Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim kde je problem, když vy piratite hry, je vše ok, když to same nekdo udela vam, brecite *4*
    • Trol.diskuzni
      Když lidé zpirátí hru, nikomu nic nechybí... Když někdo mně zpirátí můj účet, ztratím svoji vypracovanou postavu.

      Čili - pokud by někdo můj účet chtěl jenom navštívit či si moji postavu "zkopírovat", why not... Ale tak to jaksi nechodí.
      • když lide zpirátí hru, vzniká neco čemu se rika "ušly zisk"
        • Trol.diskuzni
          Jakýsi hypotetický ušlý zisk je pouze berličkou distributorů...
          • Takže podle tebe je pirátit to dobré a hatuješ Déko, protože ti to z warezu nepojede.
            Ovšem když se Blizzu stane něco a s tvým účtém též, tak je to špatně.. Jenže BLizz se to snaží vždy vyřešit a ve většině případů ti ztráty vrátí , nebo vynahradí.
            Ty když hru " ukradneš " se jim jen vysměješ do očí a ničím nepřispěješ.

            A jestli to je jen jakousi berličkou distribuce, tak ty seš berle, kterou někdo zahodil, protože byla k ničemu. Jelikož jako každý výrobce chce na svém produktu vydělat. Kdybys měl firmu, tak bys dělal taky vše pro to, aby si vydělal co nejvíc a nějak se i zavděčil. ALe tvoje politika je taková, že hra je drahá, něco tě furt nutí a díky DRM si ji nezkopčíš a neukradneš. Znáš tohle ? Bez peněz do hospody nelez ? TO samý platí u všeho jiného.. Nemáš na to ? Máš smůlu..
        • Veskoslav
          Bych tomu spíše říkal teoretický zisk:)
          • ušlý zisk je ale pojem a docela bych řekl, že i korektní
            • Veskoslav
              Jo já vím. V ekonomii jsme to brali. Ale já osobně tomu říkám teoretický zisk:)(na testu samozřejmě psán ušlý zisk)
            • Trol.diskuzni
              Nebuď naivní... To si vážně myslíš, že každý, kdo hru upirátí, by ji jinak koupil? Pokud ne, tak nemůžeš v tomhle případě generalizovat a tedy to automaticky nazývat ušlým ziskem.
  • Trol.diskuzni
    Těším se na to, jak nás budou D3 fanboyové opět marně zpravovat o bezproblémovém hraní této ryze pokrokové záležitosti, která zcela zastínila veškeré kvality předchozích dílů a sérii posunula do nadpozemských výšin (soudě podle oslavných komentářů některých)... *4*

    Aneb: Hra rozhodně nelaguje a běží neuvěřitelně plynule, výpadky serverů neexistují, vykrádání účtů i přes authenticatory neexistuje (případně je to chyba lidí, ne Blizzardu), online připojení za účelem rýžování peněz z aukcí je nejlepší krok, který vůbec mohl být a single player je vlastně jen přežitý sh*t a cenově je to vlastně bargin (s authenticatorem a měsíčními poplatky za mobilní internetové připojení navrch)!
    • 1LordBlackadder
      Tolik mínusů? Místní čtenáři musejí být opravdu velmi pitomí, troll zcela realisticky popsal situaci kolem Diabla III, nevidím jediný důvod, proč s ním nesouhlasit.
    • Veskoslav
      Žvatlá někdo, kdo to ani nehrál.
      • Trol.diskuzni
        Ano, na rozdíl od jiných lidí si dokážu nekoupit hru, se kterou ideově nesouhlasím.
    • Alex81
      Pani trolova.
      "Musím vás zklamat - stále kvoká, stále kvoká."
    • 1. hra laguje jen občas
      2. vypadek serveru je taky jen zridka a casem se to vyresi uplne
      3. nemusíš aukce používat
      4. sigleplayer tam je
      5. hra stoji o 7€ mene nez nove cod
      6. když nemas internet nehraj diablo
      7. jsi blb
      • Trol.diskuzni
        1. Single player laguje = špatná hra
        2. Single player nelze někdy hrát = špatná hra
        3. Aukce jsou důvodem, proč muset platit další peníze za připojení k internetu = špatná hra
        4. Včera jsem byl zpraven, že tam žádnej single player není, tak si to už probůh vyřešte, fanboyáci *5*
        5. Cena je relativní - pro mě je za tu wowkoidní srágoru cokoliv víc než 2 kila moc
        6. Nemám všude internet a přesto budu Diablo 2 hrát *3*
        7. Tvůj názor respektuji.
        • Veskoslav
          Poprosím o jedno. Drž hubu. Jelikož ses tu už 4 dny rozplýval na Patch of Exile a hned první 3 body tato hra splňuje.
          • Trol.diskuzni
            Rozplýval jsem se nad tím, jak Path of Exile vypadá a co z herního hlediska oproti Diablo 3 nabídne... Víš moc dobře, že jsem z toho nebyl nadšený, že je to onlineovka.

            Umíš své argumenty tlačit také jiným způsobem, než hrubým osočováním druhých?
  • Ty kraaavo... resit na podpore, ze jsme nedostal Achievment... to jsem nezral teda... *1*
  • Veskoslav
    Ti to aspoň řeší. Když jsem napsal na Ubisoft, že jim opět blbne MRD, tak týden se nic nedělo, za týden odpověď, že na tom dělají a patch přišel více než po měsíci.
    • ucho
      technická podpora ubisoftu je jedna z nejhorších, jaké jsem kdy zažil. diskuze s někým z podpory je jako diskuze s robotem, který naprosto ignoruje věci, které mu člověk píše... což samozřejmě nikam nevede.
      • Odulin
        Heh já si na ně stěžovat nemůžu. Během vejšky jsem jim psal o sériový číslo k Trackmanii Sunrise, kterou jsem měl čerstvě staženou z kolejní sítě, ale nešla protože ještě nebyl crack. Jo poslali to během chvíle. *15* *12* Ano, jsem parchant.
      • Veskoslav
        No jen aby ta tenrobot skutečně nebyl:-D
        • ucho
          spíš jedou podle nějakýho předem nalajnovanýho postupu, možná to na většinu lidí funguje (přeinstalujte ovladače, novou verzi directx, blabla...)
  • Nechť flame započne! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit