Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krunoslav
    jsem asi jeden z mála lidí, které hra učarovala..mám nahráno už asi 50 hodin v online režimu, solo sem hrál jen jednou každou kampaň..sem velký fanoušek UT, zato nemám rád CS a jim podobné hry, proto mi spíše sedla..větší výdrž je právě zde plus, jinak by člověk umíral každých 10 vteřin:) nenašel sem v recenzi důkladnější rozbor zbraní, nebo tříd..dokonce to vypadá, že by recenzent nejraději hře dal tak 2/10..tahle hra se vám buď bude líbit tolik moc jako me, nebo vůbec a budete chtít vrátit peníze:) naštěstí existuje zatím dostatek hráčů, kteří si jí užívají a dá se s nimi zažít velice příjemná kooperace, jako v žádné jiné hře ne..pokud tady pobíháte sami mezi boty stylem střílím na všechno, sprejuju kulky a zajímá me jen kolik zabiju nepřátel, hra vás prostě nemůže bavit
  • tak jsem to tedy asi špatně pochopil fear ani brink jsem nehrál a ty audiology no prostě mě to připomělo dead space 2 , omlouvám se za uřážku podle přispěvu mi tak to přislo btw na cod máme stejný názor , já radši bf
  • Máš pravdu, ale to "S" mě prásklo přez oči.

    *Zklamání roku. *9*
  • Sakra celou dobu jsem doufal, že si zahraju něco jako assault mapy v UT zkombinovaný s během jako v mirrors edge. Stačila by jednoduchá střílečka, tak 30 map a pořádný editor. Nic víc jsem nechtěl a ani to jsem nedostal.
  • Já s pětkou souhlasím. Ta hra je vyloženě špatná.
  • Sklamáni roku
  • Jako velký fanoušek jejich předchozích her můžu říct, že jim teda nic neodpustím a s hodnocením souhlasím. Jak mohli po tolika letech udělat hru, která je výrazně horší než její předchůdci? A to ještě v recenzi nezaznělo mnoho dalších extrémních nedostatků: V podstatě jen dva druhy prostředí (slumy a moderna) kde je průchod ze sahary na antarktidu z quake wars? V podstatě jen dva druhy zbraní (ty automatické a brokovnice). Sniperky jsou nepoužitelné a většinu automatických od sebe nerozeznáte. Jediná výhoda těžkých zbraní je větší zásobník. Neoriginalita úkolů. Kde je epické ničení základen, průjezd portálem s celým konvojem, nebo ničení generátoru ovládanými drony z quake wars? Jediná možnost řešení. Kde je odpalování různých jiných průchodů, kde je obsazování bližších spawnů?
    Prostě ta hra je vážně SHIT! Pokud chcete týmovou hru, kupte Wolfenstein: Enemy Territory nebo Enemy Territory: Quake wars. Obě hry mají stále živou komunitu a jsou mnohokrát lepší.
  • Dead Space jsem nehral, ale jde myslim o trochu jiny zanr, nez klasicke FPS, jake jsem mel hlavne na mysli. V hororove akcni adventure to je podle me v poradku. Aby bylo jasno, nevadi mi vubec cetba dokumentu ci rozsahlych encyklopedii v hrach jinych zanru (Mass Effect, Witcher a pod.), ale konkretne treba u toho F.E.A.R.a dvojky, to prece pusobi jako pest na oko. V nejakych kancelarich po vas siji desitky nepratel a hrac vi, ze dalsimi dvermi jich ceka nekolik dalsich. Presto si najde 5-8 minut aby si precetl par emailu stahnutych z pocitace? Z hlediska herniho designu mi to prijde prinejmensim chabe. A stejne chabe mi prijde i popsane "vypravovani pribehu"ve hre Brink.
    To, ze bych byl hracem Call of Duty, me docela urazi. Tu serii povazuji za nejvetsi hnuj herniho prumyslu uz od Modern Warfare...
  • nekazil dynamiku?Třeba v takovém dead space jsou audiology a text logy velmí dobré , ale asi chceš hrát hry typu Duty Calls...
  • ucho
    "...ale bezkrevná a nudu vzbuzující hra si zaslouží průměrné hodnocení. Dá se hrát, ale pokud najdete podobnou a lepší hru, rozhodně jí dejte přednost." Moc rozporů v tom nevidím...
  • Ja nevim jak jinym ale me nejde o to, ze by to melo dostat 8 nebo 3 protoze mam jiny nazor nez autor. Ale ja zminoval to, ze dam do te hry celou dobu busi, jak ho na ni sere skoro vsechno, kladu nasel malinko, rozhodne teda mene nez zaporu, a hra ma prumerne hodnoceni tj. 5. Ja narazel na rozpor text - cislo, ne na to ze "ja si myslel ze je hra lepsi/horsi"
  • To sice souhlasim, vytvoreni pocitu, ze je recenzent jeden z nas je prijemny, ale kdyby takhle recenzoval kazdy, jak by to vypadalo.......Nicmene ja ani tolik nenarazim na to slovo, ale to, kolikrat ho pouzil. kdyz uz se pouziva slangovych vyrazu nebo obecne cestiny, tak by se to melo ohradit "..."
  • No mohlo by. V současné době si myslím, že není v ČR lepšího herního média než Games.cz, tak si myslím, že by mohli přestat brát ohledy a psát a hodnotit klidně přísněji. Můžou si to totiž dovolit. Kde jsou ty doby, kdy už 7/10 znamenalo vážně něco 8/10 byla parádní 9/10 naprostá špička, must play nezávisle na žánru. Dneska se pod 5/10 chodí málokdy a když už tak opravdu vyjímečně, u "velkých" titulů skoro vůbec.
  • Me se naopak jeho recenze a ucinkovani v podcastu libi, protoze jeho projev nepusobi tak strojene. Je to takove zivejsi. Autoru, co se snazi pouzivat pouze ta slova, ktera by nahodou nemohla nejakeho ctenare pobourit, je tady dost. Budme radi, ze je tu nekdo, "kdo mluvi tak, jak mu zobak narost". A jeho vzhled mi je srdecne u p.... :-)
  • Ja to rikam porad, ze Dan by mel svoji mluvu trosku krotit, kdo ho slysel mluvit tak to je sama hustokrutarna a multimegamasakr... a ty dreddy na fousech mu stejne vubec neslusi, nevim na co si jako hraje...
  • Enemy teritory hraju od jeho vydání(což je jestli se nemejlim 8 let) do dnešních dnů *1* a z těch dnešních multiplayer akcímu nesahá žádná ani po kotníky jelikož sou zábavný asi jako když se deš po prochlastaný noci ráno vyblejt na záchod *7* *7* *11* *11*
  • kdo touzi po coopu necht se hlasi na steamu u main_cz ;))
  • co dat nekdy spolecne? jak ses na steamu? ja main_cz, kdo chce coop v brinku ;)
  • sidi
    pochopte uz konecne ze recenzia je subiektivna a kazdy si moze dat cislo ake chce a aky dojem nanho hra urobila ja by som polovicke 9 tkovym hram podaval nizsie hodnotenia a brink si fakt tych 5 bodov zasluzi
  • Jo tak to nevim...je to dost možný...ale na věci to nic nemění, pokud se oháněli výroky jako "revoluční mix SP/MP FPS"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit