Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jste se dočkali českého dabingu, i když pouze v traileru. :) https://youtu.be/5BMrBoDkqBc
  • No nevím, nepřeháníte trochu s tím tvrzením, že KCD je rozbitá až nehratelná? Mám nahráno zatím 15h na PC a zatím žádný bug, pouze pozdě doskakující textury v některých místěch... Ať už se vám KCD líbí nebo ne, podle mě je to jedna z nejdůležitějších her, která pozitivně ovlivní budoucí tvorbu ostatních větších studií.
  • A tobe to vadi, ze nekdo pouzije neco ve svoji singleplayer hre? *15*
  • Jack1947
    Jsem moc rád za ten mod na skippnutí otravného intro videa normálně mi to nevadí aleabych pokaždé čuměl na to co už jsem viděl to fakt néé *11*
  • ucho
    kazdy chce mit nejlepsi prubeh. tedy kdyz das cloveku moznost quick save/quick load, automaticky ji pouzije na kazdy nepodareny lockpick. pak cela tato vec postrada na smyslu. je dobre, ze se to snazili omezit. to je pravy RPG.
    ze tam neni save on exit je ale samozrejme problem.
  • Lidem jako woody proste vadi, ze si ostatni hrajou jak chcou. Ma potrebu kecat ostatnim do zivota a stanovovat pravidla zabavy ostatnich. Proste prudic z povolani.
  • mě to přijde jako nesmysl snažit se diktovat zákazníkům jak mají hru hrát. ta možnost do velký RPG hry prostě patří. ať už to lidi "zneužijí" k tomu co píšeš (i tak je to každýho věc jak hru hraje), ale spíš je to prostě u takový hry potřeba ...např když v dialogu vyberu možnost ze který se po první větě ukáže že to je úplně jiná reakce než jsem očekával ....nebo si chci prostě zablbnout a třeba zkusit vyvraždit celou vesnici nebo udělat jinou ptákovinu jen abych viděl co se stane. Následky toho co udělám si nesu v reálnym životě, hry hraju abych se vyblbnul a moh se kdykoliv vrátit k savu který si libovolně udělám. a kdo chce hrát hry bez savování tak mu v tom žádná hra nebrání tím že tam možnost quicksave je

    a to že jen na nexusu si ten mod stáhlo už skoro 70k lidí myslim taky ukazuje že to zrovna vhodný rozhodnutí nebylo
  • A proč by ne? Kdyby šlo ukládat podle sebe tak jo :). Ale jelikož nejde, tak ano, bude to zřejmě pouze víkendovka.
  • Jiste, protoze by nekdo mohl neco zneuzivat, tak to musime profizlovat vsem. *7*
  • ucho
    no jo, to je fakt.
  • nj, ved aj miliony much zeru-hovna. to neznamena ze su chutne
  • To jako vážně?! To je zas najednou všude vlastenců. Ale není to tak dávno, co tady dost lidí vykřikovalo jak se to sesype atd. Jako Kingdom come je dobrá hra, ale hate na Ubisoft je zbytečnej. Zrovna ten se o své hry poslední doubou stará velmi dobře.
  • protože víš všechno nejlíp
  • nápady jsou tam dobrý, ale je to nedotažený a nedodělaný. některý naskriptovaný k*kotiny ale dokážou zkazit požitek ze hry. například když na tebe běží vymahači dluhu a tobě stačí před nima ustupovat a oni po dosažení nějaké neviditelné hranice se prostě otočí a jdou pryč, i když tě maj "v záběru"
  • Jack1947
    Tuhle hru asi nebudeš chtít hrát "večer na chvíli" to by ses moc daleko nedostal když jeden quest je tam +- hodina.
  • jo, far cry je blbost, ale prodá se jí miliony. a vo to de
  • Chapu, ze to muze nicit herni mechaniky. Na druhou stranu nikdo nerika, ze to tak clovek musi hrat. Je jen na nem jak moc bude "poctivej". Ja urcite ocenuju save/load system. Uz nemam tolik casu abych hral treba 2hod denne a kdyz si chci vecer zahrat aspon na chvili, tak si hru taky kdykoli ulozit.
  • Jack1947
    Myslím že budou stačit bohatě "chytrá auta" a nanochip v mozku. Zbytek už jenom placení za to aby jsme mohli dejchat zvuk znečistěnej výparama z industrílních továren.
  • KronosDeret
    jj, jen to teď bude ještě divočejší posun než obvykle a problem transgenderových lidí budou jen vzdálená vzpomínka na podivnou upjatost našich babiček. To bude ještě jízda, CRISPR home kity na kterých si budou puboši hakovat geny podle posledních online trendů, nanoimplantatý v mozku na propojení s počítačem, rozšíření kortexu o další vrstvy myšlení, exploze dospělý nanotechnologie a zrod orbitálního průmyslu, zálohování myslí, forkování osobnosti... teda když se nestihnem smazat vodíkovou fůzí z nebes...
  • palacinka
    historicky nepresny, to at tam daj rovnou cernochy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit