Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No sice si myslím, že 5.56 je horší než 7.68, ale máš pravdu emerická kulka to vždy jistí:-D
  • Inquisitor
    To viš emerická kulka vs ruský šmejd :)
  • x_ander
    No to máš pravdu, ale nikdo tady nechce, aby byl někdo nucený dohrát a ohodnotit hru, když ho ten konkrétní žánr nebere. Proč by to taky dělal? Spíš mi jde o ty "větší" hry, které za zájmu dohraje víc lidí v redakci (alespoň předpokládám, že hry jako např. Dishonored, AC3 nebo třeba právě BO2 si zahraje víc lidí než recenzent + Lukáš, který udělá videorecenzi). Prostě by se to hodnocení navíc objevilo jen u her, kterou hrál i někdo další (někdy by tam byl jeden názor navíc, někdy třeba čtyři).
  • Veskoslav
    Náhodou, Rambo sundal vrtulník jednou:-D
  • Inquisitor
    Mně se líbí jak tam všechno po dvou kulkách megalomansky vybuchne :)
  • ZvacA
    Problém vidím v tom, že stejně jako se tady většinou subjektivně rozcházíme v diskusi, to platí i pro redakci. Někteří se již v FC nechali slyšet, že je daná věc moc nebere a netouží po ní, jsou naladěni na jinou herní, případně žánrovou vlnu. Nevidím štestí v tom, když mi třeba Lukáš s Petrem daví najevo, že je to "hrůza", když vím, jak se k tomu obecně a dogmaticky staví. Ať klidně se prezentují další názory, ale uvítal bych to od lidí, kteří mají s daným žánrem zkušenosti, mají s daným titulem zkušenosti a umí to vidět i střízlivě. Žádná fanouškovská sešlost stručných názorů, která by měla být plná chvály, ale racionálně uvažujících lidí se schopností konrétní hru jak ocenit, tak i potopit, ať už v rámci univerza značky nebo široce k celé herní scéně. Od někoho takového osobně očekávám více objektivnosti, která se mi v takovém spektru názorů zdá více podchycená.

    Vávra je dobrý příklad. V jeho radikálních názorech by byla každá věc žumpa, a byť umí vypíchnout neduhy a situaci herního průmyslu, nad kterými člověk pokývá uznale hlavou a sám si je uvědomuje, je to stále jednostranný přístup.
  • x_ander
    Aha, tak nic... kazíš mi iluze :-D
  • Veskoslav
    Na Bonuswebu to rozhodně nefunguje:-D Zkoušeli jsme to, během 10ti minut jsme ze 85 udělali 32 hodnocení:) (hodnotilo přitom "652" lidí)
  • Veskoslav
    No jak říkala naše matikářka: Já ti to do té hlavy vmlátím, i kdyby to mělo být kladivem.
  • x_ander
    To bys mohl opakovat pořád dokola v každé diskusi, a stejně se vždycky najde troll (příp. blb), který vyřvává, jak je to neobjetivní hodnocení (tímto zdravím GGG... ikdyž, ten si termín "objektivita" přetransformoval podle sebe - pokud se hodnocení shoduje s jeho, tak je recenze objektivní, jinak není :-D )
  • x_ander
    možná. A možná taky ne. Na Bonuswebu to docela funguje (a to jsem si myslel, že bonusweb už nikdy za nic nepochválím :-D )
  • ucho
    samozřejmě že to nemá velkou váhu, je to spíš na psychologický efekt pro některé lidi.
  • conflig
    Uživatelske hodnocení bych zde nepřidával, nejspíše by to dopadlo jako na metacritics *3*
  • Veskoslav
    Já nevím. Kdy si lidé konečně uvědomí, že recenze nikdy není objektivní, ale subjektivní dojem daného recenzenta:) Takže je vcelku logické, že někdo dá 8/10 a jiný 5/10. Obě hodnocení jsou pro daného hodnotitele objektivní, ale pro ostatní je to pouze subjektivní hodnocení:)
  • x_ander
    Tak určitě se najde řada blbců, kteří budou hry hodnotit 0 nebo 10 bez toho, aby je hráli. To máš všude. Ale co jako? Aspoň by to bylo zase něco nového. A zrušit se to dá vždycky.

    A celkově nepřeháněj - nikdo nechce recenze na hry od celé redakce. Jen názor např. dalších dvou autorů, pokud danou hru hráli.

    A navíc, pokud by občas takový verdikt sepsal i Vávra, to by teprve mělo ten správny drajv :-D
  • Inquisitor
    Ten váš přehrávač je fakt děs a hrůza.
  • firebug
    Souhlasim
  • ZvacA
    Až na tu uživatelskou přeobjektivitu - " nehodnotíme střízlivě, ale na základě emocí ". Po čase - Metacritic hadra. Nevím, pánové, uniká mi v tom smysl. Tedy, abych si mohl udělat názor na hru, k tomu mi třicet názorů a recenzí celé redakce a parta anonymů, ovládaných afektem nebo růžovými brýlemi, těžko nějak vypomůže.
  • x_ander
    JJ, spíš jsem měl na mysli to číslo zobrazit přímo u recenze a mít možnost tam přímo hodnotit. Bylo by to elegantnější a přehlednější.
  • ucho
    jo, aby bylo u hodnocení redakce vidět i hodnocení místních hráčů. proti tomu už nemůže říct nikdo nic, je to průměr, tedy názor většiny. ve finále budou ta čísla většinou podobná, ale zase má pak uživatel pocit, že může něco ovlivnit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit