Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfenstein: Enemy Territory byla nejlepsi hra od nich, potom to ale slo uz dolu :/
  • smejki
    facepalm.jpg
  • No a nedělalo obě hry to stejné studio?
  • nevem ci spravne ale HUSTO je ironia... predsa pravy repa musi byt pokerovani aj dredovi ja vsetky tie kokotiny... """ ja som to pochopil ako narazku ale ty si iba zciech a ja iba zo slovenska .. ale kukni po supa gangsta musikvideos a tam vsetky tie atributy najdes.. takze mi to sadne image VS qality .. je ta ironia. pretoze ja mam pocit ze prave tomuto stylu tvorcovia hry venovali najviac casu namiesto to aby spravne balancovali... tato hra v podstate uraza subkulturu.. a to je to kde sa zhodujem s tebou -" lebo imidz je nanic pocuvaj smad "
  • ty xichty to je neuveritelny, zrejme autori vysli do nejakeho geta a inspirovali se grazly ktere tam potkali
  • No, popravde me tahle recenze trosku zarazi. A to jak svou myslenkou a obsahem, tak i stylistickym pojetim. Nerikam, ze ta hra je dobra,zahral jsem si ji chvilku u kamarada, ale napsat do textu, ktery ma publicistickou funkci asi petkrat slovo husto....neco , mi neprijde jako fajnovka,ale dobre. Dalsi vec je, ze nechapu, proc v celym costumize vidi samy hip hop, negry a gangstery. Nejsem zadny zapaleny do hip hopu, ale jestli si recenzent predstavuje hip hop jako vezensky, porezany,pokerovany a otrhany typky, tak je dle meho nazoru pomerne na omylu. Priznavam, jsou tam dredy (coz teda patri spis k reggae stylu,ale budiz), ze jsou tam kalhoty, jejichz rozkrok je niz, ale stejne tak jsou tam i ruzny plynovy masky,uply tricka a dokonce pro filmovy fanousky i maska jokera. Co tohle ma co docineni s husto rappem....no to opravdu nevim.
  • ucho
    fail by to byl, kdyby se hodnocení lišilo o 50 % (a i to je diskutabilní). zde tomu autor recenze udělil 5/10, což je průměr. v recenzi zápory, které ho k tomu vedly, vypsal. to ale neznamená, že tomu dají 5/10 všichni na světě. někoho ta hra třeba osloví víc... 5/10 ještě neznamená "ruce pryč od toho, zabitý čas"...
  • Tady tomu dali 70%,
    podle mě to tak špatná hra není. Těch 5. je prostě fail
    http://www.topzine.cz/recenze-hry-brink-ochutnejte-dortik-pejska-a-kocicky-bricho-z-nej-nezaboli/
  • Nechci vás klamat, ale online FPS kde byli mise propojené jakýmsi příběhem už tu byla...jmenovala se Enemy territory: Quake Wars---tam bylo dycky tři na sebe navazující mise spojené jedním příběhem...třeba EDF (Earth defend force) měla obsadit strogskou lod, dešifrovovat nějaký data, dobít teleport, pomocí dat ho použít a teleportovat se na jakousi základnu Stroggů, takže o svěžesti takového konceptu bych velice ale velice pochyboval
  • ucho
    souhlasím.
  • Napsal jsem: "SKORO nic nerikajici cislo". Poznas z neho jenom to, jak onoho konkretniho autora hra v dany cas bavila (tady prumerne). Coz je podle me jedine spravedlive hodnoceni. Davat ho do kontextu s recenzemi (od jinych autoru) ostatnich her tady na games.cz je uplne science fiction.
    Jak sam pises, z cisla nepoznas, zda jde o technickeho zmetka, ci "jen" zoufale nudnou a nezazivnou hru. Z cisla nepoznas zkratka skoro nic...
  • Mne sa paci ze ked sa doteraz spustil rage na FPS hry ohladom ich SP v diskusii tak nikto ani nepipol a to este ludia zacali flame proti odporcom SP... a tu pan redaktor hadze tak velky flame na SP cast hry ze by sa zato nemusel hambit ani najväcsi rage generator :D
  • Koupil sem a hraju. S recenzi castecne souhlasim. Revoluce se nekona, nakonec sme dostali preskinovany Enemy Territory. S vyberem a upgradama pistolek, Simakovanim postavicky a novym enginem. Na druhou stranu, me presne takova vec chybela. Doufam, ze se vyvojari pochlapi a opravi lagy, trhy, seky a rozpoznavani zasahu. Par dlasich map by taky neskodilo. Stare ET jich melo snad dvakrat vic. Vybalancovat zbrane a bude to stara dobra olovena pretlacovana s checkpointama.
  • Zázrak ,ale neříkám že Brink je dobrá hra ,nehrál jsem tak nevím.
  • ucho
    to není nic neříkající číslo, má definované i slovní hodnocení :)

    5 - Průměrná

    Nemusí sem nutně patřit hry s opravdu vážnými problémy v hratelnosti nebo technickém zpracování, jak tomu obvykle je. I zdánlivě bezchybná, ale bezkrevná a nudu vzbuzující hra si zaslouží průměrné hodnocení. Dá se hrát, ale pokud najdete podobnou a lepší hru, rozhodně jí dejte přednost.
  • Homefront MP celkem pochvalil.
  • já so jí koupil a hraju jí každej den :) mě ta hra baví, hlavně proto že tam je spolupráce hráčů a když ne, tak je 90% šance že tu mapu ten tým prohraje.
  • "obdobu nemá pouze drzost, že po nás někdo chce za podobný nedodělek peníze" ..
    sedmickova arma se smeje za rohem :D..
    Vsechna cest, ze neco podobnyho napise nekdo do verdiktu. V dnesni dobe je to ale spis k smichu verdikt..
  • Od Vávry čtu recenze rád ,ale když recenzuje MP hry tak vím že dá malé hodnocení a bude ji kritizovat jak to jen jde.Recenze na MP hry by měli přenechat někomu jinému když je on nenávidí.
  • Stáhnul jsem si hru načerno a vydržel jsem u ní přesně tři minuty. Podruhé už jsem ji nespustil, totální odpad. A nebylo to kvůli výkonu, PC mám výborné a hra běhala naprosto plynule.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit