Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bys prvne musel zrusit penize a pak internet, je videt, ze proste nemas zadne zkusenosti, jak to dnes v online hrach chodi, dokonce ani v D2.

    Neco zakazat je jedna vec, druha je mit prostredky vynutit si, aby se to dodrzovalo.
  • A o tom je snad každá hra ne? Kdyby to bylo jenom na nadšencích co vytvářej svoje hry za své prostředky a nic za to nechtěj, tak hrajem ještě Maria :D
  • V dnešní době každá otevřenější hra nabízí něco za reálné peníze. Firmy se tomu snažej zamezit, ale jde to těžko, tak Blizzard takhle nad tim bude mít kontrolu a něco z toho získá. Já osobně v Diablu nehodlám nakupovat za reálné peníze a PVP řešil blizzard, že stejně nebude vyvážený, takže mi to je fakt putna jestli pokám pár hovad co do toho narve těžký prachy a budou si honit ego :D a tady některé HC hráče Diabla neláká možnost, že na levlu 60+ vám spadne nějakej sakra vzácnej item, kterej nebudete moci nosit a nějakýmu bláznovi ho prodáte? Vždyť se vám ještě můžou ty peníze za Diablo vrátit :D
  • Cela cinska ekonomika je zalozena na otrokarstvi, tak si zkus jim do to ho kecat:)
  • Diablo III bude zdimacka penez.
  • Mahcake
    Amen.
  • skaven123
    ahaaaa, takze to co je trendom sa nam musi automaticky pacit, uz chapem *12*
  • Podle čeho soudíš?
    Ty opravdu víš co jejich zakaznici chtějí? Nebo soudíš podle toho co chceš ty?

    Nedávno jsem viděl zajimavou prezentaci o Battlefield heroes a miktrotransakcích a prodeje věcí ktere ti davají výhodu o proti free hračům (s aukci asi žádná spojitost, ale co). Na jejich foru se začali bouřit, začali se zvedat bouře nevole. A tak udělali lidi z EA průzkum. Na foru nadavalo akorat 2% z cele te populace hráčů a tito hráči ještě v průměru nakupovali více.

    Krom toho, teďka je to trend prodavat a obchodovat s in-game itemy. Jsou prakticky všude.
  • mno nvm ejstli si hral D2 na BNetu ale tam tenhle spam byl taky kur*a porad v chatu :) ... jak v lobby tak ve hre.. do hry s eti napojilo treba 3-5 lidi vyspamovali ze nabizej predmety zase sly do p*ce .... demence .. D3 je trochu trapas ...
  • neviem preco sa vy tu rozculujete. D3 bude mat klasicku single-player kampan. kde budete hrat len VY a nik iny vam do toho kecat nebude. chce to online pripojenie iba ako prevenciu, to nebude mmo ze hrate a nejaky ini vam tam behaju, wake up. inou kapitolou je pvp, ak sa blizzu podari ze kupeny top equip sa nebude prelinat s poctivo dropnutym, tak problem v tom tiez nevidim. tu vidim, kde moze aukcia od blizzu zlyhat.

    alebo to az tak zavidite ze si niekto kupi itemy??? ved v singleplayeri mi to moze byt jedno. ak ma singleplayrova hra zaujme a dokoncim ju, splni svoj ukol. a nejaka online aukcia kde si nejaky zbohatlik kupi cely equip ma nezaujima. dolezite je aby zaujal pribeh, atmosfera, znovuhratelnost a nie aukcia. a aspon sa ukazu niektori HC hraci z D2 ci si equip budu poctivo farmit alebo si to kupia.

    PS: to co robi blizz (zavedenie online prvkov) je dnes trendom. vid dlc balicky alebo napr. valve a jeho prehlasenie ze do kazdej single hry chcu zaviest multiplayerovy prvok, v podobe socialnych prvkov. to znamena ze vasi kamosi vidia ako hravate, ake uspechy v singli dosahujete, kde ste sa zasekli.
  • Mě osobně to trochu zklamalo, přijde mi to jak WoW s tim, že do toho cpou mikrotransakce... Nevim asi to není špatný nápad, jen mě mrzí, že odpadávají probdělé noci s kamarády při hraní po LAN ;) fakt škoda... ale co už, tak si to holt koupíme a budem hrát online a ještě k tomu vydělávat :D:D:)
  • nezijes v komunizme ze si to pod tlakom mas kupit. uz davno hry nie su tym ci byvali, niekedy sa vytvarali v ramci volneho casu, v garazi, doma, alebo v praci ked sa zvysil cas. dnes je to biznis a kazde vyvojarske studio ide vytvorit hru aby mal zisk a je len nanom do akej miery ho ma komunita ovplyvnit. Blizzard je prikladom cisteho kapitalizmu, za ktory sme pred 22rokmi bojovali. takze ak bude pre vas D3 prepadak staci sa popozerat po inej hre.
  • Ten kdo chce podvádět a kupovat si věci za peníze si je koupí i když je to nelegální, takhle to bude bezpečnější, nikdo tě nepodvede navíc budou mít všichni stejné šance.Prostě zajdu do aukce a koupím místo toho abych se zdlouhavě domlouval s číňanem na ceně.
  • Phate27
    A neni to jedno? Par setovejch veci najdu na aukci za 20$ Nebudu behat 2 roky abych je nasel a mam klid.
    Nebo si myslite ze od lvl1 si budete kupovat po 2$ blbosti? Je to prece na vas co si koupite nebo nekoupite a ono uprime me by se nechtelo prodavat vubec nic pod 10$ a na to potrebuju zase stesti abych nase takovej velkej loot prit hard obtiznosti takze bych takovej bordel z toho zase nedelal pointa je jinde a ta se Blizzardu povedla dobre z Diabla dela mensi mmorpg ve kterym nebude zadny SPAMOVANI, ci vas bavi kdyz vlezete do mest, obchodnich kanalu porad cist ten spam o itemech a goldech?
    Dekuju za tudle aukcni sin stejne ji vyuziju nekdy za rok az budu 60-99
  • Přístup Blizzardu je typickým příkladem arogance velkých firem oslepených úspěchem na trhu, které ztrácí kontakt s realitou a přestávají se zajímat o to, co jejich zákazníci skutečně chtějí. Namísto toho jim "pro jejich dobro" vnucují to, co by uživatelé podle nich měli chtít.
  • "Čínští farmáři byli a budou bez ohledu na to, zda to Blizzard dělá oficiálně či ne"

    A co se takhle postarat o to aby farmáři nebyli pokud možno vůbec a hra se vyvíjela co nejpřirozeněji bez těhlech deformací? Ale když to udělal Blizzard, tak to asi bude dobrý nápad a správná věc... *7*
  • Ano, to jsem napsal, můžeš mi říci jak z té věty vyplývá, že ta možnost obchodu mezi hráči tam není?

    Kdo tu řve a uráží lidi? Třeba se zblázni, že jsem toho kdo to vymyslel označil za blbce, narozdíl od tebe mám pro to co říkám argumenty a předložil jsem jich několik viz hned první s inflací. Hlavně, že ty máš argumentů spoustu.
  • Ty mody jsou jen přirozený vyústění událostí, pokud je hra hratelná jen online, tak je bohužel i logické, že tam nedovolí mody, nebo by asi museli udělat nějakou Mod zonu. Takže by museli udělat offline možnost hrnaí...a to nehrozí. Prostě blbost v reakci na předchozí blbost.

    Nejlepší je to vysvětlení proč je to online, prostě proto, že nás chtějí chránit před sebou samými, ten mentos by se dobře hodil do politiky. Za reakci na to co když si chce něko zahrát offline, bych ho být jeho zaměstnavatelem nebo akcionářm firmy, nechal na hodinu vyhodit.
  • no1currrrrr
  • Facka je málo :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit