Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shoř v ohni pekelném.
  • Vyvojar, ktory ti prikazuje ako sa ma hrat je zly vyvojar(alebo vyvojar, ktory robi rychle hry pre masy za rychle prachy - Ok). Hra ma byt o tom, ze vyvojar ti hodi sadu nastrojov a predstavi ti zakladne herne mechaniky. Na hracovi potom zostava naucit sa tieto mechaniky a hrat podla seba, popripade zistit kde su ich limity. Predstav si, ze by si soferovala auto a vyrobca by sedel vedla teba a hovoril ti ako spravne mas drzat volant, ako velmi mas tlacit na pedal a zakazal by ti vacsiu rychlost ako 100 (lebo sa potom viac opotrebuvaju suciastky a ak mas auto v zaruke, musi to platit on). Zrejme by sa to nikomu nepacilo, ze sa starie do niecoho, na co nema pravo (dopravne predpisy su ina vec, tu som chcel poukazat hlavne na pouzivanie veci/produktu).
    Najlepsie veci padaju malo - OK. V starom Diablovi padali malo per hrac. Tu padaju malo per mozno 100 hracov(rozdel tu pravdepodobnost medzi ostatnych). Ja chcem by odmenovany za to, ze chodim a zabijam tazke prisery, elitky a pod. Nechcem aby ten, co nic nerobi mal rovnaku sancu ako ja (momentalne to tak je) alebo aby si niekto menil drop rate a drop quility podla nejakeho AH (ktory ani nepouzivam, nikdy som nepouzil a ani nechcem). Z D3 sa stal simulator farmenia, nie paradnych unikatnych predmetov, ale simulator farmenia zlata (strsna nuda, hlavny zabijak D3).
    Este by som chcel podotknut jednu vec. Nedavny patch 1.0.3 zvysil drop rate aj na nizsich aktoch. Kedze sance nikto predtym nevidel, vsetci boli spokojni. Problem nastal, ked sa hraci stazovali ze v 3. a 4. akte na inferne nepada nic. Dlho ticho a neskor Bashiok priznal, ze nerfli drop raty v 3. a 4. akte (??????PRECO?????). Nemyslim si, ze sa niekto potkol a omylom stlacil tlaciko 'nerf act 3&4 drop rate'... :)
  • sankuri
    Nemuzu mluvit za dobu po vydani nicmene v betach GW2 vsechno fungovalo lip nez ve vetsine ostatnich mmo rok po vydani:-)
  • Já to říkal ... jen je zábavné jak to postupně oznamují, už oznámili cca 30% hry za "neideální" po částech :-P
  • zipp
    Svatá pravda, já tuhle chybu udělal 2x... Zádný mmo mě ted neláká, ale pokud bude mít GW dobrý ohlas pouvažuju o tom.
  • zipp
    Celé zas ne. Prvních 50h to byla zábava. Pak už človek musí farmit a začnou se projevovat ty chyby. Ale 50h neni zas tak spatný na "singl" :-)
  • Nebuďte znovu a znovu blázni. GW2 bude nejspíše výborná hra, ale proboha, nedělejte znova tu samou chybu - pořídit si hru ihned po vydání. *7*
    Která hra fungovala dobře ihned po vydání? A které MMO?
  • To mohli rovnů přiznat, že to je celé fail. Takhle to budů dělat po kůskách, launch fail, end game fail, aukce fail,... *15*
  • sankuri
    Skoda ze D3 nevydrzelo dyl cekal jsem ze s nim zabiju cas nez TO vyjde:-)
  • "Jasně, příběh je dobrý, dobře funguje, je kvalitně zpracovaný atd." Tohle je doufam vtip. Pribeh je nesmyslny, vubec nefunguje, na mnoha mistech nedava smysl, dela ze vsech trotly (at uz z postav nebo z hracu) a v nejlepsich pripadech je to jenom sbirka tech nejnudnejsich klise. Roky jsem nevidel nic tak spatneho. Souhlas ze na tom hra nestoji, a v minulych diablech pribeh v podstate ani nebyl, ale tenhle je opravdu naprosto strasny.
  • Nic, ty rouhači!
  • Shania
    No tady na forech se stejne budeme jen hadat o tom, co udelal arena net spatne, takze zadna zmena:)
  • Vyvolení mezi vyvolenými?

    Le ArenaNet ví jak nechat člověka cítít výjímečným! Le ArenaNet Le best!
  • Shania
    A kdo jinej nez vyvojari (u jakejokoliv hry) ma urcovat jak se ma hrat?

    A jak se swapovani MF tyka RMAH? kdyz uz nic jineho a system zmeni, tak lidem bude padav vic gearu a ne min.

    A pokud si nekdo mysli, ze je schvalne nastaveny drop nizko, aby se vic prodavalo, tak je vedle, hraci vzdycky pujdou po tom nejlepsim a nejlepsi veci budou vzdy padat malo, ve vysledku by se prodavalo akorat daleko vic veci a levneji, coz Blizzard netrapi, poplatky ma fixni.
  • sankuri
    Vlastne vyvoleni uz 25.8. (min vyvoleni 27.), toho 28.8. se tam dostanou az ti posledni:-)
  • Tak 28.8. se změní svět a vyvolení dostanou požehnání od bohů z le ArenaNetu.

    Jen pošetilc by potřeboval Diablo 3. když se blíží onen le slavný den.
  • sankuri
    Pozde bycha honit sve D3 jsem uz prodal:-)
  • Ja odpovidal na otazku "co vam na tom prijde jako zdimacka". Tema RMAH bylo probrany hodnekrat. Pro nekoho to je ok, pro nekoho ne, to nechme. Prodavat neco imaginarniho, bez nejakyho vlastnictvi, neco co nema hodnotu ani zadnou podobu, kdykoliv to muze zaniknout atd. a jeste si za to uctovat procenta mi prijde vic nez zdimacka, ale budiz.

    Ale porad pletete dve veci dohromady. "Cheaty" (dupe atd) nezmizely diky RMAH, ale diky tomu ze to je mmo-style onlinovka. Pritomnost RMAH nema zadnej vliv na pocet cheateru.

    e: Aspon pro me by to bylo bez dropu nastavenych na aukci 10x zabavnejsi. Vydropoval bych si svoje upgrady normalni cestou a ne dementnim farmenim cehokoliv a cely bych si to prosel. Takhle muzu akorat hodiny klikat nez popadaj goldy na item z aukce, protoze sance nejake pouzitelne veci je 0,0000...
  • Shania
    No to si asi Jay přinesl z Warhammeru Dawn of War:) tam ti taky zaporaci vykecali co jim nesmis znicit:) Takže je to oficiální Blizzard opět vykrádá Warhammer:)
  • Overwatch
    Ale RMAH není nic, co by bylo pro hru nutné. Nemusíš se toho vůbec účastnit. Diablo III můžeš v pohodě dohrát bez RMAH. To máš jako CoD Elite nebo BF Premium - nic zásadního a nutného, ale fajn možnost mít něco navíc.

    Je to jen možnost, jak si můžeš sám ještě vydělat. Navíc by se to dělo tak jako tak, stejně jako v případě D2. Černý trh a cheaty tu hru v PvP rozesrali, každý druhý cheatoval, byl to hrozný stav. Teď to má Blizzard díky online-only a RMAH pod kontrolou, tak z toho může vzejít i něco dobrého - bude výrazně míň cheaterů a ten, kdo chce prodávat a nakupovat předměty za reálné peníze ví, že ho druhý hráč třeba neokrade jako dřív, když to teď jede všechno přes oficiální kanály a ne přes nějaké pochybné asijské weby bez záruky. A že si berou z prodejů pár procent? To mě osobně fakt netrápí? Je to jejich hra, jejich obchod.

    A end game D3 má, jen prostě není zatím tak dobrý, jak by mohl být a na tom vývojáři zapracují. U D3 mi to přijde v pohodě, u MMORPG her mi to přijde jako mnohem větší průser, protože tam je end game opravdu potřeba a navíc platíš měsíční poplatky (pokud to není F2P teda).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit