Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to meleš, ty potrate? Útočím na něj, protože bodové hodnocení je nesmysl a nevypovídá naprosto o ničem. Příště si přečtil, co píšu, než si otevřeš tlamu. CoD nehraju.
  • Hmm...PC verze technicky špatná? Z čeho usuzujete? Mě pouze při prvních dvou spustěních haluzilo rozlišení a hra se spustila v okně místo fullscreen, ale nic co by nevyřešil restart hry nebo kombinace alt+enter . Mě spíš přijde že už ani PCčkáři neví, jak obsluhovat jejich PC. Odehráno na GTX970 kde jsem musel nastavit nějaké "normální" vyhlazování, jinak stabilních 60FPS na Ultra při FHD. Na GTX960 se muselo snižovat víc, ale na grafice je většina fičur stejně poznat dost málo.
    Jinak jsem za cca 3-4h neměl jediný technický problém. Problém byla jedině hratelnost.
  • Prosím, už další díl nehraj.
  • Asharak
    Call and Failout: Garbage of the year
  • Asharak
    4/10 would hype again *5*
  • Jack1947
    Pozor neplést odpad a spad! Dvě rozdílné věci lol.
  • Zrzzek
    Ono se to spíš prodává západněji od nás... Přece jen je tamější publikum více konzumní a cena pro ně není až tolik rozhodující...
  • Lukass
    LV: No vono to nekdy nejde poznat, koho sis vlastne vybral :-D
  • I se smartgunem jsi v AvP mohl dostat od Alienů pěkně naprdel a hlavně tam ta zbraň měla svůj účel, narozdíl od tupého CoD, kde podobný kousek pleskli, jen aby to bylo co nejvíc kůůůůl.
  • Dal by max
  • Nový codko je bombastický!!!! Přestaňte hejtovat tuhle super gamesku! Kam se na to hrabe shitfield 4!!! *12* *11*
  • Lukass
    Jo, to mate vlastne pravdu :-D
  • to je failout 4
  • Taky ty 4 díly od Infinity Ward jsou jediné které mě Vždycky v té době co vyšly dostaly a byly fakt dobré myslím po singl stránce.
  • Začíná to mikrotransakcema a končí plnohodnotným předplatným.
  • tahle hra je odpad roku
  • Víte co je na tom nejvíce smutné ? Že se to řádně pořád prodává a to taky neznám nikoho v okolí co nové díly by zajímali...já to prostě nechápu, zřejmě sem chodí těch 5% lidí co to nenávidí :D
  • kdy byude recenze na fallout 4. ta hra je takovej fail, odpad roku
  • To není nikdy zdarma *1*
  • Prosím už další díl nevydávejte 1/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit