Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=1Qi_2RARYR4
  • Kdo chce kam....... Já osobně mám xbox 360 a celkem slušně propojenou komunitu, proto mě mrzí to že pro mě momentalně PS věe má své + - . Kdo chce domů jenom hry necht volí PS4 kdo chce hry a multimediální centrum at si vezme Xone. Design konzolí byl letos velmi NÁPADITÝ, příjde mi že se kluci dohadovali kdo z nich to bude mít hranatější. Ja to chci mít zkosený!!! OK, ale dej nám MGS :) takže asi tak
  • Víte co mě nejvíce štve? Jak se hraní her stává čím dál tím více komplikované. Ne ale ze strany her, nýbrž ze strany vydavatelů a výrobců těch her. Štve mě jak nás ždímají, hazí nám zákazníkům a poctivým hráčům pasti pod nohy. Ne ne, hry už dávno nejsou o pohodě, o zábavě. Já vím takhle to je už delší dobu, ale i tak mě to štve.
  • :)
    nova zprava z E3 :
    Ti tak budou mít možnost rozhodovat o tom, zda-li svůj titul nějakým nejen protipirátským opatřením vybaví, nebo ne. A stejně tak budou mít efektivní kontrolu nad použitými hrami a jejich pohybem.

    Na jednu stranu se sice vedení Sony šikovně zbavilo zodpovědnosti, na té druhé si ovšem dost možná pošramotilo pověst, neboť až doposud tvrdilo, že na rozdíl od Xone nebudou hraní nijak omezovat.

    „Nehodláme ostatním říkat jakých, jestli vůbec nějakých, DRM ochran využívat. Tohle je kompletně v jejich režii. My jim pouze poskytneme platformu, na kterou mohou své tituly uvést.“

    S každým dalším oznámením to vypadá, že se Sony Microsoftu vůbec nevzdálilo tolik, jak se nás před E3 snažili zodpovědní lidé přesvědčit. Aktuálně to je spíš tak, že věci, které Microsoft na rovinu přiznal, Sony všelijak kamufluje, aniž by od nich ale upustilo. U her od Sony by žádná ochrana podle všeho být neměla.
    zdroj: zing.cz
    • Viktor_H
      Politika ohledně Retail Games, Online sem, online tam, pojeba*nej kinect, fiasko s Indie hrami atd. jsou jasně v režii microsoftu a přesně za to dostali políček. IMO zaslouženě.
    • Hm, ono to možno predsa len nebude všetko také ružové ako sa Sony včera prsilo. Takýchto info, ktoré budú postupne meniť a obracať reálnu podobu včera prezentovaných vecí (aj keď nie nutne zo strany Sony) vypláva na povrch viac. Otázka je, nakoľko bude potom v reáli odlišná situácia na oboch stranách...
    • No Sony uz jednou menilo sve "podminky" za behu viz. linux a tahle klicka, kdy hodi odpovednost na vydavatele/vyvojare je mozna chytra, ale vycurana, protoze trend jasne ukazuje, ze drm a braneni bazaru se presouva i na konzole, tudiz je pravdepodobne, ze vetsina her takto limitovana proste bude a oni si toho jsou urcite vedomi.
  • Kdyz si tak procitam komentare, tak mi prijde ze games vzala utokem nejaka banda Sony fanboyu v cele s pisalkem God of War.
    Je pravda, ze MS to na E3 docela projel a kdybych se mel aktualne rozhodnout, jakou konzoli si poridit, tak jdu taky do Sony.
    Ale to co se tady v diskusich deje, to uz je fakt k smichu. To naproste zbozsotovani Sony a kritizovani uplne vseho co ma s MS spolecneho je uz vazne prehnane.
    Nekdo napise, ze mu vice vyhovuje xbox ovladac a razem schyta 50 minusek, Sony predstavi design konzole, ktery by skoro jako z oka vypadnul te od MS (vypadaji obe hnusne), ale to je ok, zatimco MS za to schytal sodu a tak bych mohl pokracovat.
    Nekteri mistni pisalci by se meli nad svou "nezaujatosti" zamyslet.
    • +1
      dostal jsem tu dvoudenni banan za to, ze jsem zkritizoval koment nahyho plzenskyho bukanýra s nickem god of war.. zacina to tu mit uroven bonuswebu tesne pred padem...
      *14* *11*
      • Nebreč xboxáku
        • mam nej platformu na hry - a to je herni PC ty lopato... :/ naky toustry si nechte...
          • TheGGG
            5 let haha všichni pc hráči co znám jsou rádi za konzole jinak už by dávno nic nerozjeli. Pokud nemáš pc za 50 000,- můžeš ho za tři roky vyhodit
            • Na Games je hodne fanboyu, trollu a idi*tu, ale ty patris mezi ty nejvyraznejsi *1*
            • Divný, CPU a GPU z roku 2009 (Phenom II 955 a HD5870), paměti a deska ještě starší (AM2+ socket a DDR2 pamětí) a ten počítač je pořád daleko od vyhazování...
          • Na pc vychazeji s&hity
            • to jo, protoze primarne se delaj hry na konzole ktery pc hry dost brzdej uz cca. 5 let...
              takze hrajeme vlastne vsichni hnusy. :)
    • A co je na tom špatnýho? Válka konzolí,to se dalo čekat ,ne? 1. bitvu vyhrála Sony,ale bůh ví,jak to všechno bude. Když si vzpomenu na sliby před launchem ps3,tak se můj optimismus co se ps4 týče trošku brzdí.
    • Jo jo, to už jsem tady někde psal, že lidi se tady do Microsoftu naváží jen čistě z principu...
  • Gordar
    Kdo si po tomhle koupí Xbox tak není svéprávný.
  • TheGGG
    Dopadlo to podle očekávání, fanboyové a americké dětičky mohou skučet, ale sony zadupal microsoft do zemně a ukázal kdo tu má lepší konzoly. Není ani divu, od japonců bych nečestné praktiky microsoftu ani nečekal.
    • BelaJBB
      Tak to si úplne vedľa, práve japíci sú podľa našich merítok najšpinavejší obchodníci. *3*
      • TheGGG
        Ale houbeles, dodržují určité zásady a nikdy nepřekročí hranici slušnosti. Jasně že intrikují, ale vyloženě neopovrhují vším kromě svých bankovních účtů jako pánové z microsoftu.
        PS: ano mám na svém pc Windows, ale to není důvod abych na ně nenadával.
    • Kam? Do zemně?
      • Zemně, to je přece ta naše krásná planeta, Mněsíc je také krásný
        • Nejsem sice grammar nazi, ale Mněsíc *1* *1*
          • Aha, tak sry, tak to dopada, kdyz si nekdy neprectu cele vlakno *3*
    • Souhlsím
  • Mna ako fanboya Sony tesi, ze to Sony Microsoftu pomerne natrela. Ale som tiez sklamany z toho, ze nepojdu tou istou cestou, co sa bazarovych predajov tyka - to znamena ze znizovanie cien hier na konzoly, kompletne digitalna distribucia a zlavy po vzore Steamu sa budu musiet par rokov odlozit.

    Som zvedavy ako odpovie MS, pretoze momentalne fakt nevidim jediny dovod preco kupit Xbone namiesto PS4. Jedine co ma napada je, ze vdaka vsetkym tym obmedzeniam budu skutocne schopni znizit ceny hier na Xbone - tak aby stali o 10 eur menej ako tie iste hry na PS4. To by mohlo byt este zaujimave. No uvidime...
    • Mám podobný strach jako Vy, jen trochu naopak: MS v podstatě přešel kompletně na digitální distribuci (viz. herní disk jen pro instalaci, licence je v "cloudu") a vyšel v rámci možností maximálně vstříc vydavatelům s pár ústupky lidem. Sony, podle všeho, na to jde jinak. Já se proto bojím spíš toho, jestli hry na PS4 nepodraží. I když možná ne, možná ceny zůstanou, protože by PS4 mohl mít větší uživatelskou základnu, a tak to bude pro vydavatele 1:1 vůči Xbox One (Xbox lepší podmínky, PS4 víc uživatelů). Nevím, jsem zvědavý...
  • mdkGT
    Gaikai tedy bude jen pro PS3 hry? PSX hry jsou na PS3 uz ted a pujdou nejspis i na PS4, ale co PS2 hry? Proc se na ne zapomina :D
    • TheGGG
      wtf on někdo ještě hraje PS2 hry?
      • Mily chlapce, mam pro tebe prekvapeni, skvele hry vychazely uz kdy ses jeste houpal tatovi v koulich. Opravdova kvalita casem nestarne. *3*
        • TheGGG
          ah pan hor, pokud ty hry měli stejnou úroveň jako vaše příspěvky tak to musely být klenoty *5*
          • Ty ses fakt pripad *1*
      • omg samozrejme ze ANO! PS2 bola najlepsia konzola ever, hlavne pre milovnikov JRPG! Shin Megami Tensei: Nocturne, Persona 3 a 4, dalsie spinoffy. Tales of hry, Atelier, Disgaea, Star Ocean, Final Fantasy X a XII, Suikoden, Xenosaga, Ar Tonelico....
        • A Front mission 4 a 5 !!! .... to se s "následníkem" Evolved na PS3 a PC nedá ani náhodou srovnávat !
        • TheGGG
          nejlepší konzole je PS3, to že se vy utápíte v hraní starých retro s grafikou bléé je váš problém.
          • vlastik.plaminek
            To, že tobě stačí hry, které by většinou zvládl dohrát retardovaný šimpanz po lobotomii a flašce samohonky od Draka je tvůj problém. Nechci moc pi*ovat na moderní hry, protože je taky hraju a kupodivu mě ještě baví mě, ale v porovnání s generací PSX a PS2 je to hodně slabý čajíček. To ale nemůže takový fakan jako ty vědět, protože tu dobu nezažil.
      • Horst_Fuchs
        Ach vy děti. *7*
        To by ses divil, aktuální verze PS2 emulátoru má skoro 8 milionů stažení a to jen na oficiálních stránkách.

        Dokonce se najdou i tací co pořád ještě hrajou na emulátorech hry ze SNESu a NEsu a osobně znám i člověka co se vyžívá v emulátorech starých Atárek.
        • Rhulad
          Takoví jedinci jsou vskutku nepoužitelní v tomto světě.
          • GlaDOS
            Páni. Máš mě úplně přečtenyho.
  • Rad bych pripomenul rok 2006: Ps3 mela zpetnou kompatibilitu, Linux, prislib virtualniho sveta Home a prislib her v 1080p 60/fps. Vsechno vypadalo tak krasne.
    Co z toho je v roce 2013?
    Ted taky vsechno vypada krasne, Ps4 ruluje. Co bude za par let? *3*
    • Taky jsem chtel poznamenat neco o tom ze se Sony neboji menit veci za behu ale nakonec jsem se na to vyprd :D
    • Tak i na dnesni PS3 jedou vsechny hry z PS1 a hodne her z PS2 (koupenych z PSN) a v 1080p nektere hry take jedou, byt uznavam ze vyrazna mensina.
      • *1* Paradoxně ale hry na emulátoru vypadají mnohem lépe a jedou ve vyšším rozlišení než ty z PSN .... PC hráči mají HD remake zdarma , na PSN se musí prodávat znova :/ ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit