Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • remm
    doplnenie: ...nemas problem :)
  • remm
    tam kde je hra vyvijana s pripojenim na net nemas, napr. ja na cestach mam napojeny net v mobiel na nb. online sluzi hlavne ako kontrola ze tam nebudes mat botov. a btw hardcore hrac ti tazko bude niekde hrat na chate resp v lietadle. bude sediet zakempeny doma pri monitore.

    len som chcel poukazat, ze ak hra zlyha tak bude najma koli wow efektu a vytratenia atmosfery alebo prilisneho zejdnodusovania, ale nie koli takej veci akym je aukcia, kde to mozes a nemusis vyuzivat.
    podla mojho osobneho nazoru, je aukcia taky preventivny prvok na fiasko, neuspech. hra hratelnostou zazitkom slaba ale vidina zisku pre hraca velka a to zabezpeci predaje :(
  • Naopak. Je to MP hra, kde SP probiha proste tak, ze MP hraje jen jeden.
  • jeden z tech co si to chtej cracknout a ví ze jim to kvuli tomudle nepude *2*
  • myslite ze vetsina lidi bude hrat SP nebo MP prevazne ?
  • remm
    d3 nie je mmo, hru prejdes v pohode sam, a aj na to je prioritne stavana, dalej tam bude coop to znamena ze ak mas kamaratov tak si mozete ten cely pribeh prebehnut spolu. podla mna len d*ment bude hrat kampan s nejakymi cudzimi ludmi a to sa tyka hocijakej inej hre podporujucej koop.
  • remm
    hm ja nechapem celemu tomu spamu, o com vam vlastne ide? ty aukciu vyuzivat nikdy nemusis. ak by si si cital cely clanok, tak vies ze na najtazsej obtiaznosti aukcia za real money fungovat nebude, takze hned sa ukaze kto je donator a kto hardcore hrac. ved sa zobudte, diablo nebude fungovat na principe ze hrate single a pritom vam tam beha tisic inych ludi. proste bude to klasicka singleplayer hra, kde hrate bud vy sami alebo v coop (to znamena ze hraje niekto s vami ale vy ho MUSITE potvrdit, resp. pridat do vasej hry). a farmarcenie tu bolo/je a bude, no narozdiel od mmo tu nemas presne stanoveny drop a hardcore hraci si aj tak itemy nekupia lebo budu chciet hrat na najtazsej obtiaznosti a aspon sa uvidi kto su ti hardcore hraci. ludia co maju radi vyzvy alebo ludia, ktori radsej budu hrat o uroven dole len aby nieco zarobili.

    mna hlavne trapi grafika a atmosfera ktora sa mi velmi nepozdava :( ja aukciu vnimam len ako prevetivny krok z ostrany blizzardu. asi citia ze hra atmosferou, grafikou nas milovnikov D1 a D2 nenadchne, tak aukcia za vidinou zisku pre hraca zabezpeci predaje. tento posledny odstavec je len moj osobny nazor a dufam, ze sa nenaplni :(
  • rozumis psanymu textu?.. precti si to proboha...
  • neviem koho by bavil sp, ked pve tak potom v parte. A uz vidim ze to bude ako vo wowku kde budu ludia vyzadovat nejaky "itemlevel" a merat dps inak vas vykopnu alebo nezoberu. No a ludia co si nemozu dovolit alebo nechcu platit za itemy budu dost znevyhodneni.
  • mne by aukcia (za goldy alebo normalne peniaze) ani mozno nevadila neplanujem ju pouzivat pretoze mam rad sp a na battlenet sa nechystam.....ALE.... co ma s*re ze koli aukcii ktoru ani nechcem pouzivat musim byt neustale napojeny na net.... nedalo sa ta aukcia vyriesit aj tak ze jednoducho mohol by som hrat sp a iba ked pridem k aukcnemu vendorovy a spustim aukciu az potom by ma to pripojilo a nacital by sa obsah aukcie?
  • Ne, online většina lidí hrát jistě nebude. Stejně jako "online je daleko zábavnější" je také jen čistě subjektivní názor.
  • Reagoval jsem na to, že si myslíš, že se dá ilegálnímu prodeji čehokoliv, ke všemu na internetu zabránit.
    Všechny firmy, které tímto trpí se o to pokoušejí a ten boj je tu minimálně šest let, pravděpodobně i déle, těžce prohrávají.

    Aukce je skvělá věc, je to něco, co tohoto typu her patří.
    To, že tam bude možnost platit penězi mi ani nevadí, ani z ni nemam nijak extra radost, ale dokud budu mít možnost si vybrat, tak je to pro mě ok, bude to mít pozitivní i negativní následky.

    Klidně se může stát (spekulace), že to virtuální farmaření zabije, protože bude konkurence tak velká, že se jim nevyplatí ani při používání vězňů a přejdou čistě na booty. Tohle teprve ukáže čas, klidně to může být i naopak, ale o práva lidí v Čně se fakt nebojím, oni si najdou způsob, jak je zaměstnat i jinak.
  • No tve, eště štěstí, že o Diablo jsem nikdy neměl a nemám zájem, to by mně asi bylo teď do breku. *7*
  • podivejte se, ve vsem co rikate je samozrejme pravda, "neco spatne pro neco dobre", akorat to nebude tak dobre pro vas jako pro Blizzard. Blizzard ma 1 miliardu $ obrat rocne, a jak se rika: "cert na hromadu sere". V podstate vy musite zaplatit za hru samotnou, coz uz tak je dost penez, a pak z vas budou tahat jeste dalsi penize za ruzne mesicni poplatky nebo mikrotransakce. Timhle zpusobem se jenom herni business zhorsuje a rozdeluje se na bohate a chude. Vim, ze ty mikrotransakce delat nemusite, ale zrejme budete, je to jako med na medveda. Ja osobne hry s mesicnimi poplatky ani s jinymi dalsimi nehraju, ja se ridim pravidlem, ze hru si koupim a ta je moje, a ostatni aktualizace by meli byt zadarmo. Pokud chteji ziskavat penize na zdimani penezenek hracu diky nepretrzitym poplatkum, je to vec hracu, ale podle me zlodejna a hloupost to delat. To radeji podporim Indie her vyrobce, ze si koupim jejich hru za 10$, aby jejich studio skvetalo, nez monopolni firmy, ktery vsechny tyhle male vyvojare likviduji.
  • Spades
    Jako osobne pochybuju, ze to b ude nejak vyrazne omezeno v pvp, maximalne ze si muzu vybrat, ze nechcu hrat proti lidem co si neco koupili (resp ze to maji na postave), ale jinak to bude dost velky problem...

    vemte si jakej bordel to byl v battleforge, kde se vsechny karty kupovali za realne penize... jedine skutecne pvp pak bylo v uzavrenych balickach (nemuzete menit karty), ale do nich ste naopak museli dat dost penez, nez ste dostali nejakej dobrej...
  • ak bude nakupovanie za realne peniaze súčasťou "pravidiel" hry tak s tym nemam problem a budem to robiť aj ja. Akurat určite nebudem nakupovať na aukcii blizzardu a radšej pojdem na ine stranky kde to budu ponukať a ktore určite vzniknu. A ked sa proti takym strankam bude blizzard branit (napr. banmi) tak potom sa teším na tie právne žaloby proti nim.
  • Odulin
    Chci si hlavně zahrát sám singl. Doufám, že nějaká akuce mi může bejt ukradená.
  • ja mzslim ye nejlep39 kusz budou stat vic jak 20 s. tipoval bzch to klidne na 100.
  • ale dlc balicek je nieco ine, na tom musí vyvojar aspon zapracovat a vytvorit nejaku hodnotu. Tu budes platit poplatok za aukciu, co nema ziadne opodstatnenie.
  • Transakcie za realne peniaze su aj vo wowku, kupite si mounta a pod. Ale celá aukcia s poplatkami pre Blizzard za každý predmet? Uvedomte si ze toto uz nie su mikrotransakcie. Podla mna je to fakt nemoralne.
    A farmari si výborne zarobia, ludia budu ochotni zaplatit za nejaky super item fakt velku sumu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší