Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Praci mam, penize taky, dekuji za optani, narozdil od majority se dobre rozmyslim za co penize utratim a za co ne.
  • "No HC uz taky par lidi dohralo"

    "par lidi"

    "par"

    Z kolika? Lolík. Tady to je fakt samé kiddo...
  • learn2read

    Mimochodem, ja už oblek mám, takže máš smůlu.
  • Hodinu denně 2 měsíce po vydání? Tak je fakt prů*er v dnešní době párhodinových aaa titulů. Co se týče ceny hry, tak předpokládám, že mluvíš za sebe, popř. za určitou část (nevýdělečně činnou) české populace. Tohle ovšem neplatí pro majoritu. Lolík.
  • No HC uz taky par lidi dohralo, takze posledni argument moc nesedi. Jenom chudaci museli par tydnu farmit gear protoze o nicem jinem ta hra neni.
  • tych 50€ si myslim ze stalo za tu stovku hodin zabavky, viac od toho zase cakat nemozme.
  • Ahahaha, vážně?

    Diablo 3 jedinečná hra? Ten týpek spadl z višně.

    Pořiďte si skutečný život? Co je to za výblitek? To se dá odpovědět na všechno. Argument nula, nula, nic. Prostě jenom veskoslavuje.
  • Zdar "skutečný život-veskoslave".

    Jak žiješ?
  • +1. A teď si oblékni anti-troll oblek. Budeš ho potřebovat.
  • sankuri
    My si ale poridili Diablo 3 (a ne zrovna levne) a to pro to abychom ho hrali a ne si ho vystavili na policku kde ho vzdycky po praci pred sexem s pritelkyni oprasime. Vzdycky me bavi lidi kteri narozdil od hracske vetsiny vychvalujou jak je ta ci ona hra super a jak se ji nemuzou nabazit a pak z nich vyleze ze hrajou hodinu denne. Na hodinu nema smysl to pc ani zapinat a vymluva ze bych mel delat neco jineho aby mi ta hra "dyl vydrzela" je dost uboha.
  • Ještě před pár týdny byla hra moc těžká a inferno nehratelná. Nyní je zase moc lehká... Je mi líto lidí z Blizzardu, že po vytvoření tak jedinečné hry musejí číst toto. Pro všechny ty, co tyhle skvosty píší bych měl 2 rady:
    1) Pořiďte si skutečný život - přítelkyni, práci, brigádu, sport, prostě cokoliv navíc, ať berete hru jako zábavu, ne jako full-time job.
    2) Začněte hrát hardcore mód. Fascinovala mě všechna ta videa po vydání hry: "první pokoření diabla na hell", "první zabití SK na inferno", "první zabití butchera na inferno" a vše s věcma, ve kterých by člověk zaručeně nepřežil ani 1. act na hell. Není divu, že vše bylo tak "rychle" dohrané, když lidé jen běželi, 20x umřeli na jednom místě, které nakonec zdolali a pak zase běželi dál...
  • Tam je endgame?
  • Veskoslav
    1199 stojí Diablo III, když hledáš a ne není to žádná šedivka.
  • Pravda !!!! Diablo 3 ano, ale ne v takovéto podobě a už vůbec ne za 1300,- nebo za kolik se to prodává. A já osobně taky počkám až přejde všechen ten humbuk kolem toho.
  • To opravdu není. Hodně se divím, že si to blizzard v této podobě dovolil vydat.
  • Veskoslav
    Po pravdě mám od data vydání a koupě nahraných 50 hodin a baví mě to. Do hry na hodinku se odreagovat a vypnout. Mě hra baví, ale chápu, že někdo čekal, že tam bude trávit týden v kuse jako u Dabla II (kdy levely 90-99 byly naprosté utrpení pro mě osobně)
  • No Endgame je problém ve většině moderních her. Přiznám se že nevím čím to je. U singlu mě asi vadí, že konec nastane často tak rychle, že čekám další bonusy, obsahy a módy. A když nic nepřijde tak jsem zklamaný. Diablo 3 jsem sice vyzkoušel ale nějak mě nechytlo, asi to farmaření předmětů není pro mě ale co jsem slyšel a četl tak poměrně chápu lidi co jsou rozhořčení. Ať už to je nad obtížností nebo herním systémem.
  • Shania
    Si trochu pletes , ano pokud je to sandbox nebo editor, tak mas nastroje a hrej si a i tak ma hra urcita pravidla a tyto pravidla určuji vyvojari. Diablo sandboxova hra neni.
  • No pokud budou postupně odhalovat, co všechno byl FAIL, a snažit se to napravovat (čemuž aspoň u nich věřím), mohlo by se to vyplnit. Pak si to D3 snad konečně koupím, ještě pořád totiž není na skladě v kamenném *6*
  • Nejrychleji prodávaná hra? No má poklona tedy... Mimochodem... co asi tvůrci přiznají příště?
    Když jsem psal do minulého tématu, bylo mi kýmsi taktně naznačeno, že jsem hlupák. Jo to možná jsem ale já své peníze které jsem do této hry neinvestoval pořád ještě mám *1*
    Vždyť já se pořád někde dočítám nějaké stížnosti na něco co buď nefunguje jak by mělo, nebo je nedotažené, nebo je nedomyšlené... prostě klasika současnosti tak jak jsem ji popsal v diskusi k minulému tématu. No ale jinak je hra evidentně výborná a já jsem blbec když za svoje peníze očekávám něco pořádného. Sakra Diablo 2 bylo kdysi a je zřejmě mnohými ještě dnes uznáváno jako král RPG. A tohle má být důstojný nástupce? Podle toho co se dnes a denně na téma D3 dočítám má podle mně tento díl všechny předpoklady renomé herní série Diablo pohřbít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší