Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -
    • 1LordBlackadder
      Dovoluji si označit tento příspěvek za spam.
  • RockStar
    Oficiálně zakládám skupinu "Vypínám si internet kdykoliv, kdy nehraju online hru"
    Průvodní text:
    Taky Vám vadí internet na pozadí když máte něco spuštěné ve fullscreenu? Vadí Vám internet když máte puštěný film, či jen tak pracujete ve wordu? Nedej bože mít internet zapnutý při hraní nějaké hry! Srdce, pinball, solitaire to jsou všechno nepřátele zapnutého internetu. Proto se nyní spojme a vypínejte si modemy. Ušetří to elektřinu a tím zachráníme svět.

    P.S. Zlepšete si si svědomí. A nemějte internet zapnutý stále.
    • Vem si kalkulačku, a spočítej, jaké jsou náklady na energie na provoz datových sítí, když z těch 7mil lidí hraje 6mil lidí MSO...tedy Masasive Singleplayer Online.
    • 1LordBlackadder
      Napíšu Vám naprosto přesně co mě omezuje na online hrách. Chci mít možnost zahrát si hru ve chvíli, kterou si sám určím, nechci být závislý na údržbě serverů, poskytovateli připojení někoho jiného, ať už si Blizzard pronajme/koupí prostory kdekoliv na světě, chci být zcela nezávislý na jejich vlastním zásahu do provozu hry od chvíle, kdy si ji koupím, chci mít hru, kterou si budu moci zahrát i za padesát let a nebudu se při tom muset naivně spolehát na vlastní modifikace a tvorbu vlastního serveru s databázemi, neboť server Blizzardu už existovat nebude.
      • V tom případě onlinové hry nejsou pro vás. Nemáte zač.

        /thread
        /trolls
        • zapomel jsi na bro
      • RockStar
        Uvědomuješ si vůbec pod jakou licenci spadá software?:) Nastuduj si to a následně mluv.

        Se softwarem to není jako s pračkou. Ach jo co jsem taky od tebe mohl čekat, že?:)
        • To by mě zajmalo, pod jakou licenci spadá software?
        • 1LordBlackadder
          Forem licencování SW je celá řada a jsem s ní velmi dobře obeznámen, co se mě týče, nikdy jsem autorské zákony neschvaloval.
          • RockStar
            To je mi jasné, nikdy jsi sám nic nevymyslel. Takže neznáš hodnotu "myšlenky". Až jednou vytvoříš třeba písničku nebo napíšeš příběh. Budeš mluvit úplně jinak.
      • Veskoslav
        Za 50 let? Mám problém rozjet AoE I a to není ani 20 lel.....Ale CTRL+C a CTRL+V umš skvěle.
        • 1LordBlackadder
          AoE není problém spustit, to, že jste negramotný po stránce instalací OS je vaše věc.
          • Veskoslav
            Ano. Dokážu spustit AoE, nemám s tím problém. Ale kolik lidí to umí rozjet na takových W7 nebo posledním OS od Apple?
            • Veskoslav
              Jasně. Člověk si koupí notebook s W7, ale bude to přeinstalovávat, aby si zahrál AoE nebo si vytvoří záložní OS. A kde na ten OS vezme instalačku? Ze vzduchu? Každý nekrade.
            • 1LordBlackadder
              Co je to za otázku? Každý dospělý člověk je snad schopný složit desktop a nainstalovat jakýkoliv OS, pokud vy takovou věc nezvládáte, neměl byste generalizovat význam vašeho vyjádření.
        • 1LordBlackadder
          Jste naprosto mimo mísu, co se WoW týče, jsem ochoten hru spustit i po deseti letech, ale pouze ve verzi Vanilla, to, že Blizzard znetvořil, zjednodušil a zcela zničil původní herní skvost mě prostě nezajímá, ale jak jistě sám víte, když už máte oficiální hru WoW a chcete hrát na oficiálním serveru, vždy se Vám do cesty budou plést nové modifikace, patche, datadisky, o které já žádný zájem nemám, ta hra už není původní, je to něco úplně jiného.
          • Ach ano, také mě štve, že na mé televizi už není jen odstín černé a bíle, že můj automobil není poháněn párou, ale úplně nejhorší je, že můj suchý záchod už není suchý.
          • Veskoslav
            Tak to doporučuji nehrát žádné MMO.
  • 1LordBlackadder
    Největším a jediným opravdovým expertem na herní vývoj je jednoznačně Trol.diskuzni@tiscali.cz, ta mládež, co mu dává mínusy, bez toho aniž by vůbec věnovala svůj čas jeho argumentům zcela znevažuje jeho přínos pro společnost.
    • smejki
      tento postulát je gayný
      • Proč? Já jsem se docela zasmál *1* Dva trolové co dodat *1*
      • LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Tak tohle mě dostalo. To snad budu používat. Máš na to copyright? *1*
        • Brahminka určitě *2*
  • Zajímavý koncept Hlavy XII zde na Games.

    Chceš mít právo hodnotit hru jinak než pozitivně? MUSÍŠ si ji pořídit, jinak máš dle zdejších diskutérů buď psát výhradně pozitivně nebo držet hubu.

    Zakoupils a chceš hodnotit negativně? NEMÁŠ si hru kupovat, nikdo tě přece nenutí. Tudíž podle zdejších diskutérů buď mluv pozitivně nebo drž hubu.

    Ameriko Ameriko, kam nás ještě ve své politické korektnosti dotáhneš...
    • Jestli se nemýlím, jde o hlavu XXII (tzv. 22), no ni?
      • Ano, Hlava XXII (uteklo jedno 'X'). Děkuji za upozornění, naneštěstí jako anonym nemohu editovat příspěvky.
    • "Zakoupils a chceš hodnotit negativně? NEMÁŠ si hru kupovat, nikdo tě přece nenutí."

      Svéprávnost a (ne)schopnost přečíst obal na krabici se hrou s politickou korektností nesouvisí. Pěkná demagogie.
      • Souvisí. Jak to hezky vyjádřil jeden redaktor tuším na IGN - úvod ke články byl ve smyslu:
        "Měl bych tu ohledně současných preview pár takových důležitých témat, ale jsou docela negativní. A přece se nebudeme bavit o negativních věcech, kor když jsou to vlastně prognózy a nevíme jak to bude. Bavme se o tom pozitivně!"

        To je přesně to samé jako: "Nesmíš říct, že je tlustá. Ona není tlustá. Nikdy nebyla tlustá. Ona je krásná i se svými plnějšími tvary. Lidem se nesmí říkat, že jsou tlustí. Nesmí."

        A to se poněkud podobné situaci zde na fóru. Diablo III je "singleplayer", který ale vyžaduje nutné připojení k internetu. Troll.diskusni si dovolil prohlásit, že nutnost být online v případě hry jednoho hráče je omezující, nelíbí se mu, vzrůstají nepříjemnosti a klesá požitek. Celkem logicky nechce svojí peněženkou takový produkt podpořit. Ihned se můžeme dočíst že
        1) Hru nehrál tak má držet hubu (kdyby mluvil politicky korektně, tedy pozitivně, takové reakce by se sotva dočkal)
        2) Že nutnost být ve hře pro jedoho hráče neustále online ve skutečnosti skýtá lepší herní zážitek. Nevýhody nejsou, krádeže a zcizení a ztráty jsou zásadně chybou hráčů samotných. Tedy vlastně nejsou, ale asi jsou, protože nutnost být ve hře pro jednoho hráče permanentně připojen k síti je ideální stav a negativa jsou přeci zanedbatelná.

        A v diskusích nejen zde, ale i na větších herním portálech to samé. Buď se vyjadřuj pozitivně (i evidentně špatné věci musí být pozitivní), nebo drž hubu a krok. V opačném případě jsi hater nebo troll.
    • Dokonale napsany
    • Veskoslav
      A co člověk, který hru vůbec nehrál, který se o ni ani nezajímal (dle jeho vlastních slov) a nestále vypisuje věci, co si sám neověřil? Včera tady byl skvělý kritický názor na hru Diablo III a víš kolik měl bodů? 26 + a 3 -. On je podstatný rozdíl mezi "kritikou" a kritikou.
      • 1LordBlackadder
        Vy vůbec kritice nerozumíte, měl byste si dát práci s přečtením některých ztežejních děl východní filosofie.
        • myslíš stěžejních? *7*
        • Veskoslav
          Za to Vy rozumíte úplně všemu.
      • Ano, a tohle je presne to o cem Tanbou mluvi. "Vcera tu byl skvely kriticky nazor. A byl skvely protoze mel 26 kladu a jen tri zapory."
      • Trol.diskuzni
        Pravda, je rozdíl mezi slušně podanou a argumentovanou kritikou a hloupým pozurážením všeho, co se neslučuje s tvým nekritickým pohledem fanboye... *4*
        • Veskoslav
          Říká někdo, kdo urazil všechny, co si hru koupili a hrají ji.
          • Trol.diskuzni
            Já jsem urazil všechny, kdo si hru koupili jen proto, že je to Diablo... Špatně chápeš má slova, což není můj problém.
  • Ty asi nebudes mit nikdy dost co?
    • 1LordBlackadder
      Věnujte se prosím věcně diskusi.
      • smejki
        dělejte prosím totéž.
  • Mother_of_god
    Taký flame :D Trollovia sa poriadne nažerú. :)
    • Trol.diskuzni
      Veškoslav je vítěz vítězů, všechny rozdrtí v zubech svým nepřeberným arzenálem nadávek! *5*
  • Veskoslav
    Ano, narozdíl od většiny ostatních mám v sobě tolik slušnosti, abych druhým nebral jejich názor...

    Šašek trol


    P.S: Přesvědčování, že jsme hlupáci, že máme D3 nebereš jiným názor? Jsi naprostý hlupák, ale opravdu,. Kdyby jsi trolil, no beru. Ale ty to bereš vážně. Kolik ti proboha je? 11, 12? Tím stylem psaní, to by odpovídalo.
    • Ty jsi hlupak i bez diabla :-).
      • Veskoslav
        Už jsi našel ten odkaz na "televizní" body? Ne, ta hledej.
        • LOL Jaky televizni body? Koukam ze ti to porad vrta hlavou a ne a ne to pochopit :-).
    • A kolik je nekomu, kdo na nej porad reaguje?
      • Jeste si zmerte pe*is at je to zajimavejsi
        • Veskoslav
          18 cm v pozoru.
      • 25
      • Veskoslav
        23
        • 1LordBlackadder
          To já jsem už kácel stromy, když ty jsi ještě tahal kačera.
        • 13? To by sedelo
          • Veskoslav
            Ano ve 13ti bych seděl ještě ve škole:)Ono totiž není volno.
    • Trol.diskuzni
      Já někoho přesvědčuju, že je hlupák, když má D3? Nebuď vztahovačný... *6*
      • Veskoslav
        A ne?!!!Proboha táhni už ty lháři prolhaný, už týden těch tvojich sraček, kdy považuješ Diablo III pro stupidní "emrické" děti. Hru jsi nehrál, hru jsi ani neviděl naživo, čerpáš z internetu a videí, rozplýváš se nad hrou, kerá funguje naprosto stejně. Prostě už s prominutím vypadni. Když byl Skyrim, bylo mi to celkem fuk, byl jsi i vtipný. Ale teď jsi hloupý a pitomý trol, co si hraje na vážného člověka.
        • Trol.diskuzni
          Ach nee, Veškoslav mě už zase vyhazuje a uráží, co já s tím budu dělat? *13* *13* *13*
      • Jak jsem už napsal, velice mě mrzí, že ti ten Gayrim nevyšel. Měl by si konečně co hrát a třeba by ti nezbyl ani čas na toto forum. *3* *4*
  • dendyman
    hejtrs gona hejt *12*
    • 1LordBlackadder
      Váš argument je pro čtenáře stejně přínosný jako uhlíková daň.
    • diskuze o Diablu 3 připomínají gladiátorskou arénu *14*
      • Ze které ovšem nikdy nevzejde vítež ;-)
        http://1.bp.blogspot.com/_4s8FzHd5c00/TQeKZ0Is5MI/AAAAAAAAAg0/c2MwFGCJ_iM/s1600/someone+is+wrong+on+the+internet.png
      • RockStar
        Yes, akorát troll.diskuzní už je pěkně stará a vyčerpaná lasice:)
        • Trol.diskuzni
          To máš těžko, když se mě všichni ptají neustále na to samé a neumí číst... *3*
      • Veskoslav
        No jo, ale trola by zabili jako prvního, Jejdásek by se snažil všplhat z arény, Lord Black by seděl uprostřed arény a filozofoval a Jidřišek by běhal dokola jako zfetovaná veverka. To by moc aréna nebyla:-D
        • Trol.diskuzni
          Zajímavé, jak ostatní neustále nazýváš hlupáky a přitom jsi sám o sobě ještě nepředvedl nic jiného než hloupé a povrchní urážení... *3*
  • Co pořád máte většina proti tomu být stále online,když hrajete? Já hraju to Diablo 3 od začátku a hra mi nejela akorát 45minut od půlnoci spuštění (je to jasné byl prostě nápor při loginu) a asi před 4mi dny to vypadlo na nějakou hodinu.Ale jinak s tím nejsou vůbec problémy.A když si vezmu,že další hry od Blizzardu mají také stálé online připojení (ano je to např. WoW které je MMO, ale nikdo si nestěžuje na to,že hra padá nebo nefungují servery).Takže se vždy při spuštění nové hry dají čekat menší problémy.Ale nic otřesného to nebylo.Jsem na jednu stranu rád,že to stíží práci těm, kteří chtějí hru hrát zadarmo,když si s tím dala nějaká firma záležet.Hold si počkáte nějaký měsíc než si to zahrajete.A myslím,že 1000kč za hru není zase tolik.Pořá to máme levnější než na konzole :-)
    • Predobjednal jsem hned co to bylo v obchode, ale v ty dobe nikdo nepsal, ze to bude wow s online singlem. Tohle si muzou narvat do ***
      • 1LordBlackadder
        Ano, potvrzuji stejnou zkušenost. Také jsem si hru předobjendal, ale v té době nikde nebylo uvedeno, že půjde o klon obchodního modelu WoW bez stability a plné podpory.
        • Ehm když se podíváš na datum, kdy byly spuštěny předobjednávky na D3, tak v té době už bylo jasno , jak diablo bude vypadat. A jeslti ti to před rokem nedošlo.. za to nikdo z nás nemůže. Hold patříš do skupinky lidí, kteří si o tom nezjistili nic a teď lžou a brečej.

          JInak fakt vtip.. CHci si zahrát svoji oblíbenou hru na dovolené u moře...
          Jezdíš sám k moři ? Nedivím se..... Protože o Pc máčka niko nestojí.
          Hraješ li doma ve volném čase.. ok.. hraješ li i na dovolené a jiných podobných akcí, seš socka.
        • Dobře předobjednávka byla cca pře rokem a něco kdy to zveřejnili.V tu dobu řikali,že Diablo 3 vyjde v roce 2011...což se nestalo.A Ty jsi určitě nečekal jen rok než zazvoní pošta ale určitě si se sem tam podíval na nějakou informaci ohledně toho kdy hra má vyjít.A když si vezmu,že větší fora nebo i obchody mají v popisech a tučně,že Hra vyžaduje stálé připojení takže to tam určitě měli (třeba ne hned po vydání předprodejů) ale v brzké době to bylo někde napsané.Já o tom věděl cca 3/4 roku před vydáním.Což je vlastně 1/4roku po tvém objednání.Naučte se lidi číst informace o produktech které kupujete.Možná pak nebudete zklamáni nebo nedej bůh nebudete někde dlužit tisíce
          • si najed historii clanku treba games.cz a uvidis jak to slo za sebou
      • RockStar
        Nelži.
        • Trol.diskuzni
          Nelže... Skutečně to nikde psáno nebylo, že to bude v podstatě WC 3 Hero mode.
          • RockStar
            Na Diablo3.com je to vidět už od doby co to stránka vznikla. Znáš to pravidlo: "neznalost neomlouvá". To, že sis to nezjistil předem, nikoho nezajímá...
            • 1LordBlackadder
              Přestaňte prosím lhát, nic takového na oficiálních stránkách od chvíle, kdy ta stránka vznikla nic takového uvedeno nebylo.
    • A co vás sakra tolik omezuje?Jak tu Rockstar píše...Vy vypínáte internet,když si jdete zahrát nevim třeba Sims,Risen,Skyrim,Assassins Creed(pokud nejde o multiplayer) ? O tom silně pochybuju.A to,že je ve hře aukce...proč každej cpe takový věci jako negativa? Nutí vás Blizzard to využívat?Bez toho to snad hrát nejde? Kravina když nechceš, tak do aukce nelez.Je to udělaný kvůli právě diablu 2 kde lidi po internetu měli stránky a prodávali itemy za real prachy.Teď to akorát udělal Blizzard nic víc.Ale využívat to nikoho nenutí :D takže s takovou kravinu si nechte.
      • byt online pripojeny ku kazdej single hre (si prestav o 10 rokov, keby hypoteticky budu vsetky hry robene tymto stylom) ty geometricky rastie pravdepodobnost, ze prides o osobne udaje, alebo ti vyleju kreditku. v ramci bezpecnosti je hranie single hry online nonsens.

        edit:a kaslem na chaty, ziadnu nevlastnim *3*

        edit2: mi povedz, existuje este nejaky produkt, alebo sluzba za priblizne rovnaku cenu(30-40eur) kde musis odovzdavat tvoje osobne udaje?
        • @Hmmm
          takze ked tvrdis ze kazda velka korporacia ...alebo uz rovno kazda hra bude ziadat tvoje osobne udaje, + kreditku, tak to je hyperbolizovanie ? lebo vsetci uzivatelia pouzivaju minimalne 20 znakove hesla(velke,male pismena, znaky) sa zobud, vacsina tychto ludi tu ma jedno heslo, ktorym sa pripaja vsade
        • Hyperbola jak vyšitá. Pravděpodobnost, že přijdeš o osobní údaje roste každý den jen existencí internetu bez ohledu na počítačové hry. Nevím, jestli o tom něco víš, ale novinkou v podobě velké díry pro útok hackerů jsou elektrospotřebiče. Ne, to není sranda, to je fakt. Zjisti si o tom něco. Tak se připrav a vyhoď svojí televizi z okna.
        • 1LordBlackadder
          Přesně tak, souhlasím a jsem rád, že zde chodí i někteří z našich bratrů ze Slovenska, kteří zřejmě na rozdíl od české herní komunity vědí, o čem je řeč.
          • Vrook
            Nezajímá mě no, nevim vo čem je řeč, nesleduju trapný diskuze o ho*ně protože se bavim hraním Diabla 3. Nechtěl bych bejt ubrečenej queer, kterej má mindrák z blizz serverů, protože by nepřežil půlhodinovej výpadek jednou za 2 tejdny. Naštěstí tyhle ho*na neřešim.
      • 1LordBlackadder
        Napíšu Vám naprosto přesně co mě omezuje. Chci mít možnost zahrát si hru ve chvíli, kterou si sám určím, nechci být závislý na údržbě serverů, poskytovateli připojení někoho jiného, ať už si Blizzard pronajme/koupí prostory kdekoliv na světě, chci být zcela nezávislý na jejich vlastním zásahu do provozu hry od chvíle, kdy si ji koupím, chci mít hru, kterou si budu moci zahrát i za padesát let a nebudu se při tom muset naivně spolehát na vlastní modifikace a tvorbu vlastního serveru s databázemi, neboť server Blizzardu už existovat nebude.
        • Jinak-li řečeno tohle je prostě boj z větrným mlýnem.

          Edit: sorry to měla být reakce na Smejkiho.. Místo toho jsem bůhvíjak editoval post
          • smejki
            a to se nějak mlátí s hraním diabla? *8*
            • Požadavek na offline singleplayer přece není iracionální (hádám že tu jde o to, nějak nenácházím příspěvek na který reaguješ). A to ani vzhledem k nějakému rozvoji lidstva. Je kladen proto, abych si mohl hru zahrát kdykoliv, bez ohledu na to jestli mám připojení k internetu. Srovnáváš to se závislostí na elektrické energii, ale to srovnání je špatné. Máme-li možnost stroj udělat tak, že nebude potřebovat napájení, je přece lepší ho tak udělat (možná s tím, že s napájením bude pracovat nějak "líp", ale určitě ponecháme možnost, aby jel bez proudu) než vynucovat opak.

              Takže srovnání - online singleplayer je jako mít na domě elektrické dveře, které nepůjdou žádným způsobem otevřít, když nepojede proud. Takové dveře si nikdy nekoupím s tím, že proud zas tak často nevypadává.

              Samozřejmě jsou to kvalitativně jiné problémy - zábava vs. "opravdový problém". U konzumního produktu to potom není problém, protože "komu se to nelíbí, ať to nekonzumuje". Ale určitě se nejedná o požadavek iracionální.
            • Pak se budu snažit přizpůsobit *4*
            • smejki
              větrný mlýn lze zapálit a je na to i pěkný pohled.
            • Ne jenom se snažím naznačit, že jeho požadavky jsou z hlediska určitého rozvoje civilizace naprosto iracionální... Před padesáti lety byla doba, kdy spousta subjektů byla méně závislá na elektrické energii. V dnešní době je skoro nemyslitelné bez EE žít a čím dál tím víc lidí je závislých na internetu... Kde bude svět za padesát let je ve hvězdách, ale rozhodně poslední věcí co mi bude dělat starost je Diablo III.. Kromě pár věcí, které jsou nadčasové spousta věcí zaniká či ztrácí význam. Z historie je celkem zřejmé, že jedinci co se lépe a rychleji přizpůsobili nadále situace se měli lépe.

              Jinak-li řečeno tohle je prostě boj z větrným mlýnem.
          • 1LordBlackadder
            Pochybuji, že bude nabídnuta plná podpora a bezpečnost ze strany Blizzardu byť jen za 10 let od vydání hry.
            • Vrook
              Díky bohu, že jsou lidi jako ty v menšině. Jinak by totiž herní průmysl byl založenej na konzervativním vydávání stejnejch titulů, který by se nikdy, nijak a nikam neposunuly a nevyvinuly.
            • 1LordBlackadder
              @ smejki
              Jste naprosto mimo mísu, co se WoW týče, jsem ochoten hru spustit i po deseti letech, ale pouze ve verzi Vanilla, to, že Blizzard znetvořil, zjednodušil a zcela zničil původní herní skvost mě prostě nezajímá, ale jak jistě sám víte, když už máte oficiální hru WoW a chcete hrát na oficiálním serveru, vždy se Vám do cesty budou plést nové modifikace, patche, datadisky, o které já žádný zájem nemám, ta hra už není původní, je to něco úplně jiného.
            • smejki
              to říkáš poté, co Blizz dodnes přes deset let živí minimálně tři hry - SC, Diablo 2 a Warcraft 3?
        • Já chci světový mír, chci aby vymizeli trollové, chci dostávat statisíce za nic, chci ... chci... chci...
          Pokud máš požadavky, vyber si produkt který ti je splní.
      • Trol.diskuzni
        Omezuje mě to, že si Diablo 3 nemůžu zahrát kdekoliv a kdykoliv se stoprocentní spolehlivostí a bez jakýchkoliv mnou nezaviněných lagů... Tohle bývalo standardem, který jsem za své peníze automaticky dostával, nyní se vše mění v prach.

        Je hodně naivní věřit argumentům Blizzardu, že nonstop online připojení je vlastně oběť pro naše dobro...
        • Ty jsi tu hru nehrál. O jakým lagu to mluvíš? Ty jsi tu hru nehrál. Ty jsi žádný lagy neměl. Já jsem tu hru hrál. Já problémy s lagy měl, ale pouze vzácný, když sem se připojil do náhodné hry.
          • Trol.diskuzni
            Mluvím o lagování hry a o zpoždění reakce na kliknutí myši...
            • Trol.diskuzni
              Můj názor je zcela legitimní, neboť je založený na zkušenostech mnoha uživatelů... Mimochodem i vámi milovaného Lukáše Grygara. Smiřte se s tím, fanboyové, že ta hra má pro nemálo lidí mnoho očividných nedostatků v porovnání s předchozími díly. *4*
            • Teď kecáš, protože Diablo 3 je hra snad s nejlepším síťovým kódem, kterou sem kdy hrál. I s pingem 200 jsou útoky, animace po zásahu do potvor okamžité. Prakticky nelze poznat, že hraju online hru. Jediné, kdy bývá spoždění, když seberu věc ze země, ale samotný boj jede jako víno. Kecy, prdy, beďary chlape.
            • Které si nezažil takže je tvůj názor v tu chvíli úplně mimo hru...
        • Děláš si srandu?Já za ty dva týdny neměl teda lagy skoro vůbec...jede mi to pořád kolem 60-90ms... jo asi 3x se nám s kámošema stalo,že to vyjelo na 400-800 ale bylo to na pár sekund.Jinak latence pořád v pohodě.A pokud bydlíš někde,že kde 5Kb/s připojení,tak to neni ale jejich problém ale tvůj :-) a když víš,že máš na prd internet,tak si nekupuj hry který jdou jen online. A už tě vidim,jak si jezdil autobusem po městě a hrál Diablo 2 na notebooku.A pokud ano,tak to hold musíš těch 30minut vydržet než dojedeš dá se říct v téhle době skoro kamkoliv kde je wifi :D
          • Trol.diskuzni
            Já si tu hru nekoupil a nekoupím... A pro tvoji informaci - Diablo 2 jsem si s chutí zahrál ve volné chvíli například během dovolené v zahraničí, exkurzí nebo pobytech v horách. Tohle mi Diablo 3 nyní jen těžko umožní, nehledě na veškerá úskalí, která s online hraním souvisí...

            Chtěl jsem nástupce Diablo 2, dočkal jsem se dalšího nepovedeného klonu WoWka.
            • Vrook
              Ježiš a to si taková socka, že si nemůžeš pořídit mobilní připojení?
            • RockStar
              Jestli ty jezdíš na dovolenou s tím, že si po večerech mastíš hry, tak to máš asi malinký problém:)
        • RockStar
          Nikdy jsi to nehrál. Jak nám můžeš tvrdit takové věci? Že to je nespolehlivé? Jak víš, že tam jsou lagy? Máš ty vůbec vlastní názor? Nebo jsi vybral něco tady z fóra, to co ti hodilo a z toho jsi vytvořil jakýsi paskvil kterým nás tady obtěžuješ.

          Internet je skoro všude.
          • Trol.diskuzni
            Nejen, že internet na značné části území České republiky k dispozici není (případně v nedostatečné stabilitě a rychlosti), ono si navíc za takovýhle mobilní internet musíš řádně připlatit u operátora... K tomu aby člověk vysolil další doláče za authenticator, který tě stejně neochrání před krádeží účtu.

            Pokud nedokážeš ustát, že mám na věc jiný názor než ty a nebojím se jej projevit, pak by možná nebylo od věci se nad tím trochu zamyslet... Já ti tvůj názor a jeho prezentaci také neberu.
            • 1LordBlackadder
              @ RockStar

              Vaše větné konstrukce postrádají jakýkoliv logický aspekt, ujasňete si co chcete napsat, před tím, než začnete mlátit do klávesnice a vycházejte prosím z faktů, ne z urážek a lží.
            • RockStar
              Tvůj názor je mimo. Můžeš tak mít názor, že 1+1=8 a můžeš se schovávat za to, že je to tvůj názor a máš na to právo. To na věci, ale nemění to, že tlacháš hlouposti.

              Proboha, že musím platit za mobilní internet? Tak když něco nutně chci a potřebuju tak za to musím zaplatit. A to není jen u her. Je to tak u všeho. Nezatahuj obecné věci do diskuze.

              Žádnej autheticator nepotřebuješ. Mě samotnýmu kradli WoW účet, do druhého dne jsem měl vše zpět. Nezatahuj sem opět věci, které si na vlastní kůži nezažil. Jen sis to tady přečetl, že někomu někdo ukradl účet a děláš z toho vědu.

              Mě nevadí jiný názor, ale musí mít nějaký smysl, nějaké opodstatnění, musí mě nutit se nad tím zamyslet. Tvůj "názor", já mu už říkám paskvil. Mě nenutí k ničemu. Možná tak k úsměvu, že někdo takový jako jseš ty existuje. A pokud to děláš schválně, tak máš mojí poklonu:)

              Btw. jakou rychlost myslíš, že hraní vyžaduje? Streamuje se něco z internetu nebo jak?
    • 1LordBlackadder
      Vůbec tomu nerozumíte, vraťte se na základní školu.
      • Ne díky, pak bych musel být tvým spolužákem...
    • Třeba to že chtějí hrát singleplayer ... a nechtějí být na singleplayer připojení k netu... mě to přijde vcelku logické.
      • RockStar
        Jednoduchá otázka vypínáš vůbec někdy připojení k internetu? Neberu v potaz cestování s notebookem. Nebo ty mi chceš snad namluvit, že když si jdeš zahrát single hru odpojíš internet?:)))))))))))))
      • Tak si asi neměli kupovat hru ve které žádná položka singlplayer není...
        • Trol.diskuzni
          Jenže oni si ji jaksi nekoupili právě proto, že ve hře, která odjakživa single player ve své původní podobě měla, je nyní jakýsi MSORPG paskvil-systém založený na rýžování peněz v transakcích... Jde o to, že tu hru nazývají po sérii Diablo, když to přitom s Diablem má pramálo společného.
          • Trol.diskuzni
            Já s tím naprosto smířený jsem... Říkal jsem již mnohokrát, že jsou evidentně všichni spokojeni a tedy můžeme bouchnout šampáňo novému hernímu online věku!
          • Prosim, povez mi o tom, jak predchozi dily byvaly hardcore RPG a ten treti je bohapusta mlaticka. Prosim, povez mi, ktere hry jsou opravdu dobre a hodne toho, aby si je tak vytribeny kritik jako ty - chlapec s ruzovou ikonkou - zahral. Prosim.
            • Trol.diskuzni
              Pro mne je výše zmíněné naprosto zásadní a tedy nejsem spokojen.
            • a todle
              1) Hnusná Wow-like vyblitá grafika
              2) Lahvičky
              3) Identifikace předmětů (svitky)
              4) Systém bodů zkušenosti (potažmo skill-tree)
              5) MSORPG trend/mánie/hysterie
              6) Teleporty
              7) Horší charactery než v D2

              znamena co? Na prvnim miste je jakysi subjektivni nazor tykajici se grafiky - a co jako? Kvuli grafice hrajou hry uplni ubozaci. Lahvicky? - ??? Identifikace predmetu a svitky??? Teleporty, horsi charaktery??? Kamo, soulozils nekdy? Rekl bych ze ne, anebo hodne dlouho ne, protoze jinak bys takove pi**viny nikdy neresil. Na prvnim miste je HRATELNOST a ta je v D3 naprosto smrtici. Lahvicky si muzes strict tak maximalne doprdele, kdyz neni hratelnost...
            • Trol.diskuzni
              Věci, které jsou ve hře na houby (mimojiné):

              1) Hnusná Wow-like vyblitá grafika
              2) Lahvičky
              3) Identifikace předmětů (svitky)
              4) Systém bodů zkušenosti (potažmo skill-tree)
              5) MSORPG trend/mánie/hysterie
              6) Teleporty
              7) Horší charactery než v D2
          • Ty vole jaký od jakživa furt. Co to meleš. Bylo Diablo 1, bylo Diablo 2. Teď je Diablo 3, doba pokročila, tak to prostě je. Diablo 3 že nemá s Diablem nic společnýho? Ty seš úplně mimo chlapče, fakt jak sem docela flegmoš, tak tvoje příspěvky mě vytáčí. Mi příjde že víš o Diablu úplný nic. Co si to plácal o rozdělování skillů v Diablu 2? Diablo 2 je moje srdcovka a za ty roky vím, že žádný rozdělování bodů a žádný unikátní postavy v Diablu 2 nebyly (čest výjimkám). Dva tři čtyři skilly namaxovat, sílu na věci, dex na max block když už, zbytek do vitality, mana u aspoň lehce twinknutejch casterů a noncasterů 0. Probuď se.
            • Trole, je hezké, že sis užíval "screwed" postavy (a nezkoušej ani polemizovat o tom, že postava bez optimálního rozdělení statů na PvP nebo Hell není screwed), ale většina lidí nechce hrát znova, protože dali body do skillu, který je k prdu. Je Tvůj zážitek a pak je zážitek jiných víš. Jsi hlasitá menšina, smiř se s tím.
            • Trol.diskuzni
              To Carter: http://www.youtube.com/watch?v=42qbzF_ektM
            • Trol: http://www.youtube.com/watch?v=Z0pGD0Oyigg
            • Trol.diskuzni
              Na to, abych pochopil, že nynější systém pro mě ztrácí ten pocit autenticity při vývoji své postavy, tu hru rozhodně nepotřebuju hrát... Mám své priority jednoduše jinak nastaveny.
            • Současnej systém je rozhodně variabilnější, přecijen si člověk může vylevelovat všech 5 postav a se všema pracovat současně. Skilly si člověk nastaví tak jak uzná za vhodný, v kombinaci s runama má člověk nepřeberný množství kombinací. Ale ty jsi Diablo 3 nehrál, tak to prostě pochopit nemůžeš.
            • Trol.diskuzni
              Možná by sis měl uvědomit, že ne každý trpí nedostatkem fantazie jako ty a tedy se nechová podle naučených vzorců jako ty... Já si možnost volby v Diablo 2 velmi užíval a zážitek ze hry na tom pro mě byl v podstatě stavěný.
          • RockStar
            Ty máš s rozumně smyšlejícím jedincem lidské rasy pramálo společného:)
            • Trol.diskuzni
              To carter: Je rozdíl mezi respektováním názoru druhého a přehodnocením názoru svého, víš... To první činím, druhé taktéž, pokud mne ten druhý přesvědčí.
            • Trol: Nope, ty jen existuješ na tom, že ostátním oponuješ. Nelži, cizí názor přijmout schopný nejsi, stojíš si tvrdohlavě za svým ničím nepodloženým tvrzením. Kdyby jsi se vyjádřil jednou dá se to brát. Pokud to cpeš ke každému vláknu v každé diskusi, je to pouhopouhý otravný trolling a názor bez významu protože ho nikdo nikdy nemůže brát vážně. Ovšem tohle je nejspíš ten "look" kterého jsi chtěl dosáhnout tudíž jsi si splnil normu.
            • Trol.diskuzni
              Ano, narozdíl od většiny ostatních mám v sobě tolik slušnosti, abych druhým nebral jejich názor... *4*
            • RockStar
              To je dobře nic jiného jsem ani nečekal:)
            • Trol.diskuzni
              Tvůj názor respektuji. *4*
          • Já myslím, že Diablo dostalo název po závěrečném bossovi - Diablu. Teď si matně vybavuji, že Diablo 2 je pokračování a hle, na konci je Diablo. No, a já z vlastní zkušenosti (ty ne, ty jsi to nehrál) mohu říct, že na konci téhle hry zabiješ Diabla, takže si myslím. Že ideově je pojmenování naprosto v pořádku.

            To, že si někdo koupí hru a nic si o ní předem nezjistí (třeba jako že tam není položka singlplayer, nebo že je vyžadováné neustálé připojení k internetu) je jeho chyba.
            • Trol.diskuzni
              To FKU: To je možné, svůj názor projevuji ze své vlastní vůle, ne pro radost ostatních. *4*
            • Walltar:
              Tak tohle se časem doladí. Přeci jen nápor 7M lidí je dost. :) Blizzard se hráčům omluvil, že to podcenil, tolik lidí nečekal a že to vychytá. WoW hraje/hrálo víc lidí a jelo to v pohodě. Měl sem tam ping 15-20 (v D3 mám 100-200 a přesto se to hraje krásně, což je samo o sobě slušně odvedená práce po stránce síťového kódu). Píšeš, že máš lagy večer. Já je TEĎ nemám, tak proč to ten trol nebo jiní zrovna TEĎ nehraje?
            • walltar
              Tak to si šťastný člověk když lagy nemáš. Já mám večer spiky i kolem 2K ms .... a mým netem to nebude protože v MMO jsem nikdy neměl problémy.
            • A jsme u toho. Co pro tebe znamená slovo Diablo je všem kompletně u patřičných míst.
            • Tak tak. Fascinuje mě, jak někteří svojí nesvéprávnost svádějí na Blizzard. Ale co mě dostává úplně nejvíc, že ta hra normálně jede. Když se teď připojíš, tak tam žádný lagy nejsou, ale oni tady budou nadávat, jak to vyžaduje net, místo toho aby to hráli. By mě zajímalo odkud píšou, když jim vadí, že to chce net. :) Fakt to nedávám.
            • Trol.diskuzni
              Jestli tobě stačí pro ztotožnění se s novým dílem série to, že je tam nějaká postava, po které se to jmenuje, pak máš velmi nízké nároky... Pro mě slovo Diablo neznamená jen slovo nebo přítomnost nějaké postavy.

              Druhý odstavec je úplně mimo - já osobně si hru nekoupil a nekoupím, protože s ní nesouhlasím jak ideově, tak po její faktické obsahové stránce. Kritizuju směr, kterým Activision sérii směřuje... Respektive způsob, jakým ji zabil.
  • 1LordBlackadder
    Tolik mínusů pro trolla na začátku tohoto threadu? Místní čtenáři musejí být opravdu velmi pitomí, Trol.diskuzni@tiscali.cz zcela realisticky popsal situaci kolem Diabla III, nevidím jediný důvod, proč s ním nesouhlasit.
    • RockStar
      Suchý humor ten já nejradši:)
    • Veskoslav
      A přišel synek od trola. Jejdásek jako mamka se tu ukázal, tak ještě dcera Jidřiška a máme celé osazenstvo pokoje 116.
      • 1LordBlackadder
        AMD FX-8150 je v součanosti nejvyšším modelem řady CPU Bulldozer, svým výkonem, zcela inovativní architekturou i funkcemi s přehledem poráží všechny své konkurenty z řady Intel ve všech nejmodernějších a nejefektivnějších aplikacích. Díky precizně prováděnému výrobnímu procesu, struktuře použitých materiálů i vlastní konstrukci je jako stvořen pro výkon a dlouhou životnost, ostatně je to právě tento Bulldozer, který jako první pokořil hranici 8 Ghz, konkureční nejvyšší model řady Ivy Bridge, Intel Core i7-3770K, má problémy se stabilitou a spotřebou už při svých referenčních frekvencích (3.5 Ghz) a to nejen z důvodu výrobcem zvoleného procesor poškozujícího řešení pro přenos tepla z jádra na heatspreader, ale i díky velmi uspěchánému přestupu do stále nestabilního a funkčně neodladěného 22 nm výrobního procesu. AMD FX-8150 je jako stvořený pro paralelní výpočty a pokročilé algoritmizační mechanismy nejnovějších 64 bitových aplikací s podporou jeho architektury, dokonce poráží všechna CPU řady Sandy Bridge i Ivy Bridge i ve většině aplikací využívajících multithreadingové technologie, ale optimalizované především pro platformu Intel (viz. odkazy na testy). Jeho jediným opravdovým a plnohodnotným konkurentem je o 35 000 CZK dražší serverový procesor Intel Xeon E5-2687W, ale i ten za tímto skvostným Bulldozerem o několik procent zaostává v řadě nejnovějších aplikací. AMD FX-8150 není jen obyčejný desktopový mainstreamový procesor, disponuje řadou velmi pokročilých serverových a bezpečnostních funkcí, jako je například velmi cenná podpora funkce stability systému ECC RAM. AMD FX-8150 je plnohodnotným serverovým procesorem v cenové relaci běžného desktopového CPU, disponuje nižší spotřebou v idle, než konkurenční výrobcem úspěchaný Ivy Bridge a nabízí obrovské možnosti v ohledu stability a svého potenciálu pro OC při zachování všech bezpečnostních funkcí, efektivitě a nízké spotřebě. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že AMD-FX8150 je plně stabilní i při frekvenci 4.2 GHz (4.5 GHz turbo) a to vše při použití referenčních chladičů, jeho možnosti s adekvátním systémem chlazení jsou samozřejmě daleko vyšší. Ivy Bridge oproti tomu nenabízí téměř žádné možnosti OC, má vyšší spotřebu a především disponuje jen ořezaným neplnohodnotným čtyřjádrovým řešením.
        • A tím si chtěl říct ?
          • blackadder co to povidas za nesmysly ? Jaka kreativita ? Pokud si zakaznik kupuje pocitac kvuli hram tak ho logivky budou zajimat herni testy a ne testy aplikaci ktere nikdy nevyuzije. Ja vim je to smutne ze hraci nedoceni buldozer v aplikaich ktere nikdy nevyuzji :) ale tak to bylo tak nejak vzdy :) Beru to cele jako vykrik do tmy .
            • Ty nehrajes Matlab? Ja uz mam treti lvl. *5*
          • Veskoslav
            Že umí CTRL+C a CTRL+V:)
            • 1LordBlackadder
              @ zzz
              Právě kvůli takovým lidem jako jste Vy je současná podoba herního vývoje na pozici, ve které chybí jakákoliv forma kreativity, inovace a komplexnosti, vše je zjednodušováno, recyklováno a vytvářeno pouze s ohledem na celkový zisk z prodeje.
            • 1LordBlackadder@tiscali.cz -: Napsal jsem herní testy ty propadáku.
              to je to co dnes zajímá vetšinu zákazníků.Testy "HYPERULTRA" aplikací, které využije zlomek uživatelů zajímá jen je.Kolik uživatelů to využije ? Pár procent.Resp. ti co na ty programy mají a ani ti by si to nekoupili tomu věř :))
              Ale díky.Pobavil jsem se dobře :)
            • 1LordBlackadder
              @ zzz
              Intel řady i5 2500K je naprostý propadák, důkazem nechť Vám jsou třeba tyto objektivní testy nejmodernějších, nejefektivnějších a nejrychlejších (často placených a pracovních) aplikací, jen ty totiž dokáží využít možnosti hypermoderní architektury Bulldozer:
              64bit MATLAB Financial Toolbox Quadratic Programmming Optimization test ~ http://img32.imageshack.us/img32/7635/fx815064bmftbqpo.png | John The Ripper v1.7.8 - MD5, DES, BLWF, REAL C/S ~ http://img443.imageshack.us/img443/4286/fx8150jtrv178.png |
              GraphicsMagickv1.3.12 - HWBCS, BL, RE ~ http://img225.imageshack.us/img225/9881/fx8150gmv1312.png | 7 ZIP v9.2 Benchmark ~ http://img190.imageshack.us/img190/741/fx81507z92b.png | Ffmpeg v0.8.2 AVI to NRSC VCD ~ http://img692.imageshack.us/img692/4801/fx8150ffmpegv082atnrscv.png | CAX 64bit RAY TRACING RENDERING ~ http://img802.imageshack.us/img802/8193/fx8150cax464brtr.png | Multicharts64 7.4 Genetic Optimization Test ~ http://img717.imageshack.us/img717/7097/fx8150m6474got.png | NAS Parallel Benchmark v3.3 ~ http://img269.imageshack.us/img269/9426/fx8150naspbv33.png
            • Veskoslav
              Blázníš? To dřív se trol stane normální a budou pršet koblihy.
            • A tak já doufal třeba, že nás pobaví tím, že řekne že se FX 8150 vyplatí více než Intel i5 2500, který ho převálcuje v každém herním testu.
      • Trol.diskuzni
        Skutečně spektakulární, Veškoslave... *14*
        • Veskoslav
          A víš, co jsi vůbec napsal? Já jen, že používání slov, kterým sami nerozumí z nás nedělá chytřejší lidi, právě naopak.
          • Trol.diskuzni
            Všiml jsem si, že ty sám se držíš striktně u svých hrubých nadávek... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit