Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy asi budete detektiv, maucta!
  • Podezření na trola tak bacha na něj
  • MishKonn
    Oh my god. *13*
  • Ja jsem byl na W3 asi moc konzervativni. Zkusil jsem ho ale nakonec jsem ho ani zhnusenim nedohral. Nejvic jsem zaplakal asi nad nekromantama. Takovej potencial jednotek co tam mohl byt a oni to zblbnou pso-opicima ghoulama a pavouko-buhvicim (ani to nemelo osm nohou). Dokonce i ten obycejnej kostlivej bojovnik na kteryho jsem se tak tesil byl tak COOL nadesignovanej ze to proste neslo (http://classic.battle.net/war3/images/undead/units/animations/skeleton.gif). Kdepak kdyz jsem hral jako malej capart W1 predstavoval jsem si to asi uplne jinak a pak jsem byl hodne smutnej.
  • Já pamatuju doby Warcraftu 2 to byli časi pánečku ! Buďto ste hrály za zlé nebo dobré , což sice není uplně zpravedlivé ale nu což bavil sem se královsky ! Pak přišla ta 3 a kouzlo hry šlo do tahu , ale tož mosím uznat že to mělo dobré příběh , ale toto WoW je co ? Jenda Voříšek mi tvrdil že prej je to droga ale tož že by to ti naši policajti nechaly jen tak ? Tož to sa my nezdá ! Ale když vidím tu pastiženů mladů generaci tož sa už nedivíme ničemuž , no idu si zahrat Ghostbusters to je hra podle filmu mojeho mládí aspoň žádné Chen - ci pandy *10*
  • tj to uz je k smichu,jak nekteri stale pisi jak to bylo lepsi v tbc a vanille *1* ,hodinove farmeni food,potek,spam jednoho tlacitka,70% autoattack *1*,..
  • Cahir
    Hele znám ho jen z her, nikdy mě to nechytlo natolik, abych četl knížky - řekl bych, že v tomto ohledu existují kvalitnější univerza. Tím "šlo do kytek" jsem měl spíš na mysli tak nějak celkový směr WoW, nejen univerzum. Tehdy mě to prostě přestavilo bavit, protože to na mě působilo jako čím dál tím větší fraška. W1 a W2 ano, ty jsem pařil nejvíce. Trojka se mi moc nelíbila stylistikou a některé aspekty mi už tehdy připadaly přepálené, ale stále to mělo výborný, temně laděný příběh a takovou dospělejší atmosféru. Prostě se to tehdy stále dalo brát relativně vážně, alespoň pro mě.
  • Hele ani bych nerekl. Mne treba ani W1 a 2 neprisly nikdy nejak extra vazny, nebyl to uplne komix style W3, ale zas na tu dobu to tomu bylo celkem podobny. Navic uz i ve W2 se objevujou nemrtvi a mam pocit, ze je tam naznak i hrdinu (uz si to tolik nepamatuju), takze to, ze ten svet vypada tak jak vypada, mi prijde proste logicky. Ale jak se rika, co clovek, to nazor..
  • Mno to je ta omacka kterou vam to vysuseny kuratko pak polili u prilezitosti komixoveho zprzneni Warcraftu 1 a 2.
  • Takovymhle mixem nebyl svet Warcraftu jen v jednicce a dvojce, kde preci jen slo o boj lidi a orku. Vyusteni v pridani nocnich elfu a nemrtvich do boje, bylo vpodstate logicky. Ostatni rasy tvorej pak ve Warcraft svete standard. Nevim, jestli ve WoW umre Illidan, protoze v TFT ne, ale ty rasy tam jsou stejny, takze nevim, proc ti to prislo divny, az po smrti Illidana.. Mozna Warcraft svet neznas, pokud jo, tak by ti prisel divnej hned od zacatku.
  • Cahir
    Takovýmhle přitepleným mixem Warcraft opravdu vždy nebyl - to bych ho nikdy nehrál. Pro mě to smrtí Illidana všechno skončilo, šlo to do kytek.

    Co se týče "pandích bojovníků", tak ty jsou na mě prostě moc (mám je asi na stejné úrovni, jako vřískající japonské školačky s katanami *11* ) a nezáleží mi na tom, o jaké univerzum jde. Tobě to možná připadá jako umě namíchaný koktejl, ale mně to spíš připomíná tu o pejskovi a kočičce, kteří vařili dort... Už je to prostě přílišná nerdovina. A teď mluvím o WoW obecně, pandy vem čert. Ale proti gustu...
  • Neni to nahodou Northrend? Btw Panda i Tuskar je skvelej hrdina :D.. S tou cinskou mytologii ale zcela nesouhlasim. Je fakt, ze kung-fu panda je cinsky hodne, ale treba takovej storm (panda) mi treba vubec cinskej neprijde a kdyz to udelaj zajimave, tak i ostatni pandy muzou vypadat "normalne".. WoW nehraju, asi je jasny, ze hraju Dotu, nicmene rad se na to u kamose kouknu, Storm i Panda jsou skveli hrdinove :D..
  • to je furt "back in the days" jako bys byl deda! :D
  • Pandury :D
  • Ja vim co je panda i co dela ale to jak na me pusobi proste nezmenim.
    V mytologickym svete do kteryho muzes nacpat jakoukoliv koninu mi panda prijde jako druha nejhorsi. Nastesti koala prisla asi moc i warcraftovym kreativcum v razi.
  • MrSanta
    Přesně tak, na nasranou pandu nemá ani tchýně *1*
  • Hmm, tak si mozna predstavujete pandu Vy, nicmene je to selma patrici mezi medvedovite, vazi az 160kg, max delka az dva metry a kdyz se nasere, tak se o sebe umi postarat...
  • Mimochodem, pokud si myslíte, že pandy by se měly stát novými hratelnými rasami, jste na omylu (pravděpodobně). WotLK také nové rasy nepřinesl, jak už tu někdo zmiňoval Tuskary, Pandy by byly pouze v pozadí. Byly by jen našimi přáteli, quest qivery a některé určitě i nepřáteli.

    další datadisk IMHO novou hratelnou rasu nepřinese.
  • Další co přestal hrát po BC *1* Pak už je hra o ničem.Vás mám nejrači... *14* .
    Nové myšlenky-nevím ale pokaždé co blizz zakomponuje do hry ňákou tu novou myšlenku tak lidi jako ty nadávaj že za starejch dobrejch časů to bylo lepší.
  • Svet Warcraftu nebyl vzdycky vyzivnym mixem vsech moznych kulturnich prvku. Alespon za Warcrafta 1 to nepamatuju. Tam se mluvilo jen o lidech a orcich a o zadnejch velkejch mixech rec byt teda nemuze. Vyhovalo mi to osobne o moc vic nez tyhlecty bajky co nam blizzard cpe. Kungfu-carebear panda je jen takova legracni tecka uz jen kvuli tomu ze panda je relativne roztomila cenobila chlupata koule co jen drepi na zadku a zvejka bambus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit