Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co mě nejvíce štve? Jak se hraní her stává čím dál tím více komplikované. Ne ale ze strany her, nýbrž ze strany vydavatelů a výrobců těch her. Štve mě jak nás ždímají, hazí nám zákazníkům a poctivým hráčům pasti pod nohy. Ne ne, hry už dávno nejsou o pohodě, o zábavě. Já vím takhle to je už delší dobu, ale i tak mě to štve.
  • TheGGG
    Dopadlo to podle očekávání, fanboyové a americké dětičky mohou skučet, ale sony zadupal microsoft do zemně a ukázal kdo tu má lepší konzoly. Není ani divu, od japonců bych nečestné praktiky microsoftu ani nečekal.
    • BelaJBB
      Tak to si úplne vedľa, práve japíci sú podľa našich merítok najšpinavejší obchodníci. *3*
      • TheGGG
        Ale houbeles, dodržují určité zásady a nikdy nepřekročí hranici slušnosti. Jasně že intrikují, ale vyloženě neopovrhují vším kromě svých bankovních účtů jako pánové z microsoftu.
        PS: ano mám na svém pc Windows, ale to není důvod abych na ně nenadával.
    • Kam? Do zemně?
      • Zemně, to je přece ta naše krásná planeta, Mněsíc je také krásný
        • Nejsem sice grammar nazi, ale Mněsíc *1* *1*
          • Aha, tak sry, tak to dopada, kdyz si nekdy neprectu cele vlakno *3*
    • Souhlsím
  • nemal by mat typek na obrazku skor modre rukavice a nie zelene?:)
    takto to vyzera ze xbox knockoutoval sony :))
    to len pomimo...ohnik moze dalej pokracovat :)
  • doteď: xbox360 má placenej multiplayer? hahaha, vtip
    rok 2013: novej ps má placenej multiplayer? no a co, těch pár stovek, sem pro
    • Tak to ber ale ze se lidi rozhoduji hlavne mezi Xbox One a PS4.
      Takze protoze uz ma plastation take placeny MP zvolis si xbox u ktereho navic musis byt online, nemuzes odpojit kameru, pujcovani (kupovani) her je znacne omezene a za MP stejne platis.
      Kdyby u xbox komunity placeni za MP nefungovalo, tak by sony pravdepodobne tento model take zavrhlo.
      Kdybych nejakou konzoli kupoval pak by to byla sony protoze me do nice az tak moc nenuti
      Zive se pamatuji ceny PS2 pri startu ktere mirily az k hranici 20k kc. V tomto me obe konzole mile prekvapily
      • neni lepšího zákazníka než fanatickej obdivovatel, apple by moh vyprávět
        mě nechávaj konzole chladnym, konzole budou mít pořád stupidní ui, protože gamepad tomu velí
        • mdkGT
          Tak proc sem pises, proc reagujes, proc tu opruzujes?
          • kostejnesmrtelny
            Protože si ho nikdo jinde nevšímá.
          • protože sem od toho placenej prde
    • eroror
      jenže u MSka si za těch pár let dostal hovno, PS+ už teď nabízí hry zadarmo
      • se neboj, oni si te pak podoji na hrach, kazda aspon za dvojnasobek rozumny ceny, to bude zuzo *6*
        • Nepodojí, s ohledem na to, že můžu kupovat bazarovky a po dohrání je zase prodat...
  • No nerikal jsem to? :D
  • h0p3
    Dejte mi k tomu xboxovej ovladač a jsem šťastnej člověk.
    • Amen.. Snad bude novej dualshock trochu vetsi.. Ale moc to zatim nevypada.. :-/
  • Jenže, jenže... to, co se nám nelíbí na MS - a myslím tím hlavně problematické půjčování her a nemožnost prodeje v bazaru, může zase naopak přilákat pozornost vývojářů, kteří raději podepíší exkluzivitu s MS, kde mají předpoklad větších zisků na stejném díle. Takže se taky může stát, že většina Áčkových titulů bude jen na XBOX a hráči, kteří se mu teď vysmívají, přejdou právě na něj. No a čekal bych, že reakcí Sony bude pomalu a potichu zavést dost podobná pravidla (i když samozřejmě trochu mírnější - nemohou si to dovolit), aby vůbec pro jejich platformu vývojáři něco dělali.
    No doufám, že se moje vize nenaplní, ale je jasný, že se zhruba touhle cestou bude vývoj ubírat...
    • filias
      Vzhledem k tomu, že drtivá většina AAA her vychází i na PC, kde jsou ty prodeje v jiných řádech než na kozolích, tak bych se o toto nebál. Proč ignorovat hodně velký trh?

      I kdyby měli vývojáři (a teď hodně přeženu) o 50% větší zisky na X1? Tak se vykašlou na těch 20 mega, který by měli na PS4? Tohle budou dělat jen MS studia, nebo jen zatraceně drahé exkluzivky.
    • tak si nejak predstavujem, ze ma vyjst AAA hra, ktorej vyvoj stal, co ja viem, 60M usd. bude predanych xM xboxO a xM+3 PS4(alebo x+10M) . a oni zakazdym dobrovolne nevydaju PS4 verziu, lebo ta sa da predat v bazare. sialenstvo :DDD
    • Tezko budou mit vetsi zisky na konzoli, ktere se proda radove o stovky tisic mene. A opet, ne kazdy, kdo si nekoupi bazarovku si koupi hru za plnou cenu. A dale, kdo si ji koupi za plnou cenu pak nakup dalsi nove kompenzuje prodejem stare v bazaru. Pokud ty lidi o vsechno tohle pripravi, tak budou prodeje dost tristni.
      • Jenže ono se jí neprodá méně. Zkus si představit, že pokračování tvé oblíbené hry vyjde na konzoli kterou nemáš. OK, jednou to sice oželíš, ale podruhé? potřetí? počtvrté...? Ještě když na tebe útočí reklama a všude se to hemží pochvalnými recenzemi? Pak ještě nějaká ta sleva a průměrnej američan, kterej ještě před měsícem h8oval XB na všemožných fórech najednou letí do obchodu pro exklusivní limitovanou edici XB s tou svojí vysněnou hrou.
        Jsou to právě hry, které prodávají konzole, ne jejich HW. Mimoto MS měl vždycky tak trochu zmrdsky postavenou politiku prodeje svých produktů... Bohužel mu to funguje a chytrej marketing prodává méně kvalitní produkty oproti konkurenci, která sice může být kvalitnější, ale zůstává oblíbená jen mezi outsidery, zatímco mainstreamový konzument to do sebe láduje ve velkém... a kasa cinká :)
        Počkejme půl roku a uvidíme jak to dopadne...
    • To si nemyslim, jednak exkluzivita si myslim ze stoji viac samotneho vydavatela ako vyvojara. Ani MS a ani Sony sa neoplati mat kopec exkluzivit, vecsinou su to len vyznamne tituly a znacky. A PS4 aj Xbox1 su po HW stranke najblizsie zo vsetkych doterajsich konzoly, takze multiplatformove vydavanie bude uz asi standard. Preco by sa hlavne samotny vyvojar oberal o potencionalnych zakaznikov ?
      • mdkGT
        Exclusivni tituly jsou to co konzole prodava. Sony i MS se jich snazi udrzet co nejvic, je to velice vyhodne i pro vyvojare, kdyz vyjde hra soubezne na PC i na PS4 prodeje budou ve vysledku nizsi nez kdyby to vydali jen na PS4 a to z duvodu piatstvi na PC. Kazdy druhy hrac si to radeji stahne na PC nez aby si to koupil za litr na PS4, je to prosta logika.
        Vetsina hracu ma totiz PC i nejakou konzoli.
        • Stále tohle lidi hodnotí podle naších poměrů, ale my jsme kapka v moři. Třeba za velkou louží nemaj důvod stahovat, crackovat a s každym patchem hrotit jak to zprovoznit přes nějakej Tunngle atp. :D Radši daj pár babek a maj pokoj :D
          • no jiste, pozri sa po forach. napr ...360iso... a pod. fakt samy stredoeuropan :)
            to nam len do hlav tlacia, ze to sa robi iba u nas, na zapade a v amerike to nerobia, lebo to nie je slusne a ze si to mozu dovolit.
  • no s cenou ps4 som velmi spokojny, takto predaju vela, este nejaku ps4kovku od naughty dog by to chcelo
  • mdkGT
    Gaikai tedy bude jen pro PS3 hry? PSX hry jsou na PS3 uz ted a pujdou nejspis i na PS4, ale co PS2 hry? Proc se na ne zapomina :D
    • TheGGG
      wtf on někdo ještě hraje PS2 hry?
      • Mily chlapce, mam pro tebe prekvapeni, skvele hry vychazely uz kdy ses jeste houpal tatovi v koulich. Opravdova kvalita casem nestarne. *3*
        • TheGGG
          ah pan hor, pokud ty hry měli stejnou úroveň jako vaše příspěvky tak to musely být klenoty *5*
          • Ty ses fakt pripad *1*
      • omg samozrejme ze ANO! PS2 bola najlepsia konzola ever, hlavne pre milovnikov JRPG! Shin Megami Tensei: Nocturne, Persona 3 a 4, dalsie spinoffy. Tales of hry, Atelier, Disgaea, Star Ocean, Final Fantasy X a XII, Suikoden, Xenosaga, Ar Tonelico....
        • A Front mission 4 a 5 !!! .... to se s "následníkem" Evolved na PS3 a PC nedá ani náhodou srovnávat !
        • TheGGG
          nejlepší konzole je PS3, to že se vy utápíte v hraní starých retro s grafikou bléé je váš problém.
          • vlastik.plaminek
            To, že tobě stačí hry, které by většinou zvládl dohrát retardovaný šimpanz po lobotomii a flašce samohonky od Draka je tvůj problém. Nechci moc pi*ovat na moderní hry, protože je taky hraju a kupodivu mě ještě baví mě, ale v porovnání s generací PSX a PS2 je to hodně slabý čajíček. To ale nemůže takový fakan jako ty vědět, protože tu dobu nezažil.
      • Horst_Fuchs
        Ach vy děti. *7*
        To by ses divil, aktuální verze PS2 emulátoru má skoro 8 milionů stažení a to jen na oficiálních stránkách.

        Dokonce se najdou i tací co pořád ještě hrajou na emulátorech hry ze SNESu a NEsu a osobně znám i člověka co se vyžívá v emulátorech starých Atárek.
        • Rhulad
          Takoví jedinci jsou vskutku nepoužitelní v tomto světě.
          • GlaDOS
            Páni. Máš mě úplně přečtenyho.
  • Kdo chce kam....... Já osobně mám xbox 360 a celkem slušně propojenou komunitu, proto mě mrzí to že pro mě momentalně PS věe má své + - . Kdo chce domů jenom hry necht volí PS4 kdo chce hry a multimediální centrum at si vezme Xone. Design konzolí byl letos velmi NÁPADITÝ, příjde mi že se kluci dohadovali kdo z nich to bude mít hranatější. Ja to chci mít zkosený!!! OK, ale dej nám MGS :) takže asi tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit