Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paneboze lidi, vzpamatujte se! To uz mate tak vymyte mozky, ze sezerete MS i tohle vsechno? Jen tak dale, piste o tom, jak vam to nevadi jak jsou vsechna ta omezeni prkotina. Co myslize, ze nastane v budoucnu? Myslite, ze ti nenazranci z MS ( toto plati vseobecne) se u toho zastavi? Proc se vzdycky najdou tupe ovce co to sezerou i s navijakem? Nechapu.... Presne kvuli takovym hlupakum a ignorantum speje vsechno do haje.... To mate strach samostatne myslet nebo o co jde?
    • Mně to ale opravdu nevadí. :-) Protože já nehledám jen negativa, problémy a omezení, ale koukám na ty funkce a co mi mohou přinést. Třeba jsem lehkovážný, třeba jsem jiný, ale je to tak. Líbí se mi učící se AI v Forza 5 nebo propojení uživatelů a jejich tvorby v Spark (to je přesně styl, jakým chci, aby se cloud využíval a snad se to i stane), líbí se mi ovládání konzole nebo televize hlasem, líbí se mi Kinect...
      • Lidem jako ty se líbí i most z papíru kterým nakonec propadnou a zabijou se .
    • souhlas , celkově jde oto aby všichni hráči začli hrát na konzolích a nemohli tak hrát craknuté hry a aby si kupovali hry a platit za uživáni konzole online (jednou měsíčně hodí na XBOX-Log jednu MP3 a jedno 30let starý video a budou chtít balík za ty sra*ky co budou tvrdit že jsou super) . Tady je taky krásně vidět na jaké urovni je lidstvo (MENTÁLNĚ) kdyby to takhle na nás zkoušeli někdy v letech 1900 až 1970 tak by je vyházeli z oken na kůly . Ale dnes už asi většina lidu na planetě je dobře prokrmená geneticky upravenou kukuřicí a na čichaný řepky z nafty že už to nikomu nevadí , a ti kteří se budou dost hlasitě projevovat že to je špatně tak se buď dokrmí nebo se zavře do blázince.
    • odpověděl sis na to defacto sám, nakrm ovce a půjdou slepě za tebou. To se děje bokem si už neuvědomí.
      • bohuzel.. Proc mam pocit, ze i kdyby tam dali omezeni, ze ten kinect pozna, ze hru hraje nekdo jiny napr, pritelkyne co jim neprispela do kasy, tak by jim to taky proslo? Opravdu se zacimam bat co bude, tohle uz neni normalni
        • to není jen pocit, to tam bude
    • tomu se říká uhodit hřebík na hlavišku ;)
  • MishKonn
    S PS Plus naprosto souhlasím.

    Před třemi měsíci jsem zaplatil necelé 4 stovky, a co z toho mám? Užil jsem si skvělého Hitman: Absolution, přítelkyně hraje Littlebigplanet 2, konečně jsem se dostal k Infamous 2, zjistil jsem, že Dead Or Alive 5 je výborná bojovka, objevil jsem spoustu zajímavých indie her (The Cave je super ve dvou), s přáteli si občas zajezdíme v Motorstorm: Apocalypse a tento měsíc pařím s vervou Demon's Souls, které mě baví o tolik víc, než Dark Souls....upřímně, ke čtvrtině her, které mám k dispozici, jsem se ještě vůbec nedostal (Kingdoms of Amalur, Catherine, ICO & Shadow Of Collossus...)A to jsem ještě vůbec nezmínil tunu exkluzivních a zdarma věcí navíc (PSN avatary, PS themes, atd. atd.), horu slev na obsah PSN, exkluzivní přístup k demům a betám...

    A co se nedozvím, že mé zaplacené členství se přesouvá na PS4, dostanu hned z fleku Driveclub a v ceně mám i nově zpoplatněný multiplayer?

    Shut up and take my money.
    • Dá se to platit i ročně ?
      • Miserius
        90 nebo 365 dní
    • Chci se zeptat, kdyby si řekněme teďkom předplatil PS+, tak bych dostal přístup i k hrám, které byly uvolněny zdarma v rámci PS+ už před mým předplatným? Nebo mám jednoduše smůlu?
      • když si teď zaplatíš členství, máš přístup "pouze" k aktuální nabídce.
        momentální nabídka :https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/your-instant-game-collection/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME
        vyplatí se sledovat i evropskej blog sony, kde v předstihu oznamují hry na další měsíc, takže se vyhneš tomu, že si koupíš hru, která bude třeba příští měsíc zadara
        • Díky za odkaz. Určitě budu sledovat.
      • MishKonn
        Bohužel, máš přístup ke všem hrám, co byly k dispozici od té doby, kdy sis službu předplatil a dále neomezeně (při předpokladu, že si službu budeš nadále platit).
        • Jo tak takhle to je. No nic, ale i tak si to asi předplatím. Mají tam skvělé nabídky a určitě se tam ještě objeví další skvělé hry zdarma. A tobě díky za odpověď.
          • Miserius
            Vyplati se zaplatit ale ted, dnes jeste mas inFamous 2, LBP 2 a Motorstor Apocalypse, to uz zitra nebude
    • IWKYN
      Okamžitě běž a Catherine si zahraj! To platí pro všechny! Tahle hra mi zavařila mozek pomaličku víc, než Braid a Limbo dohromady!
      + Perfektní příběh a přece jenom trocha tý japonský ulítlosti, kterou si nechám rozhodně líbit!
      • Miserius
        Ja hraju na Normal a prijde mi to nemozny dohrat *1* SO HARDCORE!
        • IWKYN
          Je to místy těžký jak prase, ale zase větší uspokojení z dohrání lvlu sem ve svý hráčský historii dlouho nezažil.... napolsedy by to bylo projetí Prince 1 bez savu ;)
      • MishKonn
        Roger that :)
    • XBL Gold něco takového nedělá? Jako hry zdarma a pod...
      • Miserius
        Ne, vcera na E3 rekli ze dostanou nejaky hry (zatim rekli Halo 3 a AC2...X let stary hry za 150kc ...)
        • To mělo něco společného s XBL Gold? Oni to oznamovali jako nějakou super zprávu, která naprosto mění situaci...
          • Miserius
            No rikali ze Xbox Gold budou mit 2 hry zdarma kazdy mesic ne?
            • No já právě nevim *15* . Každopádně, jestli budou dávat takhle levný hry, který stejně už většina cílovky má, nebude to nic extra. MS hodně dá na automatizovaný feedback, takže si vždycky asi vytáhnou, které hry jsou nejpopulárnější a ty pak rozdá, protože na tom moc neprodělají. Vůbec bych se nedivil...
    • A víš,že po uplynutí tří měsíců ty hry nebudeš moc hrát? Taky sem koupil ps+ na tři měsíce a jelikož sem pomalej pařan,co hraje hru rok a někdy jí ani nedohraje,tak sem zjistil,že po 3 měsících ty hry nejdou hrát.Ale to nevadí,i tak je to super služba.
      • MishKonn
        Pokud vím tak ne, když si členství prodloužíš, což rozhodně udělám.
        • Miserius
          Jojo, muzes byt mesic bez ps+, pak si to dokoupit a zase mit pristup i k tem minulejm...ale kdyz uz bys to chtel na dyl, treba amazon prodava kody na rok v prepoctu za 9 stovek...
          • MishKonn
            Rozhodně, protože jdu i do PS4 pravděpodobně přímo při launchi nebo brzy po něm, bude to rozumná investice :)
        • to pak ne,když prodloužíš .Já jen,aby jste to věděli,že to tak je:).
    • Miserius
      Zitra bude na PS+ Uncharted 3 singl, Xcom a LBP Karting *3*
      • MishKonn
        U3 mám, ale XCOM si nechám líbit!
  • Rad bych pripomenul rok 2006: Ps3 mela zpetnou kompatibilitu, Linux, prislib virtualniho sveta Home a prislib her v 1080p 60/fps. Vsechno vypadalo tak krasne.
    Co z toho je v roce 2013?
    Ted taky vsechno vypada krasne, Ps4 ruluje. Co bude za par let? *3*
    • Taky jsem chtel poznamenat neco o tom ze se Sony neboji menit veci za behu ale nakonec jsem se na to vyprd :D
    • Tak i na dnesni PS3 jedou vsechny hry z PS1 a hodne her z PS2 (koupenych z PSN) a v 1080p nektere hry take jedou, byt uznavam ze vyrazna mensina.
      • *1* Paradoxně ale hry na emulátoru vypadají mnohem lépe a jedou ve vyšším rozlišení než ty z PSN .... PC hráči mají HD remake zdarma , na PSN se musí prodávat znova :/ ...
  • Gordar
    Kdo si po tomhle koupí Xbox tak není svéprávný.
  • Tak v MS urcite niesu z toho nadseny a hlavne mimo USA bude asi PS4 popularnejsia. Ale trochu sa pozabuda pri tom vsetkom nadseni na jednu podstatnu vec. Dnesne konzoly uz davno niesu konzoly v tom povodnom ponimani ako v casoch povedzme PS1 alebo GameCube a este ako tak aj PS2. Co to znamena? V tej dobe tak ako konzola vysla na trh tak v podstate vypadala a fungovala pocas celej svojej zivotnosti (az na nejake tie revizie ale bez zasadnejsich zmien vo funkcionalite skor vyladenie hw). Dnes su konozoly skor PC upravene na hranie hier s vlastnym OS, a pri dnesnej generacii , XBox1 a PS4, to vydiet este vyraznejsie. Treba si uvedomit ze uz funkcie niesu "zadratovane" a v podstate zrusenie hocijakeho obmedzenia alebo naopak pridanie DRM je skor otazka updatu ako vydania novej revizie. PS3 vydrzala docela dlho ako nehacknuta a pochybujem ze by sa tohto statusu Sony v PS4 vzdala. Minimalne HW tam bude, a je potom len otazne kedy zacne Sony pritvrdovat (ostatne zrusenie moznosti instalacie Linuxu na PS3 je pekny priklad). A naopak nikto nevie ci MS po vydani ked zisti ze je maly zaujem alebo veci nefunguju tak ako by chcel, nezrusi nejake tie obmedzenia. Proste by som bral aktualne vyhlasenia oboch predstavitelov z rezervou. Dnes uz neplati ze to co vyhlasia ako PR teraz bude platit aj fungovat po roku na trhu.
  • Hlavně že v tom PS4 není ta pojebaná kamera s mikrofonem jako integrální součást ovládání. MS to tímhle slušně podělal. Šel bych tentokrát jasně do Playstationu.
  • Kdyz si tak procitam komentare, tak mi prijde ze games vzala utokem nejaka banda Sony fanboyu v cele s pisalkem God of War.
    Je pravda, ze MS to na E3 docela projel a kdybych se mel aktualne rozhodnout, jakou konzoli si poridit, tak jdu taky do Sony.
    Ale to co se tady v diskusich deje, to uz je fakt k smichu. To naproste zbozsotovani Sony a kritizovani uplne vseho co ma s MS spolecneho je uz vazne prehnane.
    Nekdo napise, ze mu vice vyhovuje xbox ovladac a razem schyta 50 minusek, Sony predstavi design konzole, ktery by skoro jako z oka vypadnul te od MS (vypadaji obe hnusne), ale to je ok, zatimco MS za to schytal sodu a tak bych mohl pokracovat.
    Nekteri mistni pisalci by se meli nad svou "nezaujatosti" zamyslet.
    • +1
      dostal jsem tu dvoudenni banan za to, ze jsem zkritizoval koment nahyho plzenskyho bukanýra s nickem god of war.. zacina to tu mit uroven bonuswebu tesne pred padem...
      *14* *11*
      • Nebreč xboxáku
        • mam nej platformu na hry - a to je herni PC ty lopato... :/ naky toustry si nechte...
          • TheGGG
            5 let haha všichni pc hráči co znám jsou rádi za konzole jinak už by dávno nic nerozjeli. Pokud nemáš pc za 50 000,- můžeš ho za tři roky vyhodit
            • Na Games je hodne fanboyu, trollu a idi*tu, ale ty patris mezi ty nejvyraznejsi *1*
            • Divný, CPU a GPU z roku 2009 (Phenom II 955 a HD5870), paměti a deska ještě starší (AM2+ socket a DDR2 pamětí) a ten počítač je pořád daleko od vyhazování...
          • Na pc vychazeji s&hity
            • to jo, protoze primarne se delaj hry na konzole ktery pc hry dost brzdej uz cca. 5 let...
              takze hrajeme vlastne vsichni hnusy. :)
    • A co je na tom špatnýho? Válka konzolí,to se dalo čekat ,ne? 1. bitvu vyhrála Sony,ale bůh ví,jak to všechno bude. Když si vzpomenu na sliby před launchem ps3,tak se můj optimismus co se ps4 týče trošku brzdí.
    • Jo jo, to už jsem tady někde psal, že lidi se tady do Microsoftu naváží jen čistě z principu...
  • Horst_Fuchs
    Tak to je fajn. Začínám zvažovat, že bych si po nějakých 15 letech konečně koupil novou konzoli a PS4 vypadá zatím jako jasná volba.
    • Inquisitor
      Jo poslední konzoli jsem kupoval PSX :), taky uvažuju že bych do toho letos šel.
  • řekl někdo z nich kolik si budou brát z ceny hry na zaplacení "levné" konzole? přijde mi že mnozí mají tunelové vidění a skryté poplatky už nevidí.. půjde vůbec s téma bazarovkama hrát online? a neukousne si sony z jejich přeprodeje něco?
  • filias
    Nemám problém s bazarovkami na X1. Nemám problém s tím že se jednou za 24h připojí (mám spousta knih co si chci přečíst až nebude fungovat net). Nemám problém, že stojí o 100€ víc. Vzhledem k životnosti konzole je to jedno. RYSE i Froza se mi hodně líbilo.
    Na X1 mě celkem zaujal i ten neherní obsah.

    ALE. 95% toho neherního obsahu tu fungovat beztak nebude a neustále připojený kineckt špehovač je pro mě absolutní no-deal. Tohle si domů nepřipojím ani zadarmo!
    • Muzu se zeptat, co je zajimaveho na nehernich funkcich XBOXU? Ktera konkretni funkce je tak super? A hlavne kterou funkci nema v sobe prumerna dnesni SMART TV?
      • filias
        Proč si kupovat novou smart tv, když ta muje stupid stačí? Co tam chci jsou ty (mimojiné) on-demand video služby. Např. takový YouTube mě v TV vůbec nezajímá. Navíc jsou v smart-tv pokročilé a graficky hezké hry?
      • ty do TV zastrčíš blueray? já mam pod TV BR dune s HDD, moje smart TV mu nesahá po kolena a taky se dá ovládat smartphonem (skrz wifi-lan)..
        ale kdo ví co bude umět xbox, třeba ani nebude mít pořádnou podporu kodeků a nebude umět přehrávat videa z hdd/usb
        • smartphonem jde ovladat kazda druha tv, ty lepsi umi i zobrazit na tom telefonu to co je na obrazovce. A BD sice nestrcim do TV, ale prehravat BD umela uz PS3 tudiz porad postradam neco, co by me na tom melo nalakat. Ale tak mozna je to pro amiky zajimave.
      • Vojta_23
        No, kdyby ty funkce fungovali i u nás tak pro lidi, který nechtěj jen herní konzoly ale i něco "navíc" co ta konzole nabízí.. tak by to byla docela dobrá volba a řek bych že na takový lidi ms míři ovšem asi jen v americe.. Xbox holt nemá za cílovku "hc hráče" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit