Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • remm
    a myslis ze preco vznikaju dlc balicky, donate system atd? kazdy chce peniaze, len kazdy ide nato inac :)
  • Blizzard jde tesce po prachach a tohle je dalsi priklad toho, jak moc. Humus!
  • Blizzard si musi Cinani chranit bo by padlo cele WoW. na druhej strane, najtazsia obtiaznost aukciu za realne peniaze nema tak nechapem co placete, to si vravite hardcore hraci D2 pcheee!
  • A proto je tam poplatek, aby blbci jako ty nedávali věci, který jsou trash a jsou tam 100x. *15*
  • Vzhledem k tomu, ze to neni pvp hra a nebude se balancovat pvp, tak gl, jestli si myslis, ze tam za blbce nebudes. Proti premade teamum bude gear asi tvuj nejmensi problem.
  • Já jen nechápu, jak může být v dnešní době někdo tak hloupý a slepý, jako jsi ty.
  • a ty si precitaj este raz cely clanok.

    1.citujem " Ačkoliv bude ve hře hardcore mód, kde budete mít jen jeden život, nepůjde se v něm účastnit dražeb za reálné peníze. Blizzard říká, že chce hráče chránit před sebou samými (nacpat pár tisíc do top postavy, a pak zařvat, to už je u labilnějších jedinců na sebevraždu), ale jistě za tím bude ochrana před potenciálními právními útoky." cize pre vsetkych HC hracov Diabla nehrozi ze niketo iny si kupi top equip za real money.

    2. pvp. zase si necital. pvp este nemaju vyriesene ale naznacili ze to budu nejako selektovat
  • Jediný co říkám je to, že by se mělo farmaření za peníze zabránit jak to jen jde a ne to podporovat, na co hned rušit peníze a internet?

    Když nevim jak to chodí tak mi to prosím vysvětli, jelikož to asi víš lépe a jsi zkušený, zkus mi nějak polopaticky vysvětlit, proč je prodávání předmětů ve hře za reálné peníze dobrá věc, předem děkuji.
  • No evidentně nechápeš ty o co tady jde. To co si napsal je samozřejmě pravda ale PVP bude superman o proti tobě co si si nahonil z obič chození po dungeonech který tě sfoukne jak svíčku a proč? no protože si koupil na aukci předměty za real prachy. A aby si v PVP nebyl za blbce tak jdeš a koupíš si předměty za real prachy ( než by si si vydělal ve hře virtuální tak je superman zase někde jinde a tak pořád dokola ) A Blizzard se chechtá jak jsou hráči debilní *3*
  • ved prave to ludia nechapu, nikto vas nenuti veci predavat. pre cisto zarytych singlepalyeristov (nikdy som nehraval v D2 pvp) je to len bonus naviac, ze ked sa postasti a padne item ktory vam netreba da sa na tom aj zarobit. alebo nechajte skolu, pracu a chodte farmit, mozno sa postasti a budu padat pekne itemy.
  • smejki
    peníze ničí lidi, áno?
  • smejki
    přesně tento mechanismus má množení trashe zabránit. stačí číst
  • uprime lepsi aukce ve hre nez tuna spamu, botu, atd... a toho co se deje ted, kdyz hrajete DII na battlenetu. jen by hra v tom pripade mela byt 18+ .to, ze nepujde hrat "offline" se taky da jeste prekousnout, protoze online bude hrat vetsina lidi a je to daleko zabavnejsi.
    jen jedna vec me dneska dostala a to automaticke pridelaovani bodu do atributu a skillu coz je podle me totalni konec diabla
  • 1. nemusis aukci vubec pouzivat
    2. par veci tydne prodas bez poplatku za vlozeni na aukci
    3. Diablo ma nahodne generovane predmety, takze dost tezko bude zahlceny trh, spis bude o dost vetsi poptavka nez nabidka, aspon ze zacatku.

    Precti si clanek na Diablo fans, treba se ti pak rozsviti

    http://www.diablofans.com/topic/26397-the-auction-house-explained/
  • skaven123
    mne napr nevadia aukcie a pod prkotinky, ale online pripojenie(kupim si single player hru, hram ju off bez posahanej DRM - vid zaklinac), ..som zvedavy co sa stane ak nejakemu fanusikovi D2 sa nebude pacit to online pripojenie a hackne battlenet aspon na tyzden WoW look, osekavanie vsetkeho rpg, co uz osekal Blizz pred 10 rokmi na kost. *1*
  • MidnighT91
    dolezite je aby zaujal pribeh, atmosfera, znovuhratelnost... atmosféra pro fanoušky diabla naprosto nulová, tím pádem nulová znovuhratelnost (jestly vůbec dohratelnost *4* ) plus během dovolené, dlouhé jízdě v autě, 8 hodinové jízdě vlakem, během letu letadlem, během týdnu na chatě zkrátka kdykoliv kdy máš spoustu času, si tu hru stejně nezahraješ protože nemáš internet (ani v singlu)... a aspon sa ukazu niektori HC hraci z D2... ne neukážou protože naprostá vědšina HC hráčů diabla 2 tuhle hru totálně odsoudí... Já proti té hře nic nemám, jako experiment zajímavý, já jsem vysazenej na ten název, chci totiž skutečný pokračování diabla 2
  • realita: Tak už si to živě dokážu představit najdu nějaký předmět který moje postava nepoužívá fajn dám do dražby za umístnění zaplatím a neprodám proč? No protože tam bude tahle věc milionkrát. Výsledek ? Z milionu předmětů procenta utrhne Blizzard a hráč? A hráč pochopitelně nic. Blizzard bude kasírovat bez ohledu na to jestli se předmět prodá či nikoli. Jesti tohle není drzá zlodějna tak už nic. Bobkovy Kokotičovy palec nahoru
  • a doplnim ze namiesto toho spamu okolo aukcie co je teraz na ich forach by som radsej spamoval grafiku a atmosferu. tu by mala komunita zahltit spamom tak forum, ze by ich servery to nerozchodili :D
    som velky fanusik Diabla a pride mi to ako dalsie Wow :(( (wow btw tiez hravam ale uz rekreacne kedze praca nepusti)
  • A to je špatné. Nevím, proč mikrotransakce ovlivňující gameplay vadí a tohle ne. Je to to (bude) samé.
  • tak to si povedal ty. nikde nepisem ze sa mi to paci. len je dost smiesne ze zijeme v kapitalistickom svete, za ktory sme pred niekolkymi rokmi bojovali a kazdy tu pise ze to bude zdimacka penazi. blizz chce zarobit a ty mas moznost, bud budes donatovat alebo dropovat. volba v singli je len na tebe ci to chces prejst s kupenymi vecmi ale to co si sam nazbieras... ludia nevedia pochopit ze za vyhody sa uz plati aj v hrach, co je smutne ale cakalo to aj herny priemysel (hudba, filmy tym tiez presli)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší