Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    Ještě pořád hraji Arx Fatalis a dovolím si říci, že tahle stařičká hra od Arkane Studios strčí mnoho ostatních titulů do kapsy, nehledě na jejich datum vydání.
    Dark Messiah, byl také povedený, trochu jako by hrdina z Arx Fatalis konečně vylezl napovrch, kde záhadně svítí slunce.
    A nyní je tu další 1st personka od těchto chlapíků v mém "plan to play list" *14* no už jen čekám až to vydají :)
  • Musim uznat, že to vypadá na pěknou steempunkovou akci. Jen doufejme, že to bethesda dodělá a vydá bez bugů. :-D
  • Trol.diskuzni
    Bethesda jistě více než pečlivě dohlíží na "správný" průběh vývoje...
  • JohnyTheZik
    Skoda, ze to nedela Bethesda.. Vyvojar != producent
  • Trol.diskuzni
    Diablo 3 jsem nedohrál, ale určitě se na to chystám...

    Bráchu nemám a nepotřebuji, jsem individualista! *5*
  • Trol.diskuzni
    Tak nějak mi ale příjde, že v tomhle traileru je té snahy o progres až příliš... Takže jsem zvědavý, co z toho nakonec vyleze, a jestli to bude dávat smysl i někomu jinému než panu Grygarovi.

    Offtopic - Jediné, co mě na mínusech mrzí, je to, že se mi nezapočítávají do celkového bodového skóre, abych mohl dosáhnout Gamescz-achievementu "ultimátní kabrňák"! *5*
  • Alex81
    Tak nevím, co si o tom myslet. Sem tam wow (ne Blizzard) sem tam fuj. Navíc tohle je filmeček, jak to bude vypadat při hraní se z toho nedozvíme. Nápady na papíře můžou vypadat úžasně ale v realizaci je to otrava a nuda. Každopádně pokud se to povede budu jen rád.
  • BoB.2
    Kámo ještě tu napiš že si pravě dohrál Diablo3 protože ty víš všechno nejlíp všude si byl a všechno si četl dvakrát , dočuráš dvakrát tak daleko jako my všichni dohromady a tvůj brácha nás všechny zmlátí. *6*
  • Nehrál jsem ale slyšel jsem. A slyšel jsem chválu.
  • neboj, já ti mínusy nedávám. Nepovažuji však AC za kvalitní titul a to že se stal úspěšný jde ruku v ruce s obdobnými AAA tituly jako CoD, B, FC atd... Něco na tom marketingu a reklamě bude, ale hardcoreplayeři jako jsem já, nenosí růžové brýle. Proto fandím progresivním hrám, které nesází na známé jméno a pozlátko AAA, tato hra očividně není dělaná pro absolutní masy hráčů.
  • Trol.diskuzni
    Beztak to je zase produkt pochybného marketingu Bethesdy... Prey 2 nastrčili, aby pak mohli šokovat, že jej zruší, získat pozornost médií a pak s velkou pompou oznámit, že nejlepší náplastí pro všechny správné hráče je uctít památku série Prey zahráním nejúžasnější hry na světě, která se jmenuje Dishonored!
  • takový prey2 v ulýtlém světě za zrcadlem
  • Trol.diskuzni
    Mně na tom teda vůbec nic prapodivného nepříjde. Pokud jsi mladší ročník a do ČR nejezdíš, proč bys měl vědět, co tady mají v restaurantech/domácnostech k jídlu?
  • Hairy_Ass
    Stejně se tam pořád koukají na naše filmy a seriály... většinou pořád v českém dabingu. Prostě nevědět, že se u nás jí guláš, může maximálně nějakej Slovák na pomezí hranic s Ukrajinou.
  • Trol.diskuzni
    Tvůj pocit se tedy nemýlil - ona to totiž je jen arkádová mlátička... Nějakým záhadným způsobem se však z AC stal hit, za který se nestydí ani "rádobystaromilští/ultrahardcore" plejeři.
  • Trol.diskuzni
    Donedávna? Vzpamatuj se, kámo, je rok 2012...
  • Mno, asi jsem to nenapsal dost jednoznačně, příště si dám víc záležet. AC jakožto hra používá vše co bylo prezentováno v Thiefovi (hlavně ve třetím díle) a pak co bylo v předchozím díle ARKANE studio, což byl právě zmiňovaný Dark Messiah ( v tom mimo jiné přímo vzdávají hold hře Thief Deadly shadows). Tyto hry byly na světě dávno před AC, který svou hratelnost nedokázal dotáhnout ani do středního pásma a za hratelností těchto titulů ne lehce ale silně pokulhává. AC je konzolová záležitost, na níž se do značné míry podepsalo zaměření na daný port. Když už jsem v tom výčtu, tak v AC se nebylo možné kradmo plížit a schovat se ve tmě a snad každý úkol končil soubojem, což mně s rostoucí obtížností dost silně iritovalo. Stealth prvků tam bylo jako špíny za nehtem. Po dohrání jsem měl pocit že jsem celou dobu hrál nějakou arkádovou mlátičku.
  • Hairy_Ass
    Naše (nápodoba maďarského) guláše je pomalu druhým národním jídlem, a na to, že jste s námi do nedávna sdíleli jeden stát, tak máš docela díry ve vzdělání.

    Jinak dobrej hovězí guláš bych si klidně dal i v restauraci, ale pokud tam u vás vaříte nějaký blafy, tak vás možná chápu....
  • Ámen! A proto to taktéž nevyjde.
    Udělají pěkný trailer s prvky vyrenderovaného "gameplaye" a všichni jsou z toho paf. Pak řeknou že to nevydají, protože něco se stalo (asi se jim pokazil zdrojový kód, který tvoří přes nějaký vzorec svět)
  • meatball
    Když už, tak Arx dvojku. I když, to by se asi chtělo držet podobných pravidel, a na tom by se asi dneska už moc nevydělalo. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit