Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • precitaj si najskor poriadne clanok a az potom reaguj
  • God-of-War
    Už z Pandy v DOTĚ mi bylo blbě, ale tohle bude kravál
  • Ha! Pandariany jsem čekal už v BC a nakonec až ted? Zrova když WOW už rok nehraju? XD
    Ale co docela bych si zkusil Kung Fu Pandu jmenem PO :-)
  • kostejnesmrtelny
    To se mi moc nezdá; pokud vím, s výjimkou jednoho questu v pre-Cata Barrens o pandarenech nebyla nikdy ve WoW ani zmínka. Kdyby jen tak odněkud vyskočili, bylo by to divný.
  • Ja doufam ze to budejen 4.3 kde se pandy nejak zapoji stejne jako Zandalari predtim kazdopadne pokud datadisk bude to jednoznacne Hero class ja naivne cekam na lore mastera *1*
  • podle mě to nebude zrovna datadisk, ale spíš název patche, jako třeba teď se 4.2 jmenuje "Rage of the Firelands" .. toť mů názor, uvidíme s čim na nás přijdou.
  • Tak pro hráče z oblasti dálného šikmovokého východu by to byla celkem normální záležitost. Se podívejte na jejich mmo, co tam chodí za příšerky. Pro ostatní je panda trochu úlet a že by firma se sídlem v USA šla touto cestou? Spíše bych se naklonil tomu, že si představitelé Blizzardu jen ze svých fandů vystřelili, takový kanadský žertík. Ono taky, než to vyjde, už bude SWTOR, takže pár lidem to žíly trhat nebude. *2*
  • Blizz uz nevi, jak vlezt Cinanum do zadnice. No, uvidime. WoW se mi nelibi. Na druhou stranu, kazdej ma jinej vkus. Tohle mi ale pripada uz pres miru.
  • kostejnesmrtelny
    Abyste se všichni neposrali... *11*
    Fakt, chodit do diskuzí ohledně čehokoliv od Blizzardu, to je jako zajít si na novinky.cz
    Kdyby tu vyšel článek o tom, jak se Mike Morhaime v neděli po obědě vysral, sto trotlů by tu začlo ječet, že výslednej tvar nebyl dostatečně inovativní, případně barva byla příliš jasná a komiksová... A další dvě stovky by ječely, že to udělal jenom pro peníze, a že dokud se Blizz nespojil s Activision, pravděpodobně na hajzl vůbec nechodil.
    Za úspěch se u nás fakt platí *7*

    EDIT: Pandy taky nechci, dejte mi Etherealy nebo nagy.
  • Příští datadisk se bude jmenovat The Revenge of the Smurfs! *14*
  • Když neumíš česky, nekomentuj taky.
  • Cahir
    Wauuu PANDY! Cute! V Blizzardu vědí, jak potěšit fanouška her na hrdiny *11* ...
  • Hm...... tak to by sa snad objavila minimalne 1 nova hratelna rasa - Pandareni plus nejake nove povolanie pre nich (Monk?)....hm....tasty
  • nova legendary zbran - BAMBUS EDGE - when you hit a foe there is a chance that devastating rain of panda's poo will fall down on your enemies....fakt s tym chodte do prdele, su 100x lepsie mmo, ktore si zasluzia prezentovat
  • Nemůžu si pomoct (a nepřeberte si to prosím špatně), ale po přečtení každého článku v rámci série WOWfan.cz mě napadne jedno jediné slovo - nerd, nerd, nerd, nerd, nerd, ... *1*
  • Tak Cataclysm byl dost děsivej. Ze začátku se zhrozila polovina populace... Sice vím že dost lidí přestalo znechuceně hrát ale naopak nových hráčů kupa přibyla... Pandy mi přijdou jako pořádná blbost, už ve warcraftu jsem to bral jako vtípek. Jenže to už nejde aby po čtvrtém datadisku nebyla hra přeplácaná...
  • kdyz seti to neliby tak mlc a nekomentuj
  • Uz jdu na to sefe. Po obede to bude hotove. Nemam rovnou zfouknout jeste treba nove GTAcko abych se nenudil?
  • S Wokem jděte nikam ! Udělejte nějakou pořádnou novou online hru viz. Fallout online.
  • Co bude za ulohu ? Genocida pand v Azerothe ? O.o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit