Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já myslel, že tyhle slova dokáže vypustit jen Kotick, kterej se teď drží radši někde v ústraní :P Očividně jsem se zmýlil.
  • doslova jsi napsal: "proč se ony předměty nemohou směňovat podle nabídek hráčů?" a pritom sam vis, ze se to tak da udelat, nechapu co tu rves a urazis lidi. Ty naznacujes neco a pritom nejses schopnej dodat jedinej argument, kterej by tvoji "myslenku" podporil...
  • „Z několika herních a bezpečnostních důvodů nebudeme v Diablu 3 podporovat žádné boty, ani mody. Podle podmínek užití hry jsou výslovně zakázány.“
  • Chlape dej si facku, pres ty penize nevidis nic... tuhle hru si 100% nekoupim
  • Pravda, opravdu jak řikáš. Tohle je prostě hnus. Co víc, nepodporovat módy je něco jiného, než výslovně zakázat. Bravo Blizzarde!
  • Tak se mi to libi, to je pravy pristup Activisionu - nelibi se to velke skupine (ci vetsine?) fanousku? Nam je to ale uplne u zadele, kdyz nam z toho potecout penize, tak je to udelane dobre! K tomu oficialni podpora botu? Kurna, po CoD nam tu tato firma nici dalsi znacku...
  • to vis, budes si muset zridit zivnostak
  • No, abych to shrnul, s radostí zůstanu u dvojky.
  • Má a nejen k tomu

    http://www.diablo3.cz/204-diablo-3-pouze-s-pripojenim-k-internetu-zakaz-modu-a-botu

    Ale pozor, jedná se o nálož velehoven, takže pokud právě obědváš tak bacha.
  • Ano, mysleme přece hlavně na to, co vadí nebo nevadí Drasťovi ^^
  • dilinja
    tohle se tyka multiplayeru samozrejme ze muzes hrat sam v singleplayeru
  • skaven123
    "Diablo III není MMO" ..preco je naviazane na neustale pripojenie?
    este nikto neprezradil, co sa stane ked legalne zarobim par desiatok dolarov na D3 aukcii, budem platit dan z tych penazi v amerike? na slovensku?
    ak nezaplatim dan zo zisku, Blizz mi zozenie pravnikov keby po mne danovaci sli? *1*
  • Ma me to nejak trapit kdyz chci s kamosem hrat COOP?
  • Money money money mastipanny
  • Pán by se měl taky vyjádřit k dalším věcem, jako zakázání módů a další. Na tohle už asi moc slov nemá?
  • No prostě Blizzard chce další prachy a to je vše, Čím více tím lépe. Dneska je jedno jaké problémy budou jen aby z toho šlo co nejvíce prachů.
  • Když se dá obchodovat i po staru ve hře, což jsem nikde nepopřel (cituj kde říkám, že to postaru nejde) tak proč je nutné dělat tu aukci?

    Prosím tě, když už používáš to slovo blbec, nauč se číst, jasně jsem zmínil i tu virtuální měnu, ale taky jsem jasně naznačil, že se v drtivé většině bude kšeftovat za prachy a ne za nějaký virtuální hodnoty, to je snad logické, prachy jsou prachy, nějaký virtuální zlato, to neni zrovna srovnatelný lákadlo a pro farmáře je platný asi jako mrtvýmu zimník.
  • Jde o to, kolik lidí to bude teď používat a kolik to používalo lidí předtím.
  • A co nesmysly založené na nepřečtení si celého příspěvku? "(už vidim jak lidi hojně využívaj ty virtuální)" . S tím souhlasím a mám pocit, že Blizzard taky.
  • Cajk
    To je docela čuňárna a ještě to takhle říct na plnou hubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit