Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra, tekrá mě chytla a nepustila. Dohrál jsem kampaň za dva večery (což uznávám neni nic heroického :D) a pak jsem se potopil do Coopu s kámošema + nahánění skore v Echu solo :D Dostal jsem od Bulletstormu to co čekám od DNF :-) . Bezhlavou řežbu u který vypnu a užívám si. Mnohem víc mě baví jak cvičená opička si pilovat co nejlépe hodnocenej styl jatek než se snažit prokousa přes rádoby hlubokomyslenj příběh, tkerej je u většiny her jenom fraška :D ME2 nebo DA mám taky rád, ale když chce člověk vypnout a blbnout, tak Bulletstorm je klenot.
    • Dojet singl za dva vecery je proste bida a na hodnoceni se to nutne musi projevit. Me napriklad desi, ze bych si koupil hru (za 500 a vic) a za dva vecery mi zustal jen MP..
      • zaphod
        Nejsou dva vecery jako dva vecery. Pokud zacal v sedm a skoncil o pulnoci, tak to mame dohromady deset hodin a to uz je si myslim, docela slusne. Me singl trval zhruba tech 10 hodin a napriklad ve srovnani se zminenym CoD (Modern Warfare 2), je to vice nez dvojnasobek. Uprimne jsem byl prekvapen, jak dlouhy Bulletstorm je, a myslim si, ze ta investice do nej se vyplati, protoze minimalne cas od casu si to urcite zapnu jen tak na odreagovani (abych par mutantum rozmrdal hlavu vrtakem a prispendlil je do rotoru vrtulniku... ehm).
        • Mne se 10 hodin zda malo, nemuzu si pomoct . Kdyz jina jednoducha akcni strilecka napr. ME2 vydrzi cca 35 hodin a nuda to neni...
          • evidentne mas velky prehlad v hrach. porovnavat fpsko s "RPG" (ok ME2 nie je plnohodnotne RPG, ale stale, je to space opera, zamerana na pribeh, s pokokot dialogmi, questami, lokaciaciami, a nejakymi RPG prvkami) je asi tak dementne jak porovnavat kam domocia zeny a muzi
            • ja jsem za tebe rad, ze mas ve hrach prehled, to se ti urcite bude hodit, ve stari jako kdyz najdes...
              P.S: Oznacovat za RPG kazdou hru ve ktery muzes bezet par metru bez strileni, menit zbrane a semtam prohodit nejake slovo?
          • ale v ME2 podstatnu cast prekecas a prebehas, a porovnavat dve uplne odlisne hry nema zmysel, tych 10hodin je pohoda, ked to cloveka bavi tak sa mu zda ze to je kratke lebo nevnima cas ale pri hluposti ktora ho nebavi tak si mysli ze ake to je dlhe *1*, a CoD nema ani cenu spominat, nove casti som presiel len kvoli tomu ze kvalitnych FPS je malo *9*
            • Ty mas to vnimanie casu nejako posunute - ME2 si hral 35 hodin, HL2 zase 20 hodin, no neviem... Ja som ME2 presiel za maximalne 20 hodin, a to som plnil vsetky vedlajsie ulohy, tazil a ziskaval lojalitu (kedze ma to bavilo). HL2 ma hernu dobu tak 12 hodin a aj to asi na najtazsiu obtiaznost, takze podla mna by si ten Bulletstorm kludne mohol zaobstarat, zrejme ti to zaberie aj 15 hodin (v tvojom chapani casu).
            • Proste ses s delkou hraci doby spokojeny, v poradku. Ja bych za dva vecery strileci zabavy (tzn. jako cca 6 misi v ME2) tisicovku nedal. Vzdyt i starickej Half-life2 byl skoro ke 20ti hodinam. A taky je to jen strilecka.
            • este by som rad tu na trr reagovla, kedze pod neho mi nejde. zase porovnavas picoviny.
              Crysis nemal MP, cize mas len SP kampan, ak by aj mala 20 hodin (co teda rozhodne nema) tak mas stale menej obsahu jak ked mas fps so SP aj MP
              takze to treba porovnavat, ked uz, s Crysis Warhead. Ten mal aj SP aj MP a tam, drahy moj, nemal SP ani 5 hodin. Este nieco?
            • Ale Crysis je zase ina hra, da sa tam taktizovat, pouzivat stealth a podobne. Bulletstorm je velmi rychla a nadupana akcia, cize tych plus minus 10 hodin je tak akurat, aby singleplayerova kampan nezacala nudit. Okrem toho, niekedy sa kampan umelo predlzuje, potom sa da povedat, ze to malo 30 hodin, ale ta herna napln je na povazenie (vid. napriklad Far Cry 2, Mafia 2).
            • Tak co treba Crysis? Ten se taky za 10 hodin (aspon teda v mem pripade :) ) nedohral. A rozdil mezi 10 a 20 hodinami singlu je pro me ekvivalentem nespokojeny a relativne ok. Co me ale prekvapuje, ze zrejme tato herni doba (cca 10) soude podle diskuze vetsine nevadi.?
          • no dneska už je bohužel i těch h nadprůměr a ME2 je tak trochu jiná kategorie
            • *10h
              o ME bych opravdu neřek že to je jednoduchá akční střílečka
          • Tak jde to to že ME2 má i příběh a není to tak bezduché zabj šecko co leze.
            • No jasne, je trochu zvlastni kdyz to nejlepsi na strilecce jsou vztahy mezi postavami :), ale jde o to, ze porad za stejne penize nabizi delsi (a relativne kvalitni) zabavu. Bez ohledu na kvalitu teto hry, kterou nezpochybnuji, bych po 10 hodinach singlu byl pekne nastvanej, a cim by byl lepsi tim vic by me to stvalo :). Samozrejme pokud bych si to pujcil zadarmo, nebo za cenu budgetu, tak me delka netrapi :).
      • zajímavý je že CoD je ještě kratší a v jeho hodnocení se to neprojeví
        • Tak o CAD se snad nema vubec smysl bavit, jelikoz to neni hra, ale spotrebni na zisk oreintovany produkt (krabice, ve ktere samotna hra chybi, ale diky hyp a reklame si toho vetsina lidi nevsimnula). A nejake vyssi hodnoceni tomu zadny soudny clovek snad ani dat nemuze.
      • Nebo se dá projet znova xD ale vem si Call of Duty za 5 hodin, tak tohle hraju docela dlouho oproti Callovi
  • KIMCID
    recenze:recenze 10/10 *3*
    • recenze recenze recenze: 2,875 / 3,1415926
  • Jen na doplnění: pobyt ve vakuu do 30 sekund nezpůsobí ani trvalé poškození:
    http://imagine.gsfc.nasa.gov/docs/ask_astro/answers/970603.html
    • Pobyt vo vakuu nie je problem, problem je skor to, ze vo vesmire je strasna zima (az do absolutnej nuly) a clovek tam behom par sekund zamrzne. Ci este stihne vytiahnut granat a nasmerovat sa k oknu vesmirnej lode je teda otazne, ale neviem, ci sa tato hra (a vlastne ktorakolvek hra) chce tvarit ako realita, takze ta vec v recenzii sa mi zda trochu od veci.
      • ucho
        mno tak tenhle omyl je v tom odkazu rovněž vysvětlen :)
        ne, neumrzne :)
      • Nesmysl. O teplotu vůbec nejde, naopak vakuum je dokonalý tepelný izolant. Z temné strany zmrzneš, ze sluneční se opečeš. K tělesnému ochlazení dochází vlivem rapidního vypařování vlhkosti ven skrze lidskou pokožku. Čili jde o právě tlak.
        • No tak jsem se rozhodl nespolehnout jen na zkušenosti se SciFi filmy a zkusil na toto téma něco najít. http://myego.cz/item/ucinek-rychle-dekomprese-na-cloveka-sci-fi-vs-realita Podle toho, by člověk ve vesmíru mohl skutečně pár (desítek) vteřin pravděpodobně přežít. Blbost to ovšem je tak jako tak, protože by se v tom okamžiku pravděpodobně nacházel asi tak kilometr od lodi a dokraulovat k ní zpátky by asi taky nešlo, obzvlášť, když byl přivázaný k židli :) Nicméně já to hře nevytýkám, jenom na základě toho konstatuji, že s logikou nikdo hlavu nelámal a asi se shodneme, že to je naprostá pravda. Jestli to někomu vadí, nebo nevadí je už jeho problém, já to jen zkonstatoval :)
      • To ja jako kdyby ste vytýkali simpsonům že tam jsou všichni lidé žlutí...
  • Pane Vávro dá se nekde najít Vaše dojmy z mafie 2, nejaka reakce nebo proste nejaky článek na tuhle temu. rad ctu vase clanky a tohle by me zajimalo. nejakej link pls
    • Obávám se že Dan má na Mafii 2 paměťovej blok, z toho nic nedostaneš *1*
  • Také se mi recenze nelíbí. Hra je přesně taková , jaká chtěla být. Bavila mě víc jak většina titulů. Jinak jak tady někdo trefně poznamenal, autor skutečně nemohl mít vše v polovině hře. Například vrták a charge u brokovnice jsou dostupné až hodně ke konci. Jinak já používal kombinaci samopal,kolt a brokovnice.
  • Kdyby někdo chtěl kouknout moje hudebně rytmusově sladěné video z Bulletstormu, nebránim mu :)
    http://www.youtube.com/watch?v=9nYbMP_4F8s
  • pre mna zatial hra roka, slusny pribeh, perfektna atmosfera, super hlasky, skvely dabing, dlzka taka akurat aby som to po veceroch dorazil za cca 5 dni a aby to nezacalo nudit
  • Já bych tomu klidne dal i 8
  • Musím povedať, že si túto hru nekúpim práve kvôli chýbajúcemu multiplayeru v podobe TDM, tj. hráč proti hráčovi. A nie je pravda že by bullet time nešiel preniesť do týchto môdov, vezmite si napr. F.E.A.R., kde bullettime bol zavedený veľmi dobre.
  • Parádní recenze na parádní hru. Bulletstorm jsem dohrál a musim říct že to umí pořádně pročistit hlavu. Za mě 75/100 !
    • Za mě 77,845 % plus,mínus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit