Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to chci videt to PVP, uz ted je to jen o itemech, ktere ja osobne nemam, mam samy sracky, jednoduse proto, ze na skvele veci nemam prachy. V aukci jsou za miliony, coz je jedina moznost jak je ziskat (kazdej item ma strasne velkou skalu atributu, ktere se generuji nahodne... jen se nikdy neobjevi ty vlastnosti, co potrebuje moje postava). Abych si vubec na infernu skrtl, mam jakz takz gear, kterej ale nema statistiku zvysujici drop magic itemu, takze mi rare pada malo, coz znacne minimalizuje sanci na ziskani uzitecneho predmetu vlastnim hranim... Spis to vypada, ze pomalicku nabiram penize, abych pak neco koupil v aukci. Je to vylozene zk*rvenej system.

    A jak hra uklada v pameti hrace, se kteryma jsem kdy hral, tak jsou mezi nimi lidi, kteri jsou online snad porad, at hru zapnu v jakoukoli denni dobu, bez ohledu co je za den, jsou tam. Pres den obcas mrknu na aukci a posledni dobou i na tech nekolik jmen a vazne tam porad jsou. Mimochodem je jasne, ze oni ten top gear maji. Coz ovsem dava memu garbage gaeru novy smysl..., pac si pak hned pripadam, jako funkcnejsi clovek :)
  • Ano ono je to postavené na příběhu a ten příběh je dobrý. Ale po prvním zahrátí příběh přestane být zajímavý, protože už ho znám. Takže při opakovaném procházení lokací dialogy jednoduše přeskakuju.
  • heartless_cz
    Je to tak a musím souhlasit. Sám jsem aukci používat nechtěl, ale nakonec jsem tam koupil pár mid-game předmětů, protože byly prostě tak levné, že nemělo cenu na tom levelu farmařit. Jenže problém aukce obecně je v tom mizerném dropu, který je teď v podstatě globální. Za 120 hodin, které jsem u d3 strávil, mi nepadal JEDINÝ legendary item, ani JEDEN. Jako zažil jsem dost grindu třeba ve stylu JRPG (White knight chronicles byl asi největší opruz, modří vědí) a veskrze mě baví farmařit, ale jakou mám mít sakra motivaci, když mi i s 5 NV buffy a celkem 150+MF nepadne ani jeden oranžový předmět???

    Jasně, někdo si řekne, co na tom záleží, je to totální kravina, ale v rámci hry jako D3 je motivace strašně důležitý faktor. Tady bohužel chyběl a myslím, že tvůrci vážně nepochopili o čem Diablo obecně je. Lidi kašlou na to, zda je jedna třída silnější než ostatní, lidi chtějí moře předmětů s mořem atributů, aby nemuseli sbírat jen +res all +str/vit atd. Kreativitu předmětů hodně podcenili, balancování se dá provádět při běhu hry, ale u předmětů to jde mnohem hůř.
  • Ataker
    Co je to za patch?
  • Diablo III neni postavene na pribehu? Dyt se Lukas Grygar v recenzi i v podcastu rozplyval, jak je Diablo III krasne postavene na pribehu, a jak to skvele funguje. Nemelo by se to nak domluvit, jak to teda je? :)
  • a co bude s tím PvP??
  • Black_Hand
    tak ted to zase MMO neni? to jsem z toho jelen :D.
  • Podle me je chyba že vubec o nejakem end game uvažují, proste na konci hra skončí a hotovo. Žádnej end game. Tohle je jen ždímačka penez.
    Me osobne zabíjí zabavu a motivaci v tehle hre prave aukce, proste nemam chut se snazit kdyz vím že stejne mužu nakoupit itemy na aukci. Pokud jsem to správne pochopil tak vec, ktera drzela hrace dlouhe roky pri hrani D2 bylo prave nekonečne farmeni, to byla ta spravna droga, ne zabíjení bossu a nejake achivmenty. A neco o tom vim protože jsem hrál d2 dlouho potom co vyšlo tak vím co drželo komunitu pri hrani. Tady navštivite AH a je vymalovano.
  • Napraví to nějakým tím placeným DLC a všichni budou spokojeni.
  • Kdyby jenom end..
  • Mi se Diablo 3 líbí a nelituju, že jsem si na něj vystál 2h půlnoční frontu, když vyšel.
    Každopádně mouchy má a třeba RMAH se mi ani trošku nelíbí. Vlastně celkově Action House mi příjde úplně zbytečný. Kdyby raději unique věci padaly častěji, ale prostě by se nedaly směňovat.
    Taky je to dost barevné a rozpatlané, každopádně se dá stáhnout (beztrestný) patch, který tyhle neduhy opravuje a Diablo 3 vypadá, jak má Diablo hra vypadat.
    Všechny Diabla jsem protočil několikrát a WoW jsem nikdy nehrál.
  • i ME3 mel lepsi :D
  • uz ked som hral betaverziu , som mal pocit ze DII to netromfne.
    A nakolko som nekupil, dobre som spravil. uplne to domrvili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit