Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=1Qi_2RARYR4
  • God-of-War
    Jo a tenhle znate? Sel takhle Mrkvosoft a potkal SONY.. *1*
    • TheGGG
      Dám ti radu na ultimátní v*ser fanoušků xboxu. Kup si xbox one a pak ho hned před obchodem p*ser a rozmlať kladivem. Nech se u toho natočit s maskou kratose na hlavě, dej to na net a budeš znám po celém světě. Udělal bych to sám, ale no nechce se mi dávat prachy za xbox one
      • ty prachy by se vratily, až by to video mělo milionovou sledovanost, což bude :D
    • Debilnejsi fanboye nema zdna jina firma. Gratulace miri do Sony *1*
      • TheGGG
        že to říkáš zrovna ty *1* *1*
      • God-of-War
        Ja ti nevim hele.. Debilni sou asi fandove xboxu, kdyz se toho furt zastavaj;)
    • Ronox
      Hele chápem to. Prostě nemáš rád MS. U mě teď taky vede Sony, ale furt plevelit diskuzi ještě navíc "dětinskýma" výkřikama. Kdyby to bylo aspoň vtipný ... a ne, není to tak, že když se vtip líbí tobě, tak je zaručeně vtipnej *3*
      • God-of-War
        Tak mi to sakra doprej;).
  • :)
    nova zprava z E3 :
    Ti tak budou mít možnost rozhodovat o tom, zda-li svůj titul nějakým nejen protipirátským opatřením vybaví, nebo ne. A stejně tak budou mít efektivní kontrolu nad použitými hrami a jejich pohybem.

    Na jednu stranu se sice vedení Sony šikovně zbavilo zodpovědnosti, na té druhé si ovšem dost možná pošramotilo pověst, neboť až doposud tvrdilo, že na rozdíl od Xone nebudou hraní nijak omezovat.

    „Nehodláme ostatním říkat jakých, jestli vůbec nějakých, DRM ochran využívat. Tohle je kompletně v jejich režii. My jim pouze poskytneme platformu, na kterou mohou své tituly uvést.“

    S každým dalším oznámením to vypadá, že se Sony Microsoftu vůbec nevzdálilo tolik, jak se nás před E3 snažili zodpovědní lidé přesvědčit. Aktuálně to je spíš tak, že věci, které Microsoft na rovinu přiznal, Sony všelijak kamufluje, aniž by od nich ale upustilo. U her od Sony by žádná ochrana podle všeho být neměla.
    zdroj: zing.cz
    • Viktor_H
      Politika ohledně Retail Games, Online sem, online tam, pojeba*nej kinect, fiasko s Indie hrami atd. jsou jasně v režii microsoftu a přesně za to dostali políček. IMO zaslouženě.
    • Hm, ono to možno predsa len nebude všetko také ružové ako sa Sony včera prsilo. Takýchto info, ktoré budú postupne meniť a obracať reálnu podobu včera prezentovaných vecí (aj keď nie nutne zo strany Sony) vypláva na povrch viac. Otázka je, nakoľko bude potom v reáli odlišná situácia na oboch stranách...
    • No Sony uz jednou menilo sve "podminky" za behu viz. linux a tahle klicka, kdy hodi odpovednost na vydavatele/vyvojare je mozna chytra, ale vycurana, protoze trend jasne ukazuje, ze drm a braneni bazaru se presouva i na konzole, tudiz je pravdepodobne, ze vetsina her takto limitovana proste bude a oni si toho jsou urcite vedomi.
  • Veskoslav
    Let´s flame begin.
    • TheGGG
      Jen abych si to ujasnil, když mám playstation 3 a chci si koupit PS4 jsem trollí pako nebo trollí královna?
    • Někdo mně volal?
    • Když už se rozhodneš psát anglicky ( k čemuž já nevidím důvod, ale prosím), tak aspoň správně...
      • Rhulad
        Božinku Veskoslave já na tebe nemám slov. PS ty čtyři plusy jsi si dal sám nebo tu je tolik ne-angličtinářů? *1*
    • Není to anglicky špatně? Jen se ptám, jestli to nemá být spíše Let the flame begin.
      • Buď let the flame begin nebo let's (let us) begin the flame.
  • IWKYN
    jděte na xboxdone.com čeká tam velice milé překvapení ;)
    • Milé to je hlavně pro toho člověka, na jehož affiliate účet na amazonu to lidi přesměruje.
  • Nevim no, já když už mám nějakýho kamaráda s xboxem tak snim chci tu hru přes multák hrát a ne mu tu hru jen pujčovat. Dneska má multiplayer skoro každá hra. Navíc sem zvedavej jak to bude s pujčovánim a bazarovim prodejem na PS4 když ty hry budu mít stažený, to pokud vim, bude mít xbox vyřešený těma poplatkama. Už teď má xbox one výhodu nad pirátama a určitě bude těšší prolomit ochranu xbox one než ochranu u PS4.
    • Chapes vubec na jake zakladni vlastnosti nenazrany MS utoci? Sakra lidi proberte se! Co myslite, ze nas priste ceka, kdyz jim to tak snadno projde? Je ti snad jasne, ze nic pekneho to nebude, ze?
      • Četl jsi někdy obchodní podmínky jakýhokoli softwaru? Asi ne co? Jinak by si věděl , že u jakéhokoli softwaru si kupuješ licenci a ne samotnou hru. A co nás čeká? Čeká nás to, že zachvíli nebudou hry žádný, když je nebudou mít díky "pujčování/prodávání" vývojáři za co dělat.
        • Miserius
          Zakladni problem je ze kdyz kamaradov pujcis tu tvoji digitalni online hru, nebudes ji moct hrat v estejnou chvilku jako on, tak nevim jak si zahrajete kdyz chcete usetrit...
          A t oco rikas nas prave diky Sony cekat nebude, nas myslicich tvoru co prdej Microsoftu a jejich fasistickymu Xboxu The Last One
  • Tak prvý deň E3 bol zaujímavý. Sony pomerne dobre využila zaváhania MS v komunikácii, ktoré sa mu podarili medzi predstavením a E3-kou. A hlavne podarilo sa im "zahrať na city" vo viacerých aspektoch.
    Nepotrebnosť permanentného/občasného pripojenia na net je určite výhodou pre ľudí, ktorí nemajú aj teraz konzolu stále pripojenú k netu. Tí, ktorí ju majú, tým to môže byť jedno, pre nich sa nič nezmení (a pravdepodobne tých je aj väčšina).
    S tým, že Sony nebude blokovať bazarový predaj, požičiavanie a pod. to bol tiež dobrý ťah. Ale bude to naozaj také ružové? Je to celá pravda, ako to bude vyzerať v reáli? Nie je možnosť, že Sony, to síce zakazovať nebude, ale ošetria si to vydávatelia sami? Podľa mňa v tejto otázke je ešte stále dosť nezodpovedaného (čo bude zaujímavé sledovať). Ja osobne si myslím, že síce na konferencii to takto podané zožalo veľký aplaus, ale nejaký háčik to mať bude. Pokiaľ nie, tak jednoznačne palec nahor.
    Cena hrá v prospech PS4, ale je potrebné si uvedomiť, že súčasťou XO bude Kinect 2, ktorý určíte cenu vyháňa nahor (bez ohľadu, či niekoho zaujíma/nezaujíma, chce/nechce je tam - a pokiaľ má MS ambície vo väčšej miere využívať funkcie Kinectu a to nielen v hrách, čo zjavne má, tak rozhodne je lepši urobiť jednu verziu konzoly, kde bude všetko aj za cenu vyššej ceny).
    Uvidíme, čo prinesú ďalšie týždne/mesiace a čo všetko ešte na jednej alebo druhej strane vypláva na povrch, resp. sa objasní...
  • Vojta_23
    Nekoupim si ani jednu krabici, alespoň ne hned po vydání ale nemyslim si, že by sony MS timhle nějak "zničilo".. popravdě mě třeba ty ochrany xboxu nevadí ani mě nějak neomezují :)
    • j každá věc si najde svýho kupce. Podle mýho názoru u většiny nerdů v Evropě Sony vyhrála .Ale je jasný,že Xko si taky někdo koupí,třeba kvůli tomu kinectu a že to někdo bude mít k tv.Já osobně bych to nevyužil,zvlášť v ČR.Pro mě je ps jasná volba.
  • God-of-War
    Vsechno, co tu s kolegama hlasime, tu ted mate cerne na bilem;). Go home Microsoft.
    • TheGGG
      Souhlas no nic jiného bych ani nečekal, SONY je zadupala do zemně.
    • další zaujatej fanboy, ach jo ... není to snad jedno, když tě víc bere sony, tak se starej o PS4. Myslíš, že když tu budeš po 150té říkat že XB1 je shit, tak že tím něco změníš ? Každá konzole nabízí něco jiného no a podle toho si najde svého zákazníka. Někomu se třeba funkce XB1 líbí a proto si ho koupí, někomu se zas z jiných důvodů nelíbí PS4. Ale psát tu příspěvky typu "Go home microsoft" mi přijde dosti dětinské a ubohé.
      • To víš, je to velký drsňák, který nadává na Microsoft, díky kterému může na svém PC mít nelegální Windows a stahovat na něj nelegální hry :-D
    • Go home Microsoft už tu čtu po 3x dneska a zase od tebe..netušim čím tě tak namíchly ale poděl se o to :)
      • God-of-War
        Chces to v kratke verzi? Sony mysli na hrace kdez to Microsoft s*re na hrace. Tak co:)
        • BelaJBB
          To si ale nemohol myslieť vážne *3*
        • Raději bych tu dlouhou....sem uživatel PC a na Windows si užívám her do sytosti takže si teď nejsem úplně jistej co máš "konkrétně" na mysli tím, že Microsoft na hráče sere respektive jak se to pojí ke konzolím.
          • To jsme jako hráči na PC opravdu "všichni šťastný za Windows 8" Microsoft sere na hráče...
          • Ethy
            Ty jseš fakt šmoula *1*. Co se týče PC, tak Microsoft na hráče prdí neskutečně, nebo sis snad někdy od dob XBOXu všimnul něčeho dobrýho s čím přišel MS pro hráče? Já teda vskutku ne, jako chápu to že na tu podporu PC hraní prděj, byli by sami proti sobě. Ale co teďka udělali s těma 8čkama? A ještě jak se snaží zlanařit na nějaké Halo hráče aby na ten jejich novej "šystém" přešli... To je vážně hilérijs *6*. Jako nebejt v podstatě VALVe a Steamu + pár vývojářskejch teamů kteří jsou vstřícní k PC hráčům (čti CD Projekt Red), tak je PC platforma mrtvá a nějakýmu Microsoftu by to bylo totálně u zadku, to mi věř! Tak otevři oči *4*

            btw God of War má můj respekt, hádat se tu už druhý den s ovcema co ignorují restrikce Microsoftu a jdou slepě se stádem XBOX1 fanboys, to už chce mít nějaký nervy *4*
            • Xbox nesleduji takže nevšiml (paradoxně mě víc zajmá PS, který nemám jen proto že nemám televizi)...čeho sem si ale všiml je, že my MS už xx let poskytuje podvozek na, kterém mohu hrát na PC (narozdíl od souseda s Linuxem, který ty win musí mít aby si zahrál). Win 8 jsou kontroverzní ale to mě trápit nemusí protože používám win 7. Co tam máte dál?
            • God-of-War
              Dik, tohle potesilo;). A ja se budu hadat furt, to se neboj:).
          • To že na jejich platformě jedou hry, je pouze díky masám a rozšíření Win. MS hry pro PC nijak nepodporuje, rozpustil nebo transformoval veškerá PC studia. Jejich Live na Win je toho důkaz. Takže ano, na PC MS na hráče sere bez debat.
  • Este jeden postreh. Osobne si myslim ze v nasledujucich par rokoch to nebude ani tak PS4 vs XBox1, aj ked ist budu superit a bojovat o trh, ako skor tradicne konzole vs mobilne zariadenia (android,ios telefony,tablety,boxy atd). Treba si vsimnut ze na kazdej prezentacii bola nejaka hra ktora nejakym sposobom zakomponovavala tablet to hrania "velkej hry". To samo o sebe neni podstatne, dolezite je ze vyvojari ziskavaju skusenosti. Mimochodom vcera malo Apple svoje WWDC na ktorom odprezentovali kade co ale hlavne IOS7 kde okrem inych novinek je z hladiska hier jedna podstatna vec, a to ze IOS7 bude priamo podporovat pripojenie gamepadov !. V podstate z Apple, vdaka AppleTV sa stava konkurencia Ouye ale aj MS a Sony (aj ked samozrejme v inom segmente ale zasa s obrovskou zakladnou potencionalnych hracov).
    Mimochodom momentalne mam pocit ze Nintento ticho niekde v kute place. Som zvedavy s cim pridu do buducna. WiiU asi moc nevyslo, alebo nevychadza.
    • Na seriozni hrani porad zadne mobilni zarizeni vhodne neni. I VITA strci do kapsy jakykoliv sebelepsi mobil. Nikoliv nabidkou her ani hardwarem, ale ovladanim. Hrat na tabletu automobilovy simulator proste seriozne nejde a nepujde.
      • V prvom rade som ani nevravel ze to bude konkurencia serioznemu hraniu, aj ked AppleTV + Gamepad je uz vlastne konkurencia Ouye a v podstate aj velkym konzolam. Pointa je ze je to obrovsky casual trh kde sa uz dnes tocia docela zaujimave peniaze. Hardcore hracov je pomerne konecne cislo a nejak radikalne rast nebude, ale tych co si obcas zahraju nejaku jednoduchu hru, a zvlast ked jej cena sa pohybuje v jednotkach dolarov je obrovske mnozstvo.
        • Zaujmave peniaze? Tie zaujmave peniaze strcia nake PS4/XBox zarobky dnes uz hravo do vacku, ved top hry na mobiloch dnes zarabaju desiatky milionov dolarov DENNE len za inapp purchases :)
          • A? neni dolezite iba kolko zarabas ale aj ake mas naklady. Je sice pekne ze velke hry vela zarabaju, AC,BF, CoD a WoW a dalsie, ale podstatny je aj naklad na vyvoj a prevadzku a tie su daleko daleko vyssie ako pri mobilnych hrach. Preto finalna ziskovost je daleko lepsia pri mobilnych hrach ako pri top AAA tituloch. Nehovoriac o tom ze ked vydavatelovy nevyde jedna, dve mobilne hry tak sa nic nedeje ale ak sa distributorovy nevratia naklady z jednej top AAA hry tak je to dost prus*r.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit