Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1LordBlackadder
    @ Veskoslav
    Už jste někdy slyšel pojem virtual OS? A pokud máte problém s financováním, instalační verze Win 98/2000/Me/XP/MS DOS je ke stažení na internetu zdarma na mnoha místech a není ji vůbec problém vyhledat.
    • A uvedomujes si kolik skody pusobis Billu Gatesovi uz tim, ze mluvis o stahovani? To musi byt na ucte silena ztrata. Chudak za chvilu nebude mit na chleba.
      • Lord_Blackadder
        Bill už několik let s Microsoftem nemá nic společného, chytá ryby v Arizoně a lozí po Himalájích.
        • Také investuje do záchodů.
          • 1LordBlackadder
            Konkrétněji se specializuje na keramické pisoáry s čínskými motivy.
    • Veskoslav
      Proč bych si proboha házel v W7 další Windows? Mám virual OS, ale tam mám Ubuntu.
      • 1LordBlackadder
        Protože jste ještě před chvílí psal, že váš OS nepodporuje AoE, tudíž si jej nemůžete zahrát a nainstalovat jiný OS neumíte, a i kdybyste to uměl, tak byste za něj nemohl zaplatit.
        • Veskoslav
          Kde jsem přesně psal, že za něj nemůžu zaplatit? Jenom jsem psal, že celkem horko těžko se schání originální XP například ( a pod nima už taky AoE či AoE II nejedou bez speciálních programů, co je upraví). Pochopil jsi vůbec, že jsem si prostě dělal z tebe legraci, když počítáš živonost hry na 50 let?Za 50 let budeš čichat ke kytičkám zespoda.
          • Trol.diskuzni
            Nevím, jak ty, ale já hraju AoE 2 ve Win7 bez jakýchkoliv speciálních programů... A hrál jsem to stejně tak i ve Vistách a Xpčkách.
            • Lord_Blackadder
              Máme podobný vkus, ale na MS-DOS hry z 90. let nedám nikdy dopustit.
            • Veskoslav
              No mě takové hr baví. Ale není jich moc: NFS III, AoE I a II, občas starý Fallout, Sc I + datadisk. Ale více toho asi nebude. Pak hry až kolem roku 2003 a výšše.
            • Lord_Blackadder
              @ Veleukuleleslav
              No, alespoň napatříte mezi mladou generaci s plnými ústy degradace přirozené sociální inteligence a hrajete kvalitní hry. Za mě máte palec nahoru. (BTW další BAN na IP od pana šéfredaktora - už dvanáctý)
            • 1LordBlackadder
              Podle toho co napsal to vypadá, že ani nepoužívá desktop a má problémy s bootováním OS, nedivil bych se, kdyby svůj notebook vypínal přechodem do hybridního režimu.
            • Veskoslav
              Mě jede jenom AoE II Conquest, na AoE a AoE II mám pack na XP, aby mi to jelo.
          • 1LordBlackadder
            Psal jste to přímo zde: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/blizzard-versus-problemy-s-diablem-iii-59519/?rootId=833995&itemId=834059

            Pokud trollíte, tak byste neměl nakonec psát, že jste si dělal legraci, potom ultratrollíte.

            A ty fóry o legálním OS si nechte na pohádku pro děti a seniory.
            • Odulin
              //omyl, smazat pls
            • Veskoslav
              Já mám legální OS, považuji to za samozřejmost, když mi takové roky slouží dobře a bez problémů. A jde vidět, že Vy máte nic a ne firmu. Nebo mám poslat k Vám do firmy ČOI, finančák a kdo ví co ještě? Byla by aspoň sranda.
            • Dalsi ze serie zoufalych komentaru ? Jsem trosku zklaman ze jsi me nepobavil jeste u diskuze nize o tom hypermodernim buldozeru od AMD.

              Neni na case tohle vypnout a vratit se do reality ? Titul trollovi diskuzimu nevezmes :)
  • genki.sudo
    Je naozaj zaujímavé pozerať sa na to, ako u D3 dokáže byť zástup haterov, uplakancov, idiotov a trollov neskutočné hlasitý..

    Ono ich ani nie je veľa ale počuť ich je ostošesť.. *15*

    Now b1tch please...
    • stejne hlasitej i dav fanatickych loveru, kteri nedokazou pripustit, ze ta hra neni dokonala, obe skupiny sou stejne neobjektivni a stejne nesnesitelny a akorat nici pozitek ze hry
    • +1. Zial diskusne fora na TG dosiahli v sucasnosti svoje dno a to len vdaka zopar jednotlivcom, ktori takymto sposobom masturbuju nad vlastnym egom. Akakolvek normalna diskusia je tu vylucena, chcelo by to premazat a dat zopar banov.
      • GlaDOS
        Ono by je to chtělo mazat pravidelně. Jenže to se tu nestává.
  • 1LordBlackadder
    Diablo III je výborná hra a zaslouží si nejvyšší hodnocení 4/10.
    • Veskoslav
      Takže definitivní potvrzení, že patříš do trolí rodiny.
      • 1LordBlackadder
        Máte pravdu, ještě v době Vanilla WoW jsem opravdu hrál za trolla.
        • Tak to uz snad po tech tvych vyplodech ani nikoho neprekvapuje :)
    • Tak teď si mě pobavil. .-D
  • zase tu ten nezamestnany debo spamuje, pozeram, ze uz aj pod inymi nickmi *7*
    • 1LordBlackadder
      Nezaměstnaný? Mám dostatečné množství aktiv, já už pracovat nemusím, pro mě pracují jiní, možná že i Vy, ale buďte rád, vždyť Vás platím z vlastních daní, tedy té části firmy, která je ještě stále fyzicky vázána s českou legislativou.
      • Zní to jako rajská hudba... Škoda že je to od anonyma a nejde moc prokázat.
  • RockStar
    Ok pár lidí tu chce seriozní diskuzi. Takže napíšu co mi na Diablu vadí:
    1.) Aukce za reálné peníze. Jsem prostě vnitřně proti jakékoliv formě mikrotransakcí. Vím, že takové věci existovali už při Diablo2. Takhle to je aspoň pod kontrolou.// Bojím se toho, že něco podobného pak aplikují do WoW, a to ho zničí. Ačkoliv WoW už dlouho nehraju. // Na druhou stranu ostatní hráče stejně nevidím, ani s nimi nějak přímo nesoupeřím. Takže mi nevadí to, že mají jednoduší průchod celou hrou. Horší je to u her kdy jste proti sobě, a je tam citelná ta výhoda mikrotransakcí.

    2.) Velmi malá proměnnost venkovních lokací. Z toho jsem velice smutný, jejich tvar je stejný, jen se mění umístění eventů a potvor. Na tomhle mohli kluci opravdu zapracovat.

    3.) Akty. První akt je dlouhý, pestrý celkově nejlepší. Má tam všechny ty "fíčůrky" s pastmi atd. Nějak se to postupem času vytrácí. A já se ptám není to škoda? Dále pak mi vadí to, že se akty zkracují. A to hodně.

    4.) Spolubojovníci sice fajn, mají dokonce svůj příběh. Ale ten příběh dokážu napsat během jednoho večera. Nebylo by lepší to udělat trochu po vzoru Mass Effect? Třeba si prožít ten jejich příběh v jíných lokacích. Nechci celý akt. Ale por každého kompaniona hodinou odbočku. Jsou tři. Chtěl bych toho tak moc?

    5.) velice neštastné chování postav se zbraněmi. OK, že jejich dmg se počítá z jejich dps. Ale proč proboha wizard má sekeru? a z toho lítají základní útoky. Nebylo lepší kdyby mohl mít jenom hůlky nebo hole. To samé s monkem, má meče která zázračně mizí když postava rozdává údery. Proč mu nedovolit jenom boxery a jejich variace? To to bylo tak těžké udělat restrikce na zbraně? Aby to nevypadalo tak stupidně? Podle mě chyba v game designu.
    • 3.) toho jsem si taky všiml, zrejme jim 12 let bylo málo no... tak už na ostatní akty nebylo tolik času
      • To není problém jen Diabla. To je obecně problém téměř jakékoliv hry. V první část hýří nápady, je to rozsáhlé a rozmanité. A další části jsou kratší, mnohem méně sidequestů, méně nápadité, apod.
        Většinou se to jen liší jak moc je to výrazné a jak moc tě to začne štvát.
    • Hezky si to napsal. Já zareaguji jen na jedničku. Nemyslíš, že tato věc ovlivňuje celou hru? Nepřipadá Ti že je postavená tak, aby předměty hráli hlavní roli a tudíž bylo třeba ji využívat?

      Ptám se na objektivní názor, někdo tu totiž jednou psal, že mu padaj jen itemy na nižsím levelu.
      • RockStar
        Abych popravdě řekl, nevím proč ta aukce tam je. V podstatě neexistuje oficiální žebříček lidí, "co kdy kdo nejdřív". Není nějaký world first. Na oficiální rovině. Pouze wowprogress.com se snaží něco vytvořit, ale i na jeho stránkách se píše, že to je neoficální. Kdyby si lidé tvořil twinky (postava které mají nejlepší možný gear na svůj level) a předháněli se v něčem. Tak pak bych tu aukci chápal jakousi berličku. Ale takto nevím. Třeba Blizz něco plánuje.
        • Vrook
          Diabloprogress bude spuštěnej jakmile Blizz vypustí API a to samý funguje i ve WoWku. Progress ve WoWku neni nějak oficiálně seřazenej v žebříčcích přímo od Blizzadru, ale Blizz poskytuje údaje ze hry lidem z WoWprogressu a ti to zpracovávaj. A tady to bude stejný a zpracovávaný stejnejma lidma. Plus teda blizzard vypustí co nevidět nějakou online armory, podobně jako je wow-armory.
      • Samozrejme, kvuli te aukci to delali. Byla by hloupost aby ti padaly itemy a ty nemusel aukci pouzivat.
        Ale podle me prestrelili ten RMAH poplatek. Osobne jsem zvedavej jesli lidi budou opravdu chtit wastovat 1E za kazdou transakci. Resp 15%.
    • Pekne napsany, 1. souhlas 2. navic jsou ty lokace krom jedne pouste docela malinky 3. souhlas 4. 5. mi je celkem volny
      Online mi moc nevadi dokud to nelagne a nechcipnu u toho
      Jenze co me vytaci (psal jsem uz vcera)
      Blizz absolutne failnul s prechodem I-II akt na inferno. Prvni akt si soluju, v druhym aktu mobove instanti a to mam 80% armor 40k hp a 500+ resisty. Absolutne neni sance jit do druhyho aktu s gearem z prvniho. Leda koupit neco na aukci od lidi, co vyexploitovali truhly ve 4. aktu nez to blizz ponerfoval. Takze endgame fail, nez to poladi (jestli vubec). Tak zatim expim alta.
    • 1LordBlackadder
      Jedna z mála objektivních recenzí je k dispozici například zde: gamefaqs.com/pc/930659-diablo-iii/reviews/review-150599
      • Veskoslav
        Docela slušně napsané.
      • Vrook
        Tyvole já se můžu vždycky pos*at smíchy, když se někdo tady v diskuzi ohání objektivitou. Zatim jsem tu v diskuzích pod D3 článkama viděl asi 3 objektivní komentáře a ty byly objektivní spíš jenom proto, že je danej člověk od začátku prezentoval jako svoje osobní subjektivní pocity. A teď naběhne nějakej ultra obvious hejtr, předhodí hejtující recenzi a začne řikat, že je to objektivní. Děte už doprdele *15*
        • 1LordBlackadder
          Přestaňte laskavě používat vulgarity.
          • Vrook
            >queer
    • Veskoslav
      A co recenze? Schválili už?:(
      • RockStar
        Bohužel.
  • Zajímavé. Někomu to laguje (haterům) a někomu ne (fanboyům). Pokud je problém jen ze strany serverů Blizzu (což je alfou a omegou debaty) a ne providerů, tak jak je toto možné? Tohle by chtělo odborníka. Kde si trole?
    • Jasny, TS 4 lidi. Jeden z cech, dva z moravy ale 50km od sebe, jeden slovensko. Vsem ctyrem to lagne ve stejnej moment. Urcite chyba jejich provideru.
      Cekam neco jako me to nelaguje takze to nelaguje nikomu *5*
    • Trol.diskuzni
      Lagovalo to i např. panu Grygarovi... Stačí ti jako "odborník"?
      • Lagovat to bude všem, to už tak chodí. Lepší ping než 60 mít nikdo nebude a to musí mít štěstí, řekl bych že průměr je tak 100-200 ... a to jen v dobré náladě. A to je sakra znát.

        Není nad Massive Singleplayer Online hry. Diablo 3 MSO H&S Action Game. :-D
        • dira
          Nyní zkouším hrát přes GP a usím lagy bohužel potvrdit. Na pevném připojení (doma kde moc nehraju) se držím s pingem kolem 100-120ms (reálná odezva s různými servery, které nejsou přetěžované v ČR se pohybuje kolem 8-20ms).

          To by nebyla taková tragédie, jako mobilní připojení. Když je stav dobrý pohybuje se ping kolem 400ms, ale většinu časuv rozsahu 700-1000 kdy hra je už téměř nehratelná i s mojí fanouškovskou snahou. (na tom samém připojení si občas na hotelech zahraju třeba battlefield, kde pinky jsou mezi 60-100 jen pro představu).

          Dal jsem tomu šanci, čekal jsem dva týdny, až opadne prvotní vlna meganávalů a zatím musím dát nálepku "odloženo na dobu neurčitou, až to jednou bude šlapat ok" ). Nejsem hatter, mrzí mě to, bo sem se těšil :(
  • Pořád si to v té hlavě nedovedu poskládat nějak, Trole. Pro tebe je Diablo 3 WoW slátanina pro americké děti ráje, ale plačeš tady nad tím, že ho člověk nemůže hrát v lese na houbách a na koupališti pod vodou, protože tam by nemohl bejt připojenej. Já nepředpokládám že jsi, ale připadne mi to jako nářky od pravýho a nefalšovanýho nerda nolifera.
    • 1LordBlackadder
      Ale pane Cvaldo, přece si nebudete házet navzájem klacky pod nohy, vy moc dobře víte, že jste sám v situaci, kterou jste právě teď popsal.
      • A ty jsi chytrej blbec.
        • 1LordBlackadder
          Vaše vystupování je vysoce kontroverzní a Váš názor nemohu považovat za relevantní.
    • Trol.diskuzni
      Každý má právo na to, aby mu něco nějak připadalo, že... *4*
  • 1LordBlackadder
    @ carter
    Jste pouze placeným diskutérem reklamní agentury, nic víc, nic míň, Vaše názory nejsou relevantní a objektivní, Vaše IP adresa je toho přímým důkazem.
    • smejki
      pic or didn't happen.
    • Veskoslav
      A jak jsi tu IP zjisitl a jak jsi ji přiřadil k reklamníí agentuře? Mě by to zajímalo, rád bych se toto naučil.
      • 1LordBlackadder
        Jednoduše, přes VPN server umístěný v Německu a sekundární cyklus SOCKS5 proxy, carter po sobě totiž vůbec neumí zametat stopy.
        • Veskoslav
          A napíšete zde jeho adresu IP? Já totiž tento postup taky znám, dá se vyhledat i na netu:)
          • @ lord.. odporucam ti dat tu ip aspon do spoiler / ..cca mozno tak neporusis osobne udaje
            • Veskoslav
              Si myslím, že překopíroval jenom IP z této adresy: http://iplocation.pythonclub.org/89.177.20.html
          • Jen pro info. Co ten "reklamák" vlastně dělá? Chci se vzdělat. *1*
          • 1LordBlackadder
            S radostí, ale jsem si vědom toho, že by to mohlo v konečném důsledku uživateli ublížit. Mám? Nemám? Nerad bych mu přitížil, už tak má dost špatnou pozici.
            • 1LordBlackadder
              To vykládejte někomu jinému a příště doporučuji zvolit alespoň dva okruhy SOCKS.
            • Nope. To nejsu já...
            • 1LordBlackadder
              89.177.20.4
            • podla mna by mu to neublizilo, on sam obhajuje byt 24/7 online, a schvaluje taketo DRM
            • Veskoslav
              S tím počítám. Reklamáci se mají likvidovat a je jedno z které "strany" barikády:)
    • Sh!T i have been revealed!!!
  • To Trol: Přesvědčen si byl. Pokud to vztáhneme k aktuálnímu Diablu byl jsi přesvědčen minimálně o tom proč je Online některým ukradený, proč to někteří nevnímají a proč to lidé hrají. Neříkám věř, říkám toleruj. Ovšem ty i přesto, že spousta lidí napsalo rozumné názory (a jeden velmi dlouhý včera byl přímo dokonale popisující) jdeš a těm lidem nadáváš. I když nepřímo, např. Hloupá hra pro tlusté američánky... atd. Ty víš, že hodláš ostatní urážet a tak to děláš. Mě to vadí už jen z toho důvodu, že se tím jak blbec zaobírám. Jestli jsi se k Diablu 3 něják postavil tak budiž, ale vážně to necpi ostátním pořád dokola a neschovávej se za to, že je to tvůj názor protože ten stačí vyjádřit jednou. Ale ty sám víš proč děláš to co děláš a my tě vesele feedujeme :-) Jen bych si přál aby to už skončilo a mohli jsme tu řešit něco jiného než Diablo a Skyrim...
    • RockStar
      Přesně tak:) Mě to jinak nedá, musím ho krmit. Prostě se neovládám a musím to taky řešit. Možná už je to nová internetová choroba:)
      • Taky mám ten pocit, že je ze mě feeder. Ale já bych vážně rád vedl normální diskusi :-D
        • RockStar
          To co mi na Diablu vadí, jsem trochu rozvinul ve čtenářské recenzi, bohužel ji ještě nemám schválenou. Hlavně se mi tam ani na těch 10 000 znaků nevešla. Byl jsem teprve v půlce:(
    • Trol.diskuzni
      Rozhodně jsem přesvědčen nebyl. *4*

      Mimochodem jsem si nevšiml, že bych nadával lidem na to, že argumentují svým pohledem na věc... Naopak mne nadává nemálo uživatelů za to, že jsem si dovolil mít názor svůj.
      • Tak já tě znovu milerád přesvědčím alespoň o nečem.
        Proč mi nevadí být neustále připojen:
        1. Mám neustálé připojení k internetu
        2. Hru hodlám hrát jen doma, na dovolené a dlouhé cesty mám smartphone
        3. Věděl jsem o tom předem
        4. Hraji jen na stolním PC (které je permanentně připojené)
        To máš hned tři důvody proč třeba mě osobně nevadí být online.
        • Zajimavy, tedy me to nevadi, me to nelaguje, ja s tim souhlasim znamena ze to nesmi vadit nikomu, nelaguje to nikomu a vseci s tim musi souhlasit.
          • To už je něco jiného. Já popsal proč mi nevadí permanentní online hra. O tom jak je spravována jsem nemluvil. Nemůžu mluvit o tom jak hra funguje s někým kdo jí nehral tudíž lagy apod. jsou mimo diskusi.
        • 1LordBlackadder
          Podle Vaší IP adresy je zřejmé, že pro reklamní agenturu pracujete, tak laskavě nelžete, vím, že tento způsob obživy není jednoduchý.
          • Veskoslav
            Jak si zjistil jeho IP? Jenom by mě to vesele zajímalo:)
            • Mě by spíš zajímalo kdy jsem lhal? Já nikde o reklamně nic neříkal :-D
            • RockStar
              Magic trick:)
        • Trol.diskuzni
          Ale vždyť tohle není vůbec předmětem sporu... Samozřejmě, tobě to nevadí, nové fíčury oceňuješ, to je v pořádku.

          Já jen říkám, že jsem nespokojený, protože Activision zabil mnou oblíbenou herní sérii a vzhledem ke gigantickému úspěchu zajistí, že bude online úplně všechno.

          2014: "Single player? U mad bro?"
          • No budiž. A nestačí to říkat takhle? Nějaké častování určité skupiny hráčů určitými výrazy či narážkami přeci není třeba.

            Nehledě na to, že pochybuju o tvém tvrzení. Tenhle systém nepřebere téměř nikdo.
            Diablo má úspěch protože za 1. Blizzard, za 2. Diablo, za 3. Obří kampaň.
            Málokterá firma by si mohla dovolit spravovat online servery... Nehledě na to, že PC je pro ostatní velké ryby téměř mrtvá platforma a tak jsou další výdaje za servery a podporu zbytečná starost. řekl bych, že úspěch D3 vývoj obchodního modelu herního průmyslu téměř neovlivní.
            • Trol.diskuzni
              Na to mají online aukce, aby se jim to zaplatilo... Takhle to může udělat skoro každej a taky to tak dělat bude, to ti garantuju.
          • Activison zabil Diablo? Link or didn't happen... Tyhle konspirační teorie jsou fakt zajímavé.
            • Trol: nejak ten tvuj dukaz nevidim, ale v pohode neobtezuj se. Hmmm to svoje fanboyovani taky nema moc podlozeny. On je jenom butthurt tak tu breci ze mu nekdo hatuje jeho hru.
            • Trol.diskuzni
              Diablo 2 = dobrá hra
              Diablo 3 = WoW-like krávovina

              Důkaz místo slibů...
      • Veskoslav
        Nazýváš kupující hlupáky, hráče pro změnu hráči s inteligencí hloupého "emeričana". Ale ne, ty vůbec neurážíš.
        • Trol.diskuzni
          Překrucuješ... Užij si svůj pohled na věc. *4*
      • pocuj, ma napadlo, nemas ty z Blizz nejake tantiemy za tu reklamu co na tiscali robis? *1*
        • Trol.diskuzni
          Pokud dělám Blizzardu reklamu, pak neúmyslně... Spíše se jen bráním útokům ze stran ostatních erudovaných uživatelů, kteří jsou příliš nad věcí na to, aby s takovou lůzou jako jsem já vůbec ztráceli čas! *3*
          • Uz to prestava byt legracni. Mohl bys byt trochu originalnejsi a vymyslet uz neco noveho.
            • Trol.diskuzni
              Tvůj názor akceptuji, ale určitě mu své chování nehodlám přizpůsobovat. *4*
  • dendyman
    mě občas internet vypnou kočky, občas překousnou kabel, občas počuraj modem..... *16*
    • 1LordBlackadder
      To je přesně ono!
      • Veskoslav
        Taky čůráš na modem? Ale to jsem nedělal ani jako malé dítě (modem jsme neměli).
        • 1LordBlackadder
          Já ne, ale zaměstnanci Blizzardu ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit