Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně blbej vtip.
  • MickeyMutant
    Postavit se zlu není to samé jako zasévat jeho semena.*8**4*
  • Lukass
    Ten hnup ma warez verzi, kez by mu to chtelo spalit desku, zmetkovi
  • Hetery asi zklamalo, že hra není naprostý propadák, tak se radši nevyjadřují.
    Nebo sepisují svých 100 důvodů, proč nemají rádi KCD, protože se Dan Vávra opovážil zkritizovat jejich nedotknutelný Skyrim a na trapné a uplakané komentáře tady postrádají čas *15*
  • no kdyby sis to nakonec rozmyslel , tak pamatuj ze kdo tuhle hru ukradne tomu pt*k upadne *15*
  • Taky souhlas. Doporučuji to hrát na PC, pokud chcete kvalitní grafiku.
  • Souhlas, ztvárnění středověkých vesniček, hradů a lesů v SOTC skutečně nemá konkurenci. Taktéž si nalijme čistého vína, ztvárnění gigantických mýtických obrů v Kingdom Come značně pokulhává
  • Aháá :-( Asi mi to v té záplavě úvodních informaci uteklo. Díky :-) Ale asi stejně chvíli s hraním počkám. Chtěl bych si to vychutnat v co nejlepší kondici...
  • A komu to cpeš? Tady tak někoho zajímá, že to budeš nebo nebudeš hrát ať už máš jakkoliv pofidérní důvod *1*
  • na klasické ps4 doporučuji to nehrát po Shadow of Colossus, bude si připadat, že se koukáte na ranou PS3 grafiku.
  • Ristoro
    To radši ať není, než tohle :D. Hrůza a děs i když to možná bylo myšleno dobře.
  • Ristoro
    Co se té postele týče, na tom jsem se taky vysypal a ztratil hodinu hraní. Vtip je v tom, že se musíš vyspat ve "své" posteli, která je na mapě vyznačená ikonou, ne v jakékoliv.
  • hru od podporovatele zemana nebudu ani piratit...
  • no tak jasně, že intro, který ti u jinejch her nevadí, ti bude u kcd vadit, to dá rozum, dokonce i ten tvej, když si o kcd ještě nenapsal jedinou pozitivní věc
  • Tak to budu muset zatím odpískat. Kombinace aktuálních vlastností mě jenom frustruje. Hra je nestabilní. Nemůžu ukládat, ani když najdu postel - prý na to není čas. Už jsem několikrát prakticky od začátku procházel první quest. Podobně HC zážitek z důvodů nestability byl pro mě naposledy první Fallout. Na to se mám až moc rád. Sednu si v klidu do kouta a počkám, až to opraví. A mezitím se vrátím ke Skyrimu. Ach jooo, Danééé :-(((
  • nightborne
    ...cože?

    To jako to třívteřinový logo Warhorse? Nebo video o Václavu IV., co se dá úplně normálně skočit escapem?
  • taky nevim co s tim vsichni maji , za me je ta hra v pohode a ze tam neco nedoskoci nebo se zasekne i v tom skyrimu tolik let po vydani tam ty bugy jsou ..mam ho od vydani roku 2011 ,nedavno jsem opet rozjel novou postavu a stejne je tam porad blbe nastavena kamera na zacatku kdyz jedete jako vezen , chybejci textury , kun si beha po skale jak kamzik atd atd ale taky to prejdu,, navic ted to teprve vyslo , termin vydani uz byl danej takze se vsechno ocividne neopravilo jak melo , ale ta hra se me libi , mam rad historii a zatim si ji uzivam .. za me super lvl desing , soundtrack a celkova atmoska co z toho jde , jedine co me mrzi je ten save a hl hrdina co me na zacatku prisel hrozne blbej ,kdyz se na vsechno koukal tim kukucem jak cunik po prvni rane ..ale nakonec je z nej docela sympatak ..a asi i lepsi nez kdyby tam nechali pavla dobrovskeho z alfy nebo co to tenkrat bylo :).. takze celkove kolem a kolem ..jsem nadsenej a rad ze neco takoveho vzniklo
  • houmrhoumr
    jj vidim to tak na leto. ted napriklad parim original sin 2. velka rpg je treba nechat lehce ulezet *1*
  • Hanzales
    Už jim v tu chvíli ta vzdálenost zpět přijde moc veliká na to, aby v bitce o danou částku pokračovali :)
  • Děcka přehaní, já jsem spokojenej. Drobnosti opraví a musím říct že po několika letech konečně hra co za něco stojí. Prostě to není o zběsilým klikání na dvě tlačítka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit