie 6 milion kopii vyse 15 mesiacov - vies kolko to trvalo Diablu 3? 1, slovom jeden tyzden. Ano da sa argumentovat ze ide o iny zaner a bla bla no hry su hry a priemerny steam uzivatel ma omnoho viac zakupenych hier ako priemerny ps/xbox hrac...
  • Chápat psaný text je evidentně těžký úkol.
    Pro blbce: tak by to vypadalo, kdyby tf2 udělal Blizzard
  • stejne je to zahada jak blizzard prinutil pc hráče platit. každy ví že pc trh je nevydelečny
  • homeles8
    Jo, dlouho tu nejsem a teď jsem to potřeboval poprvý :-)
  • Jack1947
    Nebo by se mohl soustředit na obojí.
  • "která vypadá jako Team Fortress 2 od Blizzardu."

    At se koukám jak se koukám, Blizzard neudelal zadny TF 2, tady se nekdo pekne seknul :)
  • blizzard dela velkou chybu že ignoruje konzolový trh. mel by prestat delat hry pro pc a soustredit se na tablety a konzole.
  • Jack1947
    Gratulace žes to zjistil až ted. ( i když sry, tytu tak dlouho vlastně nejsi).Prostě nahradit předešlý koment tečkou a je po problému.
  • ja dohrál všechny hitmany na profi obtižnosti s hodnocením SA *5*
  • homeles8
    Já hraju prvního Hitmana a nemůžu udělat 4. misi *14* *5*

    heh, on tu nejde odstranit koment *16*
  • homeles8
    Já hraju prvního Hitmana a nemůžu udělat 4. misi *14* *5*
  • Ano, chápu, že jsou názvy... ale ty mi tu tvrdíš, že si pamatuješ 15x50 (minimálně) karet balíčcích... třeba jsi šampion v kimově hře, ale pořád ti nevěřím, že si to pamatuješ, truhlíku *1*
  • Lžeš ty, protože tam neexistuje daily, který by říkal, že ho můžeš splnit pouze s jedním hrdinou, vždycky jsou na výběr dva... a navíc, postavit si baliček pro daily během 30 vteřin není problém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit