Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW uz je tady s nama pres 10! let a zadna konkurenencni hra ho nejen neohrozila, ale ani se k nemu nepriblizila. Damy a panove, to je OSTUDA pro ostatni studia!
  • x_ander
    Mně je tenhle přístup sympatický - zkrátka uznali, že si vzali moc velké sousto, tak projekt zasekli, aby se mohli věnovat jiným hrám. Mám takový pocit, že kdyby podobná situace měla nastat v mnoha jiných velkých vydavatelstvích, tak to raději vydají za každou cenu, hlavně ať je to venku a něco to vydělá.
  • A proč by také dělali jiné MMO, když to stávající zvané WoW jim bohatě vystačí ještě na hodně dlouhou dobu ( blizzardovské žvásty typu: uděláme lvl 100 a končíme jsou dávno pasé), ono za ta léta si totiž blizzard vypěstoval skupinu totálně závislých hráčů, kteří u WoWka zůstanou do doby než vypnou servery.
    Jak jsem psal výše, závislých jedinců je odbrovské kvantum a blizzard to dokáže v pohodě uživit i když celková populace wowka klesá, osobně to tipuji na 2-3 miliony fanatiků, kteří nikdy nepřestanou hrát, takže nastává otázka, proč by si blizzard dělal sám sobě konkurenci ? Stejně další MMO hra by v podání blizzardu byla s měsíčními poplatky a to v dnešní době uživit je nad rámec herní komunity a blizzard to moc dobře ví, jedině co dokáže přetáhnout hráče z WoW je WoW2 do té doby má blizzard vystaráno.
  • no, tak šup na Warcraft 4 a prosím! Nevymýšlejte nic nového tak jak si to představují diskutéři....udělejte to co tady už roky chybí pořádnou klasickou RPG RTS!
  • Firma s fungujicim profitovym modelem, ale zoufalou neschopnosti prijit s nejakym novym pribehem. Jestli tohle studio melo nekdy nejaky koule plny napadu, ktery by mohlo ejakuovat smerem ke hram, tak o ty uz davno prislo. Nebo je podvazalo provazem z dolarovejch bankovek. Po tech letech z pribehu jejich her zbejvaji uz jen vydreneny kostry, kterym navic schazi hlavy.

    Postavy v blizzardich hrach jsou na tom jako superhrdinsky komiksovy postavy. A jako takovy neumiraji. Ale prodavaji. A z hracsky perspektivy? —Nevedou nikam...

    PS—Tenhle nazor mam (a obcas nekde zminuju) uz dlouhy roky. Myslim, ze nam driv zanikne ta nase slavna civilizace, nez ze bychom se od Blizzardu dockali nejaky novy, originalni a svezi hry. MOBU a karticky mi sem netahejte, to se jen B veze na jejich soucasny popularni vlne a ta taky smrdi vic vejdelkem nez kreativnosti.
  • Takže blizzard se prave chysta zdrazit předplatné wow (zatim jen v nekterych regionech), zdražuje datadisky (např. sberatelka cataclysm stala v dobe vydani 1500,- draenor 2000,-. Dela uz jen na hrach HS, MOBA, kde pouziva grafiku a zvuky ze sve vlastni databanky takze v tomto smeru investice 0. jen podporuje svoje stare hry a za prachy ktere mu z nich tecou pridava hooodne MALO obsahu...Jedinou novinku na ktery pry pracovali odpiskali takze jednou na jistotu s minimalni investici a maximalnim ziskem proste klasicka zmrdi firma!!!
  • Blizzard a hneď si predstavím nejaké skvelú hru prepracovanú do detailu s pútavým príbehom. Snaď teraz nepovolia na svojej kvalite.
  • Llour
    Asi si uvědomili, že 7 let starý základ prostě už dneska nikoho nenatchne a nebyla šance na větší úspěch. Je spíše sympatické, že si umí říct dost a poznají, kdy jejich hra nemá co nabídnout. *4* . Určitě už pracují na novém online projektu, toho bych se nebál. *4*
    • nepracuji, uz si vydel najekeho multimilionare jak tvrde dre? *1* jsou vysmati, zavodou a je jim to putna, neslo to tak nejak samo jak jsou v posledni dobe zvykli, tak se na to vykakli, jedou na pohodu moba srajdy a karticky ty jim zajisti dalsi chechtaky s minimalnim usilim *14*
  • Dear Tomi,

    Horde needs you, come back to Azeroth and save...bla bla bla bla bla....aktuálnější než kdykoliv dřív :D

    Fuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
  • Debaty typu, že Blizzard je mrtvý apod. mě přijdou úplně hloupé. Kdyby to tak bylo, tak nevydají žádné pokračování svých sérií ba nové značky. Se mrkněte na počet prodaných kusů... Stále patří mezi nejúspěšnější herní studia a nezadupejte mě do země ale i BUDE patřit mezi nejschopnější herní studia na trhu *3* . To že je spousta hráčů, kterým "Blizzardí" styl her nesedí, neznamená, že budou firmu jako takovou shazovat někam do pekel...

    Jsem fanoušek jejich her. Hrál jsem od nich snad všechno i prvotinu "Lost Vikings". Je pravda, že Diablo III se jim zrovna moc nepovedlo a datadisk sice hru posunul, ale stejně jsem hrál oboje cca 4 měsíce a pak přišel bod zlomu od kterého jsem hru nezapnul.., to však neznamená, že budu hru shazovat (mám kolem sebe celkem početnou partu lidí, která DIII hraje opravdu často a jsou z něj nadšení). Naopak například SCI a SCII jsem hrál jen kvůli kampaním a byl jsem nadmíru spokojen (tvrzení, že jde jen o esportovou hru je zavádějící, rozhodně nejsem jediný, kterému jde o příběhovou kampaň). Co se týká HS, tam krom malého počtu karet není moc co vytknout (hraji celkem pravidelně a i když s pauzami, rád se ke hře vracím).

    Lost Vikings, Warcraft III a Diablo II (oboje s datadisky) mají pro mě však obrovskou váhu a řekl bych, že to jsou nejlepší tři hry, které Blizzard kdy vytvořil. Ač samozřejmě mají své mouchy, tak jsou to prakticky klenoty žánrů.

    Titanu je mi líto, stále jsem čekal co z toho projektu vyleze a nakonec nic...

    No nezbývá než se těšit na Heroes of the Storm, SCII završení trilogie a doufejme, že někdy se dočkáme i Warcraftu IV *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit