Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i kdyby to vydali stejne bych to nehrál jako nebudu hrát nic od blizzardu
  • Takze typicky pristup od white knightu. Jsem rad, ze az na par hlupaku typu Veskoslav tu vsichni vicemene souhlasi s tim, ze Blizzard a vsechny jejich znacky jsou v podstate mrtve. Fakta hovori za vse - dekada vyvoje obriho MMO zrusena, dramaticky klesajici subs u WoWka kazdy rok a mesic, katastrofalni start D3, krome esportu naprosty nezajem o flashove nesmysly typu HS, a pouze v esportu vedeny SC. Jejich jedina silna znacka - Warcraft - zemrela pred 5+ lety a WoW uz dneska hrajou jenom hraci, kteri maji problemy s patologickou zavislosti (ta hra uz nema co nabidnout).

    Samozrejme tohle vsechno zdejsim white knightum nevadi a porad budou mumlat o tom, jak je Blizzard skvela a silna znacka. Inu, komedie musi byt a ne kazdy je schopen celit realite.
    • LOL, tvoje baba je uz v podstate mrtva

      jestli tady s tebou na tyhle bezvyznamny a dementni diskuzi, vicemene vsichni souhlasi, to bohuzel neznamena zhola nic ňoumo

      umirajici firmy, si nedovoli zrusit projek, do kteryho uz vrazili balik jak svin a casu jak svin.prave na opak.
    • Veskoslav
      Myslím, že to nemá cenu ani komentovat. Bohatě stačilo napsat, že máš iq jako tvůj plyšový medvídek se kterým spíš, fakta si nejspíš pleteš se sny. Už jenom to, že jsi napsal, že o flashový nesmysl HS není zájem, vypovídá, že stačilo napsat: Nesnáším Blizzard a přeji vedení, aby shořelo v pekle, ignoruji fakta a rád si svá fakta cucám z prstu, abych následně všechny nazval hlupáky a přitom ze sebe dělám ještě většího idiota než o stránku předtím. Jinak doporučuji zajít na akciové trhy a začít lidem radit, aby prodali akcie Blizzardu, když je defacto mrtvý, vyděláš na tom balík;)
      • znicujici_pravda
        Ty jsi ten nejhloupejsi clovek, ktereho jsem na teto diskuzi zatim videl.
        Toto je znicujici pravda, ktera te naprosto znemoznila.
      • Jsi hloupy. Pro tvoji nizkou inteligenci znovu kopiruji, co jsem napsal. Snad to tvuj mozecek pochopi :) To neni o tom, co nekdo ma nebo nema rad, ale o tom divat se na fakta a ne se schovavat za tabulky a "uspesnost", to bys pak musel dat na prvni misto Farmville pred WoW a kdo vi co dalsiho. Hry Blizzardu nejsou uspesne. Jejich posledni uspesny release byl Wrath of the Lich King (par rekordu atd), od te doby nic, nada, zero, cink. Jedine co vydali byla flashova hricka HS, na kterou se nabalil efekt snehove koule v esportu. A esportu naprostou vetsinu lidi nezajima a je to minoritni zalezitost.
        • Veskoslav
          Hry od nich nejsou úspěšné? Neustále sem předhazuješ fakta, tak nějaké dodej. Jinak jsi obyčejný lhář a hlupák, co věří vlastním bludům. A mimochodem E-sport nikoho nezajímá? 20 miliónů lidí se například dívalo na poslední International (finále dva miliony). To ti přijde málo? Ne, neodpovídej, odpověď je zcela jasná a od tebe ani normální neočekávám..
    • Očividně máš problém s chápáním významu slov a) fakt, za b) být mrtvý.
      • Presne naopak, tento problem mas ty. Ale diky za pokus.
    • Možná by stačilo napsat, že prostě WoW nemáš rád a že nesnášíš Blizzard a bylo by to v pohodě. Já Blizzardí hry taky moc nemusím (vyjma Warcraft 1, 2 - ale Dune 2 byla lepší a WoW - ale jiná MMO jsou lepší). Diablo jsem doposud nepochopil, co že je tak skvělé - pořád dokola běhat tytéž lokace pro gear? WTF? Zahraju jednou sám, podruhý možná s neimaginárním kamarádem a jdu dál. Grindovačky jsou zastaralý koncept líných vývojářů.

      Na druhou stranu vidím nepříjemnou realitu - hry od Blizzardu jsou stále úspěšné a WoW je stále top MMO (ne kvalitou, ale to už je jiná diskuze).
      • No tak ja Blizzardi hry naopak miluju. Wowko jsem hral silene moc, dokud nezemrelo, Diablo jsem poctive taky odchodil. To neni o tom, co nekdo ma nebo nema rad, ale o tom divat se na fakta a ne se schovavat za tabulky a "uspesnost", to bys pak musel dat na prvni misto Farmville pred WoW a kdo vi co dalsiho. Hry Blizzardu nejsou uspesne. Jejich posledni uspesny release byl Wrath of the Lich King (par rekordu atd), od te doby nic, nada, zero, cink. Jedine co vydali byla flashova hricka HS, na kterou se nabalil efekt snehove koule v esportu. A esportu naprostou vetsinu lidi nezajima a je to minoritni zalezitost
        • Veskoslav
          E-sport je minoritní záležitost? Víš kolik lidí v průměru sleduje e-sport? Debilita si myslet, že je to zábava pro pár "nerdů", ale co s tebou ztrácet čas. Evidentně sis přišel zatrolit a dostat pořádně nažrat reakcí, aby sis pak v klidu potrolil pelikána, když to žádná neudělá.
          • Vypada to, ze te neco stve. Myslim, ze je cas aby ses sel probehnout ven :D
            Blizzard je zkratka mrtva znacka, punto, stejne tak i WoWicko a nic z tvych naprostych blabolu na tom nezmeni, ani tva minuska, ani tve argumentovani, kde misto argumentu oznacujes druheho diskutera za trolla (to jakoze hodne lol).
            • Veskoslav
              Stále čekám na ty tvoje fakta lháři. Fakta, ne tvoje pitomé kecy a dohady o tom, jak je Blizzard mrtvé studio a jeho značky taky *7*
              • Reakce na příspěvek:

                Nevim proc se tak rozcilujes, punto. Jsi nemocny? Kazdopadne ti doporucuju si precist clanek, pod kterym diskutujes. Mozna ti mozkove zavity konecne aspon trochu zapnou :D A ano, esport nikoho nezajima, krome minority nerdiku a jihokorejskych patologickych silencu, kteri nechodi do prace, nemaji zeny, nemaji zivot a cely den akorat hraji hry. Jeste jsem treba na games nevidel ani jeden clanek o espertu. Nebo kdekoliv jinde. Takze keep dreaming. <3
        • Jednoduchá otázka: Který MMORPG je dnes nejhranější? Samozřejmě nemůžeš srovnávat nesrovnatelné. Třeba WoT hraje daleko více lidí (údajně). Kolik lidí asi tu a tam hraje karty ve windows, že?

          Diablo sis koupil a s tebou spousta dalších lidí. Prodeje byly více než solidní, takže co to je? Neúspěch?

          Uvidíme v budoucnu. Krach WoWka by se hodil na rozhýbání MMORPG trhu.
  • No co. Urcite to malo mechanizmy ako wowko a teraz pochopili ze ludia to uz nechcu. Doba sa inde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit