Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano konecne umrely hele popravde uz to proste neumej jako slava warcraft a starcraft si budu pamatovat a to plati i o world of warcraft neprekonatelne online hry cosem hraval 4 roky bohuzel to umej i pekne podelati zesem to prestal hrat a nastalo cas deti coto tet hraje a litaj tam dps 150000 a miliony dps xD od te doby sem odnich nevidel zadnou dobrou hru ano tet pracujou na nake moba hre ale to dopadne stejnak tak ze to neprekona dotu 2 ani lol takze mrtva spolecnost jista podekujte lidem coto tam vedou
    • tomocz
      Prosím, alespoň čárky a tečky, když už nejde ten pravopis...
    • Jiste. A ty jsi rétárd, co se nenaucil ani psat. *3*
  • tomocz
    Jak je to vlastně s třetí částí SC2? Po druhé části jsem nějak neslyšel jedinou informaci...
    • tomocz
      Rozumím, díky. Pořád nevím, jestli už koupit první dva za 40E oba a nebo si počkat, jestli pak nevydají nějakou edici se všemi třemi najednou...
    • Musi to protahovat, naklikat par misi v editoru neni jen tak. Navic to udelaji urcite zase kratsi nez HotS, protoze "komunita si to preje". *5*
    • Veskoslav
      2015 vyjde. Červen/červenec
  • Jak nečekané zrušení. *7* Mají co dělat, aby natáhli lidi na "MMO" Destiny. MMO s označením Blizzard by šlo na dračku daleko snáz a na nějaké Destiny a by se rychle zapomnělo... *1*
  • No tak je evidentni, ze Blizzard dneska definitivne zemrel. Po WoW uz ani pes nestekne a ty nove flashove hricky jsou jen levnym vtipem, a nikoli produktem kdysi velke a uspesne AAA firmy. RIP Blizzard, vsechny nadeje na kvalitni Warcraft 4 nebo novou IP jsou dneskem definitivne utopeny. :)
    • já nevim jestli mrtvola má o pár mega víc hráčů než nejnovější mmo... a jasně že HS neni žádná hluboká hra, ale zdá se, že tohle dneska většina lidí ani nechce a HS se hraje dost. Takže ač bych byl rád, kdyby Blizzard dělal pořádný hry, mrtvola to rozhodně neni, prostě ted´ vyhovuje jiným hráčům
      • Podle tvoji stupidni analogie neni hudba Justina Biebera mrtva, ale stejne ziva jako Pink Floyd. Dej si facku a jdi se probehnout ven, cislicka a profit jeste nikoho nikdy nespasily. Warcraft i Blizzard jsou mrtve znacky, a dnesni zruseni Titana to jenom absolutne potvrzuje. :)
        • v podstatě jo, Bíbrova "hudba" neni mrtvá, když ho pořád poslouchaj miliony, stejně tak Blizzard. Ale to nic nevypovídá o kvalitě daných věcí, to vypovídá o zákaznících, konzumentech. A Blizz má pořád úspěch, jen u jednoduššího publika, že hardcore fanoušci ho považujou za mrtvýho je taky věc, ale oni jsou menšina. Díky, facku si nedám, ale zítra si zaběhat jdu :)
    • Jasný vtip (HS) je za krátkou dobu nejhranější karetní hra a WoW ještě neřeklo poslední slovo... takže opravdu nevím co to plkáš...
      • Keep dreaming. WoWko je mrtve pres pet let, HS je karetni vtip pro male deti, ktery je hrany ze stejneho principu jako Farmville. Ta hra nema zadny potencial, je to klasicka mobilovka, delana na zdimani penez a na pobaveni zakaznika na 10 minut. To nikoho nedojima.

        Blizzard kdysi delal velke hry, velke pribehy a velke herni znacky, dneska definitivne padl. :)
        • Veskoslav
          Mrtvé? Definuj mrtvé.
          • Asi ze ma vic hracu nez vsechny ostatni mmorpg dohromady *1*
          • To že hraješ na free serveru s 1k hráči, neznamená že hra je mrtvá :)
            • Farmville muzes hrat za free s 1 milionem hracu. Tvoje analogie je na urovni batolete.
              WoW je mrtva znacka uz nekolik let. Dramaticky klesajici subs zacly nekdy po vydani Cata a od te doby Blizzard neni schopen tenhle pad ani trochu zastavit. Naopak, nekolikrat zrusili Blizzcon, herni obsah samotneho WoW je prabidny a nadava na nej pres 90% hracu. Zbytek to hraje z efektu snehove koule, jenomze takovou snehovou kouli ma i retardovane LoL nebo Call of Duty, ze.
              Je treba se naucit co je relevantni a co je mrtve, a Warcraft zcela jednoznacne poslednich 5 let patri do te druhe kategorie.
  • "Super"... Tak šup na Warcraft 4! Jinak já to věděl Blizzard si uvědomil, že by stěží překonali WoWko(i když se nemělo platit měsíční poplatky kdo ví..) tak to raději zabalili podle mě dobrý než vypustit nějakej **** jako EA.
  • Nevím proč, ale příjde mi to jako hrozně sympatický vyjádření. A to Blizzard moc nemusím. Jedno se jim musí nechat, všechny jejich hry (kromě WoWka jelikož mě minulo) byla doopravdy zábava hrát.

    Btw. pamětnící pamatujete Blackthrone? :D Mohli by udělat remake.
  • World of Darkness - zrusene
    Titan - zrusene

    Skoda
    • wenceslaus
      Tu první CCP nikdy nezapomenu...
  • The Iron Horde is coming.
  • Tak doufám, že přijdou s něčím novým (ideálně singlovku) a že nebudou dalších 10 let ždímat Hearthstone a HotS.
    • Je fakt, ze ted muzou zacit makat na necem novym velkym.
  • hm videli ze je pre MMOckovano a zrusili to...skoda, doufal jsem ze prinesou cerstvy vitr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit