Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som na MF nesiahal. MF fungoval v D2 a nikto ho tam nemenil. Chces mat lepsi MF ako ostatni hraci? Zbieraj a stackuj MF gear. Preco ma niekto lepsi DMG ako ja???? Lebo stackuje DMG, preco ma niekto lepsi % crit chance ako ja??? lebo stackuje crit a pod.
    Mas pravdu, ze par hracov pindali, ze preco to hraci robia ale ja sa pytam, preco nie?? nie je to exploit, nie je to bug a ani nieco, co by znemoznovalo inym hrat. Je to proste len vyhoda, ktoru niekto vyuziva.

    Cela vec je v podstate o tom, ze na forach sa kopec hracov stazuje (nemyslim teraz takych, ktori len nadavaju) a pytaju sa konstruktivne otazky ako aj ponukaju mozne riesenia. A jedine (vid. ziadna odpoved na podobnu konstruktivnu kritiku), co ich trapi je stackovanie MF??? (nedavno bol jeden rest hracov s MF, ktori zistili, ze ze vyska MF vobec neovplyvnuje pocet magickych predmetov a ich kvalitu).

    Este jedna rada, urcite nestackuj Crit chance a +Crit DMG. V dalsom patchi sa urcite nerfne (preco? lebo po nerfnuti IASu je to jedina vec, ktora sa oplati stackovat). :)
  • 0,24€ za hodinu, to je slušná kariéra tse tse
  • Shania
    no pokud ale chteji, aby ta hra k necemu byla, tak tohle delat musi, pokud farmici spoty ti umozni farmit daleko efektivneji vybaveni ani by jsi vubec neco zabil, tak to neni vubec dobre pro hru. to ze boti a skupiny hracu jen chodili a rozbijeli bedny a farmili tak efektivne loot aniz by zabijeli elitaky taky neni dobre pro hru.

    U MF gearu to zas takovej problem neni, ale proste je to tak efektivni, ze se z toho stala nutnost i pro hrace, co to delat nechteji, navic to zase dost penalizuje mele. To jestli to vyresi dobre nebo spatne je jina vec, ale to uvidime.
  • No ja za sebou mam 150 hodin a stale je to pro mne nejlepsi diablo. A aukce i slusne vynasi, od spusteni sem si prividelal 36 euro, zachvilku se mi zaplati hra
  • janchor
    Pozor, rozplýval jsem se nad tím, jak mě příběh bavil. Že by na něm ta hra stála, tolik drog zase neberu.

    Na každej pád je můj názor v tomhle ohledu spíš ojedinělej, ten obecnýmu konsenzu (viz ostatně další příspěvky v tomhle vlákně) nedomluví.
  • Shania
    Toze se swapuje MF gera se nelibi urcite skupine hracu a ne Blizzardu, takze s tim ale stejne museji neco udelat a jasne se reklo, ze pokud nejaka uprava bude, tak se to vykompenzuje jinak.

    Ve hre je daleko lehci nerfnout jednu abilitu nez bufnout všechny ostatni, aby se to vykompenzovalo a vysledek by byl o dost horsi, protoze by jsi musel jen navysovat cisla u kazde zmeny, jakou cestu by jsi zvolil ty?
  • Prave proto musi byt hra udelana tak, aby dala kazdymu to co od ni chce. Nekdo to chce farmit mesice a nekdo to chce cely probehnout, zabit diabla na inferno a hodit krabici do policky. Jenze to jde blbe, kdyz nad tebou stoji big B a mava vztycenym prostrednickem... "nene farmit budes, aspon 20 mega goldu, pak koupis gear a teprv porazis gearcheck". A na to ja jim dlabu, proto to je spatna hra.
    Tohle uz vubec neni o nejakym balancu atd. Tohle je o blizzardim egu a o tom jak vsem budou diktovat. Nebudes rozbijet vazy, nebudes farmit tady, nebudes otvirat truhly s MF gearem, nebudes swapovat MF gear atd. Traparna.
  • Shania
    Pribeh te zajim a pri prvnim projiti za kaznoud postavu, sezbirani vsech lore knizek, atd, ale pro lidi v engame je nepodstatny, tam je podstatne to, ze te ve hre cutseny, rozhovory a podobny veci zdrzuji jen minimálně nebo vubec.

    V tomhle je D3 nastavene pomerne dobre, dokazalo ten pribeh docela dobre vypravet aniz by vrazne zdrzoval hc hrace, nerikam ,ze by to nemohlo jit udelat lip, ale kdyz to srovnam s hrama, kde nejsou cutsceny ani prerusit, tak je to naprosty raj.
  • a este si zabudol dodat....TEROARRRRRRR
  • PVP areny proste nemozu tento fail zachranit. Hraci to vedia, Blizzard to vie a preto cusi ako vos pod chrastou. To, ze end game (sam Blizzard hovoril ze D3 sa bude sustredovat na end game a bla bla bla a zrazu Bashiok oznamil, ze toto nie je wow takze hra sa nemoze sustredovat na end game) tam bude slaby hraci tusili uz v bete, samozrejme Blizzard nas vsetkych ubezpecoval, ze end game bude awesome a fun. Teraz hraci odchadzaju a oni sa tvaria, ze je to v pohode(500-1700 hier v Public games je totalne smiesne na 9milionovu hru).

    Dokonca v case masivneho odlivu hracov ich zaujima Magic find na predmetoch, resp. ako by ho obmedzili(dalsi nerf), lebo sa im nepaci, ze ludia swapuju gear s MF(??!??!??).
  • Blue.Shark
    Pravděpodobně tohle: http://darkd3.com/
  • Shania
    Jenze to je otazka co od hry chces, nekde se ty veci, co se prodavaji asi brat musi, nekomu to pada. V dropu problem neni, pada me spousta veci, ktere se daji pouzit a progresovat s nimi dal, problem je v tom, ze lidi chteji ty nejlepsi predmety hned a kdyz jim nepadaj, tak se muzou zblaznit, inferno bylo nastavene tak, ze ten progres mel trvat mesice. Spousta prvnich lidi tohle prolomila pomerne rychle, dokazali zasobovat gold aukci kvalitnima predmetama, mozna proste inferno neni pro tebe, pro me urcite neni, ja si radsi leveluju postupne alty a bavim se u hry porad dobre. Vubec mi nevadi dat hru k ledu na par tydnu a pak se k ni vratit, vetsinu jinych her proste po par hodinach odlozim a nikdy se k nim nevratim.
  • http://darkd3.com/
  • Hlavně ty, co? *15*
  • Tak ono hlavně Diablo 3 je stejně jen jeden velký experiment s RMAH.

    Jistě, můžete hrát u bez něj. Jistě, můžete se bavit desítky hodin grindováním [přestože jinak na MMO grind pořád nadáváte, vy pokrytecký D3 fando (samozřejmě ne všichni D3 fandové, ale je dost takových... grind je pro mě odpad, ale jakmile má cedulku D3, tak po něm skočí a napapají se ho)]. Jistě, se štěstím můžete i obrat pár volů v RMAH.

    Ale to nic nemění na tom, že Activision chtěl jen vidět jak moc je možné s RMAH ve hrách fungovat. Tak doufám, že usoudí, že není.
  • And you will never defeat me...
    And you will never destroy my catapults...
    And you will never never...
  • Problem D3 je, ze ten pribeh ktory tam je, je neskutocne stupidny. Tie trapne rozhovory tomu len dodavaju "stavu". Dalsia vec je, ze ten trapas je tak neskutocne hracovi vnucovany, ze po niekolkych opakovaniach mate pocit, ako ked v telke pozerate film, ktory je neustale prerusovany reklamami (stale tymi istymi). No povedzte, nie je to zabava???
  • Tak to je snad ale pripad kazde hry, kde by ten pribeh nebyl nejak vylozene generovany, nebo hodne rozvetveny.
  • Skvělý koment.

    Říká všechno důležité jen ve třech slovech. +100, kdyby to šlo. *3*
  • Shania
    Když vezmu takový allien swarm, který bohužel nechalo Valve chcípnout, tak tam se chodilo porád dokolo jen pár map na různé obtížnosti a jedinej progres byl v levelování na 26 (nebo tak nějak) uroven, pak se to resetlo a stejne to stacilo, kdyby se o tu hru poradne starali, tak to mohl byt pro Valve zlaty dul, doufejme, ze D3 Blizzard umrit nenecha.

    Situace u D3 je pomerne zvlastni, na standardni hru ta hra dokaze zabavic vic nez dost, stovky hodin se u ni da vydrzet aniz by se preslo do inferna, ale presto nekteri hraci ji hodnoti jako spatnou hru, protoze je nedokaze udrzet na veky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit