Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já furt nevim co kdo řeší se savem a běháním do postele někam daleko, dyť v každym většim městě je hospoda a za 2 "koruny" se vám změní na tu vaší i s bednou a můžete tam jít na hoďku se vyspat a uložit hru. A města jsou na mapě docela rozumně rozmístěný.
    • Krescz
      protože jsou lidi co mají sociální život a nemohou si dovolit sedet u hry hodiny neprerusovane....a mod si mohou stahnout jen pc hraci,konzole maj smulu
      • Veskoslav
        Proboha....Jaký je rozdíl mezi tím, že si dáš rychlocestování, lehneš si do postele a hra se uloží a tím, že dáš SAVE v menu? Ty 2 minuty navíc ohrozí tvůj sociální život? *7* Nebo měj u sebe Savovici, když chceš zůstat na daném místě....
        • jo, u rychlocestovaní tě přepadnou lapkové, které musíš pobít, takže takhle z dvou minut klidně může být 15 nebo smrt. Jo, to už značně může ohrožovat socialní život, samozřejmě ty nevíš, co to je, takže v pohodě :)
          • Veskoslav
            Chápu, že jsi nějaká "nová" anonymní nula, co si naivně myslí, že on má ten sociální život a nikdo jiný, obzvlášť tady ho nemá. Přitom nějaký pubertální nerdík, co všude vidí Veskoslavy a naklikávače;)
            • Tleskam, nandal jsi mu to jak nejvetsi kluk ve skolce. Mas tam jeste neco? Urcite uz breci nekde v koute.
    • Veskoslav
      Protože to by museli použít mozek a to je těžší než otevřít menu a dát SAVE.
      • Mozek? Takže to vlastně ty vůbec nemůžeš uložit, co?
        • :) cítíš se uražen?
          • myslíš tím, žes mě naklikal Veskoslave? To fakt ne...
            • Veskoslav
              To už tady dlouho nebylo, co anonym, to Veskoslav. Ještě nějakou perličku pověz, fakt se rád směji.
            • Veskoslav je znamy naklikavac, to je fakt.
        • Presne tak, nema mozek, jeho hlava je plna jeho pozerskyho ega. A kdyz uz nevi co by napsal, tak napise nejakou zdrobnelnu jako "jdi si hacnout".
          Oh wait. *7*
        • Veskoslav
          To jsme se zasmáli:) Ne opravdu tím netrpím. Jdi si hačnou vedle Jacka;)
  • Chadák Dan, teď ho budou alespoň 3 roky bombardovat žádostmi a výčitkami ohledně dabingu :/
  • Worhammer
    Nevíte kde koupit nářadí na páčení zámků? Já jsem musel jet až do Talmberga za Votavou, abych je koupil.
    • Pomlat lapky ty dycky nakej maj.
  • TheGGG
    zrovna jsem si hru koupil a taky zkouknul na YT scénu z KDC kde je dost divoká muchlovačka na seně... :D kdo dělal mocap, Vávra osobně?
  • Asi každý tvůrce by chtěl vidět takovéto video popisující prožitky z jeho hry. https://youtu.be/y80jiJvr8HA
    Pánové a dámy je na čase si přiznat, že po letech strádání tu máme konečně další komplexní Openworld RPG, které v komplexnosti překonává geniální Fallout:New Vegas(Josh Sawyer brečí štěstím) a udává směr RPG žánru na mnoho let dopředu.
    Takto se mají dělat RPGčka. Dan a Warhorse mají být na co pyšní.
    • Něco pro vyváženost. Tímhle by se pro změnu zase moc tvůrců zrovna nechlubilo. Warhorse bohužel vydali betu nebo spíš dokonce alfu jako hotovou hru:
      https://www.youtube.com/watch?v=pjxOmwIJeQU
      • To jsou easter eggy odkazující na Skyrim. :)
      • madPav3L
        Jo, v dnešní době je dobré nechat hry uležet, tak půl roku až rok, potom jsou dobré na podáváni :)
        Já jsem KC:D zkusil, dal refund a za asi půl roku to kopím a užiji si to naplno snad už bez problémů.
        • Tak to se máš čím chlubit...
          • Urcite, ted budeme poradat hon i na lidi co pouzili refund. Nechces radsi vyhledat pomoc odbornika?
            • Koblihu?
            • on pořádá nějakej hon? sám se nech vyšetřit, hysterko...
  • Tak jestli vazne Jack napise recenzi, bude to to nejhorsi, co KC prinese...a vubec bych se nedivil, kdyby cteni tehle recenze nahradilo waterboarding.
  • Zeptam se, cz dabing mi neschazi, ale planuje se nebo ne ? diky : )
    • za mě asi jediná věc, co mi ve hře chybí, když slyšim tu jadrnou češtinu při soubojích, moc bych chtěl aby byla v celý hře, sedlo by to neskutečně, v nějakejch animačkách teda postavy klejou česko anglicky, což je trochu divný, jak jede "f*ck, f*ck, ku*va, f*ck, dopr*ele, sh*t!" *1*
    • ucho
      zatím spíš ne.
  • Lukass
    Tvl zebrak co ma hru cornutou, tady v diskuzi ma nejvic prispevku a jeste chce psat recenzi, to je verbez. Ty luzo at ti ten tvuj pocitac zhori, , ty spino.
    • Jack1947
      Aspon jsem se slušně zeptal co tě žere? Tak díky za spočítání mých příspěvlů nemusel sis dávat tu námahu, fakt ne ale uštřil smi práci *4*
    • Ty sis pokazil hru podvadenim se savy, nebo proc mas takovou negativni naladu?
      • Lukass
        Ja tohle proste nesmasim. Jinak naladu mam skvelou.
        • Tak se zkus vzdat te demagogicke iluze co sis nalhal, pomuze ti to.
  • já vám nevím...mě takovy Gothic nepřijde více o hovně a méně hardcore, protože si můžu uložit hru, kdy chci... *3*
  • Odulin
    Heh...včera jsem se pěkně vybombil a pak šel kolem půlnoci hrát KingdomCome a cca do půl čtvrtý jsem tam chodil po lese a vesnicích, kradl a kochal se. V tom stavu jsem ale úplně zapomněl na nějaký save...takhle mi ta hra vydrží asi dlouho.
    • Ristoro
      Vybombil. Pobavilo :D. Jinak taky tam kradu jako straka, jsou z toho fakt slušné prachy :).
      • já zatim kradení moc nedal, ale ta poslední truhla s DLC setem má very hard lock, tak musim trénovat lockpicking kde to jde *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit