Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidem jako ty se líbí i most z papíru kterým nakonec propadnou a zabijou se .
  • *1* Paradoxně ale hry na emulátoru vypadají mnohem lépe a jedou ve vyšším rozlišení než ty z PSN .... PC hráči mají HD remake zdarma , na PSN se musí prodávat znova :/ ...
  • A Front mission 4 a 5 !!! .... to se s "následníkem" Evolved na PS3 a PC nedá ani náhodou srovnávat !
  • http://www.youtube.com/watch?v=1Qi_2RARYR4
  • Kdo chce kam....... Já osobně mám xbox 360 a celkem slušně propojenou komunitu, proto mě mrzí to že pro mě momentalně PS věe má své + - . Kdo chce domů jenom hry necht volí PS4 kdo chce hry a multimediální centrum at si vezme Xone. Design konzolí byl letos velmi NÁPADITÝ, příjde mi že se kluci dohadovali kdo z nich to bude mít hranatější. Ja to chci mít zkosený!!! OK, ale dej nám MGS :) takže asi tak
  • Víte co mě nejvíce štve? Jak se hraní her stává čím dál tím více komplikované. Ne ale ze strany her, nýbrž ze strany vydavatelů a výrobců těch her. Štve mě jak nás ždímají, hazí nám zákazníkům a poctivým hráčům pasti pod nohy. Ne ne, hry už dávno nejsou o pohodě, o zábavě. Já vím takhle to je už delší dobu, ale i tak mě to štve.
  • A? neni dolezite iba kolko zarabas ale aj ake mas naklady. Je sice pekne ze velke hry vela zarabaju, AC,BF, CoD a WoW a dalsie, ale podstatny je aj naklad na vyvoj a prevadzku a tie su daleko daleko vyssie ako pri mobilnych hrach. Preto finalna ziskovost je daleko lepsia pri mobilnych hrach ako pri top AAA tituloch. Nehovoriac o tom ze ked vydavatelovy nevyde jedna, dve mobilne hry tak sa nic nedeje ale ak sa distributorovy nevratia naklady z jednej top AAA hry tak je to dost prus*r.
  • vlastik.plaminek
    To, že tobě stačí hry, které by většinou zvládl dohrát retardovaný šimpanz po lobotomii a flašce samohonky od Draka je tvůj problém. Nechci moc pi*ovat na moderní hry, protože je taky hraju a kupodivu mě ještě baví mě, ale v porovnání s generací PSX a PS2 je to hodně slabý čajíček. To ale nemůže takový fakan jako ty vědět, protože tu dobu nezažil.
  • Viktor_H
    Politika ohledně Retail Games, Online sem, online tam, pojeba*nej kinect, fiasko s Indie hrami atd. jsou jasně v režii microsoftu a přesně za to dostali políček. IMO zaslouženě.
  • Hm, ono to možno predsa len nebude všetko také ružové ako sa Sony včera prsilo. Takýchto info, ktoré budú postupne meniť a obracať reálnu podobu včera prezentovaných vecí (aj keď nie nutne zo strany Sony) vypláva na povrch viac. Otázka je, nakoľko bude potom v reáli odlišná situácia na oboch stranách...
  • Aha, tak sry, tak to dopada, kdyz si nekdy neprectu cele vlakno *3*
  • Nejsem sice grammar nazi, ale Mněsíc *1* *1*
  • Na Games je hodne fanboyu, trollu a idi*tu, ale ty patris mezi ty nejvyraznejsi *1*
  • No Sony uz jednou menilo sve "podminky" za behu viz. linux a tahle klicka, kdy hodi odpovednost na vydavatele/vyvojare je mozna chytra, ale vycurana, protoze trend jasne ukazuje, ze drm a braneni bazaru se presouva i na konzole, tudiz je pravdepodobne, ze vetsina her takto limitovana proste bude a oni si toho jsou urcite vedomi.
  • :)
    nova zprava z E3 :
    Ti tak budou mít možnost rozhodovat o tom, zda-li svůj titul nějakým nejen protipirátským opatřením vybaví, nebo ne. A stejně tak budou mít efektivní kontrolu nad použitými hrami a jejich pohybem.

    Na jednu stranu se sice vedení Sony šikovně zbavilo zodpovědnosti, na té druhé si ovšem dost možná pošramotilo pověst, neboť až doposud tvrdilo, že na rozdíl od Xone nebudou hraní nijak omezovat.

    „Nehodláme ostatním říkat jakých, jestli vůbec nějakých, DRM ochran využívat. Tohle je kompletně v jejich režii. My jim pouze poskytneme platformu, na kterou mohou své tituly uvést.“

    S každým dalším oznámením to vypadá, že se Sony Microsoftu vůbec nevzdálilo tolik, jak se nás před E3 snažili zodpovědní lidé přesvědčit. Aktuálně to je spíš tak, že věci, které Microsoft na rovinu přiznal, Sony všelijak kamufluje, aniž by od nich ale upustilo. U her od Sony by žádná ochrana podle všeho být neměla.
    zdroj: zing.cz
  • Zemně, to je přece ta naše krásná planeta, Mněsíc je také krásný
  • Divný, CPU a GPU z roku 2009 (Phenom II 955 a HD5870), paměti a deska ještě starší (AM2+ socket a DDR2 pamětí) a ten počítač je pořád daleko od vyhazování...
  • TheGGG
    Ale houbeles, dodržují určité zásady a nikdy nepřekročí hranici slušnosti. Jasně že intrikují, ale vyloženě neopovrhují vším kromě svých bankovních účtů jako pánové z microsoftu.
    PS: ano mám na svém pc Windows, ale to není důvod abych na ně nenadával.
  • TheGGG
    5 let haha všichni pc hráči co znám jsou rádi za konzole jinak už by dávno nic nerozjeli. Pokud nemáš pc za 50 000,- můžeš ho za tři roky vyhodit
  • BelaJBB
    Tak to si úplne vedľa, práve japíci sú podľa našich merítok najšpinavejší obchodníci. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit