Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle uz je fakt moc.. to se kazdej zblaznil s tim free2play? uz i milionari z blizzardu, ktery mesic co mesic rejzujou nehorazny love za wowko? achjo.. *7*
  • Black_Hand
    spis bych cekal, ze by dali moznost koupit single zvlast a multak zvlast (nebo po staru dohromady). a navic se daji se singlem delat dalsi cachry. mozna chci jen prvni pulku, abych si to vyzkousel, nebo muze byt uplne zdarma. a dokud tu bude regulerne koupitelna verze, tak jako predtim, tak si nema nikdo na co stezovat. to neni jako vycuceny online diabla 3, naopak, to by byl idealni stav neco jako idealne zvladnuty offline diabla 3, kdyby existoval :). f2p by do starcraftu sel dale vzhledove. koneckoncu mirny naznak kosmetickych bonusu uz je: u sberatelskych thoru. a mozna i ta hlubsi analyza hracovych schopnosti by taky sla, ale nabehli by si, kdyby odebrali ty uz existujici.
    • Overwatch
      Singl zvlášť a mulťák zvlášť se prodává tuším v Rusku a ještě na některých trzích. A ani v té slavné Jižní Koreji se SC2 neprodává normálně, platí se za odehraný čas v hernách, žádné krabice domů. F2P mulťák si představit dokážu, jen fakt nevím, na čem by vydělávali. Možná jim začne hodně sypat ten Arcade, možná ne. Něco jako Elite by tam asi být mohlo, i když už teď toho hra sleduje hrozně moc.
      • Black_Hand
        jo, to mas vlastne pravdu s tim ruskem atd. ja bych spis videl ty kosmeticky veci. viz thor ze sberatelsky edice WoL. tam to problem nedela.

        f2p multak pro strategie je celkem velky problem obecne. docela pekne to bylo rozbrany v jednech extra creditz (jestli znas).
  • takze jim nestaci, ze hru rozdelili na 3 casti a kazdou z nich si prakticky musim koupit, ale jeste chteji penizky hrabat i bokem ?
    • smejki
      představ si, jak těch 30 misí z WoL zůstane designově úplně stejných jako teď, jen se tam vystřídaj všechny rasy (každá bude mít 10 misí). A pak si představ, jak přestaneš remcat, že je to rozdělený na tři hry.
      • k prispevkum nademnou...beru to pokud by to bylo za cenu datadisku, protoze to nic jineho neni..stejny engine, z 80% stejne jednotky...jen nove mise, par jednotek a filmecky. Jenze pokud se nepletu tak se ty dily budou prodavat za plnou cenu.
        • Cena bude v Americe ůdajně 800,- . Takže u nás za 1000,-, ze začátku. Nevím co je tu špatně, WoL seženeš za ~600,- podle mého tipu, takže máš jako nevlastník první hry obje za ~1600,-. Problem?
          teorie/tip

          Ty kecy o rozdělení na 3 části jsou směšné. První sc snad přidávaly každým datadiskem (a že jich bylo!) nové jednotky do mp a storyline pro všechny 3 rasy? + 90 nových misí a 1500 nových map? *7*
        • smejki
          cena nikdy nebyla stanovená. panují nepodložené dohady o obou variantách.
    • sorry, ale já nemám problém si jednou za dva roky koupit za 1300 hru, který mi poskytne desítky hodin zábavy v kampani (když chci všechny achievy) a další stovky hodin v mulťáku. Tobě to připadá jako malá porce zábavy za ty peníze???
    • Jenomže při tom svém žehrání na to, jak celý StarCraft rozdělili, zapomínáš na dost podstatný fakt -- že totiž minimálně Wings of Liberty je co do rozsahu téměř totožná s původním SC a předpokládám, že HotS a LotV na tom budou podobně, i když v zásadě jsou koncipovaný jako datadisky.
  • Ani nevíte s jak velkým žalem vidím to co zbylo z tehdejšího Blizzardu ke kterému jsem vzhlýžel. Requiestcat in pace Warcraft , Starcraft, Diablo .............
    • Hrubka jak prase v češtině, blbě opsaný překlad z latiny, dej si facku...
      • Magister_Peditum
        Když to píše v latině (jedno písmenko navíc nechme stranou), tak jak to může být "blbě opsaný překlad z latiny"? *7*
        • Překlad, jenž je opsaný z latiny, ne?
          Věty s dvěma smysly (trefil hřebíček, nasadil korunu) nic, co?
          Hlavně že písmenko bys nechal stranou ^^
          • Jo, ono to funguje ve většině případů. Je to něco jako newtonovská mechanika - málokdy potřebuješ jít do teorie relativity.

            Dobrá, konec, zvonec.
            • Dobre klucì,sice jsem z vasi komunikace pochopil tak 20% ale zajimavy cteni:-D
          • Magister_Peditum
            Tak nejsem zas tak dobrý latinář, mám jen zkoušku nižší úrovně ZK-, ale v textech to takhle fungovalo a už názvy "perfectum" a "imperfectum" odkazují na vid dokonavý a nedokonavý. Ale já bych to nechal, debatujeme tady o něčem, co na tyto stránky tak úplně nepatří.
          • Magister_Peditum
            Kdyby napsal "odpočívej v pokoji", tak je to překlad z latiny. K jeho hrubkám v češtině jsem se vůbec nevyjadřoval, takže to vykládej někomu jinému. *2*
            • Magister: Myslím si, že se pleteš. Vycházíš hádám z poučky, že perfectum vyjadřuje vid dokonavý, kdežto imperfectum nedokonavý. To je ale jen učební pomůcka a takto perfectum nefunguje. Vidi znamená "viděl jsem" ve smyslu "bylo zde konkrétní - jedno - období v minulosti, po které jsem viděl". V kontrastu k imperfectu, kde na délce či zakotvení časového období nezáleží (a kde se to navíc používá i pro opakovaný děj, ale to je teď vedlejší). Čili: Když budeš chtít říct, že Caesar uviděl, řekneš vidi, ale když budeš chtít říct, že tehdy (v konkrétní době ohraničené začátkem a koncem) něco viděl, tak řekneš taky vidi. Kdybys chtěl říct, že každý rok viděl, jak rozkvetly kytky, už použiješ imperfectum. Z toho plyne, že při překladu "veni, vidi, vici" je třeba brát v úvahu především kontext. A z toho plyne, že zde bylo konkrétní období, ohraničené z jedné strany jeho příchodem, a z druhé strany jeho vítězstvím. Takže "viděl jsem".

              Zkus mě případně vyvézt z omylu, ale jsem si fakt dost jistý, že to je takto dobře. Případná arbitráž u profesora latiny ale může být zajímavá zkušenost. *4* Jinak "poučování" vůbec neber osobně, mně jde v prvé řadě o to, aby to bylo správně; kdo konkrétně má pravdu je vcelku podružná záležitost.
            • Magister_Peditum
              Veni vidi vici je Přišel jsem, Uviděl! jsem, zvítězil jsem. Právě protože to je perfectum. Pouhé "viděl jsem" je imperfectum. A o latině mě opravdu poučovat nemusíš, vždyť píšu, že Odpočívej v pokoji je běžný překlad, i když nepřesný, stejně jako v případě Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. *3*
            • Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem je teda čirou náhodou zrovna v pořádku. Veni, vidi, vici. Minulý čas.

              Requiescat nemůže být imperativ na první pohled - ten nikdy nekončí souhláskou. Na první pohled to může být buď 3. osoba singuláru nebo konjunktiv. To předposlední "a" definitivně ukazuje na konjunktiv.

              EDIT: Ten minulý čas je konkrétně perfectum. A vůbec, když seš takovej milovník Říma, že si volíš s ním spojené avatary, tak to s tou latinou zkus. *4*
            • Magister_Peditum
              Děkuji za opravu. Obecně se však používá Odpočívej v pokoji, stejně jako Přišel jsem, viděl jsem a zvítězil jsem, a podobné "překlady". *3*
            • Překlad z latiny to je, ale nepřesný. Má to být "Ať (nechť) odpočívá v pokoji." Konjunktiv prézenta aktiva. Imperativ by byl Requiesce in pace.

              EDIT: Dworkin, Inc. Pedantismus v latině již od roku 1886. *1*
      • A já se tomu jen zasměju ... protože je mi to u P_ _ _ _E :-D
        • Tobě se zasmějou, ty kreténe, až budeš jednou žádat o práci a budeš se snažit dát dohromady životopis, ve kterém, soudě dle tvé "inteligentní" reakce, budeš mít stejně h_vno. Umět česky je základ, ty skončíš u lopaty. Maminka tě nebude živit věčně, užij si to.
          • x_ander
            Sice máš ve své podstatě naprostou pravdu, ale způsob, jakým to píšeš, svědčí o tom, že taky nemáš úplně "inteligentní" reakce.
          • Představ si, že i Einstein měl problémy ve škole a propadl...
            V diskuzi, která stejně nemá úroveň vyšší, než novinky.cz bych pravopis a sloh zas až tolik neřešil
          • Njn ... on je taky rozdíl psát životopis a text na který vůbec nedávám pozor. Maminka mě neživí nějaký ten pátek a u lopaty jsem neskončil. Hmmm co přijde dál ?
            • Jestli si musíš dávat pozor, aby jsi nenapsal "vzhlýžel", tak musíš být instantní blb. Sorry.
            • Já si tedy nedovedu představit, že bych "nedával pozor" a začal psát věci typu "vzhlýžel". Ani na klávesnici to není vedle sebe, abych udělal překlep.
          • Ouuuuu! To bylo dost tvrdý i na mě :D
  • Ach jo... :/ Doufam ze si kvuli tomu nebudu moct ani zahrat muj oblibenej tower defence...
  • nj v rukách Blizzardu to bude pay to win
    • Jseš idiоt, Blizzard vždycky prodával pitominy typu mount/pet, nikdy žádné výhody proti ostatním.
      Naopak, jak bylo v jednom z interview, u WoW nezavádějí mikrotransakce a zůstávají u předplatného taky proto, že je to absolutně nejférovější model.

      F2P model na SC2 kdy by odemkli např. pouze jednu rasu žádné výhody neposkytne.
      Domnívat se, že to bude pay to win model může jen zaslepený nenávistivec, který prostě tupě plive na všechno kolem sebe.
      • áno som, lebo nemám rovnaký názor ako ty :)
      • Jo do WoW nikdy neprodávali žádného mounta za reálné $$ :-P
      • Tak diablo 3 je p2w. Takze se da predpokladat, ze to muze potkat i nektere jine hry, ale taky nemusi.
        • Diablo 3 je p2w ? To je blábol..
        • pay 2 win je, že za reálné peníze se dá koupit výhoda oproti ostatním hráčům, jenž se nedá nabýt jiným způsobem (ingame měna, drop atd.)

          že seš líný farmit a obchodovat za goldy je tvůj problém...
          • Liný farmit :D, hry majú byť o zábave. Koho preboha môže baviť 200 hodín farmiť a v podstate z toho nič nemať. Práca v kancelárii je zábavnejšie ako celé D3.
            • Pak nevím proč se zajímáš o Diablo *15*
            • Čísla lidí hrajících D3 asi mluví za vše..
        • A nad kým prosím vítězíš v D3 když si kupuješ předměty na RMAH? PvP implementované není a předměty koupene na GAH nebo RMAH ti akorá udělají to, že to dohraješ rychleji na Inferno samozřejmě pokud máš takové cíle. Pod pojmem pay to win si představuju, že hraješ mulťák proti jiným hráčům a nakoupíš si například lepší zbraně a štíty a oni pak proti tobě nemají šanci, ale to, že si nakoupíš lepší gear proti počítačem ovládanám mobům asi do pay to win nespadá bych řekl.
  • WoW má měsiční poplatky , Diablo RMAH a Starcraft nic , se jim nedivím chudákum že ho chtějí zpoplatnit *16*
  • Poslední krok Blizzardu do pekla herní debility.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit