Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda.
  • B.o.b
    Taky dobrý vědět je že Infinity Ward, který dělali Call of Duty 1,2 a Modern Warfare 1,2 nejsou stejní lidi co dělali Modern Warfare 3 a Ghosts.
  • Týmy jsou tři - Infinity Ward, Sledgehammer Games a Treyarch a vývojový cyklus je tříletý. Minule (Advanced Warfare) to žádní CoDaři nedělali, byl to první díl, který v Sledgehammer Games dělali sami, Treyarch dělá CoD už 10 let a každý díl je lepší, jak ten předchozí, naproti tomu poslední dva díly od IW stály za pendrek.
  • Serious Sam trilogie
  • iw vs naka banda namezdnych delniku kodu
  • souhlas bratře..díky konzolím dnešní střílečky jsou furt to samé casual hraní bez výzev..aby si je mohlo zahrát i děcko a aby nepotřebovalo skill v ovládání přes gamepady..
  • ale ale, tak uklidníme se, né, tady nějakému Dark Souls playerovi ruply nervy..žádný důvod k nadávkám na někoho, kdo hraje CoD a je schopen jej spravedlivě ohodnotit číselně..trochu nelogicky na něj útočíš kvůli bodovému hodnocení, nejsi ty nějakej lover CoDka? jako jak jinak by jsi si to představoval, hm?
  • Jack1947
    Střídají se každé 2roky dva týmy (resopk rok) jedni jsou mrviči a druzí to myslí víc vážně letos to dostali mrviči co na tom mám víc rozvádět?

    Hamba všem kdo tohle koupily a nechají si tak sráát dobrovolně na květák.
  • Můžeš svoji myšlenku nějak rozvést?
  • Jack1947
    Minule to bylo např lepší protože se jednalo o codaře ale tentokrát to zas měli patlalové takže to tak i dopadlo. 10gb ram málo lol. *7* *15*

    No vyšel další patch kteý asi sotva opraví zmršenou neoptimilizaci.
  • on ješte dneska nekdo hraje na pc? *8* *1* *7*
  • To, že IW byli kvalitativně vedoucí studio CoD už pár let neplatí. Modern Warfare 3 bylo v nejlepším případě slabé a nudné a Ghosts bylo už naprosto příšerné, hotový výsměch a plivanec do tváře hráčům. Advanced Warfare jsem nehrál, ale série Black Ops je díl od dílu lepší a je vidět, že se Treyarch opravdu snaží. Všichni si tu stěžujete na technický stav hry, ale já jsem za celou hru na žádný významný problém nenarazil, hrál jsem s externí grafikou na 4 roky starém laptopu ve FHD na maximální detaily a za celou kampaň mi jen asi 5-6x klesly FPS pod 50. Možná patřím k těm vyvoleným, ale moje sestava rozhodně nepatří mezi cílovku optimalizace.
  • To jaké vůbec ne, vůbec s tebou nesouhlasím. Kde jsi nabral tohle hodnocení? Tohle je šíleně přestřelené, teď už můj příspěvek čte jen jeden člověk z deseti takže chci říct že to je za jeden z deseti. Proč, protože je to to samé každý rok a lidi to kupují a vůbec to nedokážu pochopit.
  • Dívej se na hodnocení od čtenářů - 7, Ale i tohle je v tomto případě stále přestřelené.:D
  • Recenze pro PC stále v nedohlednu. Podotýkám, že nevěřím tomu, že tam probíhají nějaké přímé platby. Je otázka, jak kvalifikovat nepřímá plnění typu pozvání na gamesplaye před vydáním, objednávky inzerce apod., ale do toho se pouštět nebudu, protože bych spekuloval. Ale že se záměrně zdržují recenze na PC verzi Call of Duty: Black Ops III. je úplně očividné, stejně jako je očividné, že je to kvůli tomu, že hra byla vydána v otřesném technickém stavu, a než by recenzenti spotřebitelům podali pravdivou informaci o tom, co vydavatel vyvrhl na trh, tak jim raději nedají žádnou. A lidi to tím pádem kupujou, protože, duh, kdyby s tou hrou bylo něco v nepořádku, tak by jim lidi, na které spoléhají, přeci dali včas echo.

    Ne, nedali.
  • Není zač, taky mě to pobavilo, když mě to napadlo, tak jsem to sem musel napsat :) Ještě mě napadlo něco, co se rýmuje s jedním slovem končícím na "pad", ale cenzura tiscali by zuřila :D
  • IGN 9,2 amazing *15*
  • Ty vole si ma dostal do KOLIEN :D
    Ďakujem za zlepsienia Dňa :D

    že: - cODPAD

    :D :D
  • septicflesh
    Jez doma, co máš a v cizině, co ti dají.
  • oktavius66
    S nejvyšší pravděpodobností bych to také viděl na paměť. Mám 8 GB RAM a grafika má 3 Gb VRAM, prostě to nestačí... Přitom ta grafika nevypadá nijak extrémně dobře, je to koridor jako prase a málokdy je otevřenější bojiště. Divné je to, že mi to právě v těch otevřených prostorech jelo někdy lépe než v těch uzavřených. Je to sviňárna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit