Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole zírám s otevřenou hubou ! Ale připomíná mi to prey 2 ne příběhem nebo prostředím ale stylem jak je podaný ten trailer *3*
  • hlavně že si to vYděl :) btw prý v tom studiu jsou lidi kteří dělali na bioshocku a někdo kdo pracoval na hl..
  • janchor
    Nebo uloženej k ledu, aby se mohl marketing naplno opřít do hry, která ho potřebuje spíš.
  • my na slovensku mame take jedlo - guláš a to je presne ako tahle hra. muže to byt dobry treba když jste nekde v pralesu ale když k vam prijde navsteva nikdy si gulaš nedate protože je to takove druhorade jidlo
  • Cahir
    Tvůrci vzali Británii 19./20. století a narvali do ní fantasmagorickou technologii (jak autíčko na kolejích, tak ty lučištníci na chůdách mi přišli dělané tak maximálně na efekt - nevidím v tom žádnou logiku). Na mě to působí jako tuctová všehochuť několika nejúspěšnějších (výdělečně a marketingově) titulů bez zvláštní přidané hodnoty. Je samozřejmě příliš brzo dělat jakékoliv závěry... Jen mám prostě pocit (a to pouze založený na intuici), že se tu neodehrává nic geniálního a promyšleného, nýbrž něco prvoplánově efektního a povrchního...
  • Miserius
    Nedovedu si predstavit, ze takle jednou budou opravdu vypadat hry... Doufam ale, ze budou *14*
  • Amylee.Anderson
    Téda, se nám z toho Dišonordu vyklubala očividně boží hra...
  • Arkane Studios se nám snad vrátí ve velkém stylu *14*
  • Malleth
    Jedním slovem Paráda.
    Nemůžu se dočkat ingame walkthrough. Pro mě černej kůň tohoto roku (jestli to teda vůbec vyjde letos).
  • líbí se mi jak to bylo takový bez keců, žádný zdlouhavý dialogy než ho podříz prostě splnit job a rychle pryč
  • meatball
    Druhá půlka toho traileru mi hodně silně připomněla Sabotéra (kdyby byl z první osoby a se spešl schopnostma). Jestli to bude něco takovýho, tak si smlsnu. ^_^

    A taky moc rád vidím Arkane znovu v akci. Byl nejvyšší čas, aby dostali šanci se vykoupit za Mesiáše. >_>
  • Co já vím tak bude, protože svůj hlas snad vyměnil za ty nadpřirozené schopnosti. Teda kdysi jsem něco na ten způsob četl.
  • JohnyTheZik
    noo, tak to jsem vazne zvedavej, jaky to nakonec bude..

    btw cekal jsem tam hlasku od hl. hrdiny: it will - po zabiti toho typka :D.. doufam, ze nebude nemej..
  • vojtas562
    hm představ si otevřený svět ( spíš město osekané hranicema které samo budeš postupně odemykat jak budeš plnit laciné ukoly zabij tohohle ochran tohole atd atd to už tady bylo někkolkrát *6*
  • vojtas562
    Přesně ! naprosto stebou souhlasím *1* PS: A jako obvykle naprosto laciné story *16*
  • Víte co to znamená? Prey 2 je mrtvý...
  • BoB.2
    Hmm pane jo SUPER jak jsem to viděl napadly mě hned tři hry Assassin's Creed,BioShock a Half-Life 2.
  • Tak na tuto hru se těším jak děcko na vánoce.. Škoda, že tam nebyl žádnej záběr přímo z hraní.
  • moc pěkný trailer.. hra má velký potencial, snad to dopadne dobře
  • montatatana
    super :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit