Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné uplatnění ftp modelu na SC2 mě napadá u těch arcade hříček jako například Starjeweled, Left 2 die atd., ale těžko říct jestli by to pak někdo hrál.
  • A ono něco na multiplayeru StarCraftu II něco nefungovalo, že je nutné měnit systém?
    • asi si Activision vyratal, ze sa da podojit tato znacka trochu viac :) raz darmo, uz aj k hram sa pristupuje v prvom rade ako k businessu a nie zabave
  • Trol.diskuzni
    Blizzard jde definitivně do háje... Diablo 3 to odstartovalo.
    • musím souhlasit i když to odstartoval už sc2, kazdy strizlivy clovek musel videt jaka je to špatna a graficky hnusna hra, to snad jelo na enginu jedničky.
      • Ethy
        Nevím co na tohohle člověka reagujete, už v nicku má cod, takže to je asi tak všechno k jeho orientaci ve hrách. Hlavně že se MW3 někam posunulo od MW2 *1* *1*
      • si to hrál na mobilu ne?....
      • mne sa SC2 paci, aj ked nie natolko aby som si kupoval celu trilogiu, toboz nejaky F2P paskvil .... ale Diablo 3 bola dost nuda
  • možna by mohli zavest poplatky za ligový zápasy a fungovalo by to progresivne, treba za hru v gold lize by se platilo vic nez za vyhru v bronzove, treba by ste si nakoupili za realne penize nejaky počet bodu a za to by ste mohli udelat x zapasu.
    • Ethy
      Neboj, taky se dočkáš, do codka to taky co nevidet prijde *3*
    • asi jsem konzervativní, co je špatnýho na tom, že si za litr koupim hru a pak ji mohu svobodně plnou a neznehodnocenou hrát?
  • Ethy
    Vždycky jsem se tady snažil Blizzard nějak hájit, ale tohle je moc i na mě... Pay to win to nebude, dělají to hlavně pro to, aby se dali hrát customky typu Blizzard's Allstars (Blizzardí Dota), ale stejně... Ta jejich Dota se hrát stejně nebude, protože konkurence je mílovými kroky vepředu - HoNko už je mrtvý, LoLko začne po vydání Doty 2 těžce slábnout protože je Dota 2 profesionálnější a celkově na e-sport scéně populárnější a zajímavější. Uvidíme co ten Smite, ale to už je zase něco úplně jiného a silně pochybuju že se jim to podaří nějak odladit a vybalancovat aby se to dalo hrát kompetitivně.
    • Valve fan! Všechno ostatní upadne a je špatné, jak jinak... hrůza a děs *7*
      • Ethy
        Promiň, ale Dota 2 > LoL, tohle nemá s Fanboystvím nic co dělat. Jestli si oboje hrál, tak mi musíš dát za pravdu. Já jen konstatuju FAKT, že SC2 má oproti MOBA hrám menší fanouškovskou základnu, a to právě proto, že není f2p a je méně zajímavější na sledování (fakt). Ale co naplat, stejně mi tu nikdo nevěří a okolí je zfanatizované tupým, nevybalancovaným, pay2win casuel krámem -> LoL
        • Zfanatizované? Protože někteří z okolí brání fakt, že neexistují pouze hry pro děti a old school seniory? *8* resp. hry tupé a ostré? Jedna je brak a konkurence je mistrovské dílo? nebo jak si to vysvětluješ...
        • Hral som oboje a za pravdu ti nedám, zatiaľ je lolko zábavnejšie, síce sa pomaly rúti do záhuby, ale to ešte potrvá. Pokiaľ je nový hrdina OP dá sa povedať, že je to pay2win, ale často sa stáva, že je pekne nahovno, takže sa to vyrovná :) Ja môžem zase povedať, že si sfanatizovaný Dota/Valve uctievač.
    • LoLko je pár set mílových kroků před DOTou 2... a ještě hodně dlouho to tak bude
      • Ethy
        LoLko je ale full verze a Dota 2 beta verze... Ještě tak rok, dva a LoLko půjde z "trůnu" hodně rychle
        • Lolko do hája nepôjde ani náhodou, narozdiel od Doty je oveľa prístupnejšie pre masy, mainstreamové, casual hra. Dota 2 bude možno uznávanejšie na profesionálnej scéne, ale to je asi tak všetko.
        • Rok dva *1* To je celkem vtipný, za tu dobu bude hrát LoLko mnohem více lidí než teď (a už teď ) a bude to mnohem více vybalancované než DOTa2. Navíc se podívej na prizemoney, vítěz season2 bere 1mil. dolarů... s tím se DOTa2 nemůže absolutně rovnat
          • Si blazen lolko nebude vybalancovany ani za dva roky s tim jejich tempem pridavani hrdinu
          • JohnyTheZik
            Jak presne se s tim nemuze rovnat, kdyz vitez TI bere mega dolaru :)?
            Navic s nejvetsim prizepoolem prisla prave DotA a sorry, ale o balancu mi nemluv - v tom je dota milovymi skoky napred oproti kterykoliv jiny hre...
            • Dota s největším prizepoolem? Teach me master *5*
            • True love <3 *1*
              Není se čemu divit, když kopíruje DotU 1. Je jasné, že bude balanced... mají to hold jednodušší *4*
    • Ethy
      Blizzard na to musí přistoupit proto, protože všechny MOBA hry mají jedno společné - F2P. A jelikož je SC poměrně drahý, tak má menší hráčskou základnu než MOBA hry. Kampaň ofc bude až za platbu, ale podle mě bude F2P verze něco jako jestli pamatujete "spawn" instalace třeba u Diabla 1 nebo u prvního SC kdy se nainstalovala data potřebná pouze pro MP, kampaň ne.
  • N7N7
    Co je to teď za zmrdy v tom Blizzardu?!
    • jealous biatch
    • Ani nevíš jak si doslova vystihl moje pocity!!!
  • Blizzard začíná prohrávat na všech frontách. GW2 má potenciál otřást jejím infantilním WoW; Valve jim NAŠTĚSTÍ uloupilo Dotu před rypákem; Starcraft moc nikoho nezajímá díky nulové inovaci; no a Diablo 3, to snad víte nejlépe samy, co to bylo za recyklovaný "požitek". Trochu sentimentu ohledně W3 je asi na místě, ale to ty zamrzlý chlapíky nezachrání.
    • Tak to musejí do pár měsíců zkrachovat ne? *13*
      • proc by museli zkrachovat? debilu je na svete dost kteri je zafinancuji. :} Jen to neni jiz stary dobry blizard a o to prispevatelovi slo. COD je taky kravina a hraji to miliony lidi.
        • Shania
          Mam strasne rad, kdyz me nekdo oznacuje za debila jen na zaklade toho co si kupuju za hry.
          • luke.skywalker
            sry, ale jen d3bil se brání v internetové "diskuzi"...
            • Shania
              no jako obrana to mysleno nebylo...:)
    • Prohravat?

      Tim myslis to ze vydelavaj na kazdy hre nehoraznej balik a kupujou to miliony lidi? :DDD
      • ty si lolek. Plno z tech milionu uz si priste da velky pozor jestil D3 naslednika koupi. To stejne stacraft. Fanousci uz zacinaji strizlivet na vsech frontach. Me uz blizard ukazal svou pravou tvar v WOTLK tam sem prozrel a pocohpil. Od nich uz ani mail do posty...
        • To si jeste povime az vyjde novej starcraft nebo diablo... Ja osobne si myslim ze zase budou padat rekordy.
          • no ja osobne im na novy starcraft uz kaslem....mam starcaft2 aj diablo 3 ale skoncil som....dalsi stracraft uz nie.... je to strasne drahe a nestoji to za tie prachy. Normalne citim, ze so mnou tie oznamenia ohladom dalsieho dielu nic nerobia, su mi ukradnute... a podla mna toto bude problem ze hraci toho uz zacnu byt presyteni. Totiz skusat urobit dojnu kravu z viacerych titulov ako jedneho sa nemoze nijak ekonomicky vyplatit dlhodobo....trh to neunesie, ... kupovat DLC k diablu, starcraftu, platit za hranie WoWka.... Najblizsie som ochotny ist do Warcraftu 4...mozno :) Ale napr Diablo 3 som raz presiel a potom som si uvedomil, ze teraz co, mam zabit stovky hodin casu tym, ze budem robit to iste dookola v rovnakych prostrediach len na inej obtiaznosti aby mi padali predmety s inymi popisnymi cislami? no way....
            • RE: Miso, to je ale potom věc tvoje a neni to problém Diabla :)
            • A to te bavilo stovky hodin porad dokoloa zabijet ve stejnych prostredich jen na jinou obtiznost monstra jen aby ti padali predmety s jinejma cislama?
            • @ drasta -> kvoli 2ke diabla som svojho casu skoro zomrel u babky na chate, lebo som bol tyzden odtrhnuty od pocitaca a nemohol som ho hrat, ale bolo to uz hrozne davno :)

              @ gg -> D3 som presiel len preto, ze som si povedal, ze ked som uz preboha vyhodil 60 Eur za tu hru, tak nemozem skoncit uprostred 3tieho actu :( skusal som sa prinutit zacat hrat za inu postavu, ale proste nezaujem.... co sa mi nestava napr u LOTRA, to zacinam stale dookola uz niekolko rokov
            • Tak to se ti dvojka diabla asi taky moc nelibila ne?
            • Jde o to že D3 si přešel, byla to sranda a kolik hodin si u toho strávil ? 20-30 ? Řekni mi kolik je průměrná herní doba dnešních her a hle, máme tu nadprůměr. A to ještě spousta lidí jede na vyšší obtížnosti atd.. Prostě ta hra je klasický Diablo a řváv tady bláboli že král je mrtev atd.. (samozřejmě nemyslím tebe) je zcestné.. Jde o to, že ty hry od Blizzu maj vždycky moc velký očekávání..
    • dotu jim uloupilo lolko :P zkousel sem dotu 2 a docela mi vadi ze se nezbavili toho RTS feelu jako to udelalo lolko :)
      • Ethy
        Prosimtě odkdy uloupilo LoLko Dotu? *1* Hrál jsi tu Dotu 2 vubec? *4*
        • LoLko už dávno předehnalo DOTu *4* Hrál jsem oboje, DOTa2 na LoLko nemá v žádném případě... je to pomalé a nudné. LoLko je více akční a aktuálně je to právě LoLko, které vévodí pro gamingu.
          • JohnyTheZik
            :D:D:D prosim te, LoLko vevodi pro gamingu :D? Tak to nee :D..
            Zajimavy, ze vsechny pro (podotykam - pro) teamy hrajou dotu, protoze je to mnohem tymovejsi a mnohem vic zajimavejsi - mnohem tezsi herni mechaniky a principy, ostatne proto je ta hra tak nepristupna novackum, protoze pochopit ji chvilku trva, narozdil od LoLka, kterej je delanej pro casual hrace.
            • Ha ha Dota je týmovejšia ako LoL. Ha ha ha ha. Máš dobrý matroš :)
            • A ne snad, největší prozepool v historii progamingu, největší hráčská základna atd... je toho víc a DOTa už bude hrát jen druhý housle...
            • Já ty hry hraji, vím co tam jsou za hráči a vím proč ty hry prohrávám. Pro causal hráče DotA není. *3* If you know what I mean teda...

              Pak tu nepleť SC2, lemple, zbytečněj off topic. Já vím jak se hrají hry, o kterých mluvím. Ale chápu, každý šlápne někdy vedle :)
              Aspoň tě uklidnímtakhle, v Dotě W3FT by si mě určitě dal. Už jsem ji dlouho nehrál :)

              btw, kde vidíš na LoLku p2w? to že si koupíš IP boost? hrdinu? skin?! *15*
            • Ethy
              To asharak: Prosimtě plácni si jí, já chápu že jseš jistě micro master co si stimuje marinaky s marauderama a nadavas na nulove mikro v dote, ale aspon tady nemel takovy slinty. LoLko je pro casual hrace a je pay to win, dota je tezsi, tymovejsi a neni pay to win. Jestli si myslis ze je to pro casual hrace, tak opras W3:FT, ktery si jiste na ladderu hral a pujdeme si dat jednu dotku -apsoom a uvidime jestli je to pro casual hrace...
            • símtě, causal hráče? Pak je celý systém DotY (lol hon w3 d2) pro causaly... *7*
  • Ooo oooo kdo mi tenkrát nadával že SC2 být F2P nemůže, že sem hloupý a vůbec nevím o čem mluvím. Cha! Já to říkal. :-D
  • urobi uz konecne niekto aj f2p tunnelera? nova grafika... budu sa moct dokupovat rozne mapy (farebne kombinacie)... za poplatok sa bude dat zmenit player name.... a budeme si moct dokupit aj hyper super balicek pancierovani +100 armor, samozrejme dajme tomu 5 pouziti za 99centov? Ze tym firmam este huba neupadne, free to play.... ha ha ha...a aby som nezabudol, najviac ma dostava citat z clanku o free to play „Nevíme, jak bychom jej monetizovali" *1* *1* *1* *1*
  • Jejich jediná možnost jak přitáhnout nový lidi když soupeřej s League Of Legends.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit