Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mě trochu mrzí, že tady nový CoD dostalo vlastně stejnou známku jako předchozích pár dílů. Přitom je určitě nejlepší za posledních x let. A to srovnání s BF1 mi přijde teda úplně mimo. Nerad bych se dočkal toho, že se na games začnou některé značky hejtit už jen z principu a podbízet se tím čtenářům.
  • Největší hate hra dostala za to vesmírný pojetí a ne za recyklát což je celkem ubohý
  • Mám rád studia co udělají hru kterou chtěli udělat, ne museli.
  • Jo co je prosím lepšího na SP BF1 parodie na ww1 a debilní krátké příběhy, kurevsky opakujicí stealth pasáže, že jsem to pomalu hrál jak Metal Gear Solid V. Ano s Titanfall 2 se to dá přirovnávat to přiznávám a možná i lepší jak nové CoD, o MP se tu bavit nebudu, protože mě nebaví styl (stejné jako u Titanfall) jakým se CoD vydal od Black Ops 2.
  • maros.goc
    lol a prehypovaný BF1 dostal 9/10 :D
    • Bannery a reklamy na BF1 po celém Games, verze hry se soškou za 300$ v redakci, důsledné banování a mazání všech komentářů na téma hodnocení BF1 několik stránek dozadu, neustálá snaha obhajovat to hodnocení v podcastech a dehonestovat ty kdo s nim nesouhlasí...tady něco pěkně silně smrdí
      • ...tak jasne, ze smrdi - kdyz je v diskusich porad nasr*no...
  • LOL! Rozhodně je teď většina veteránů z první světové vzteky bez sebe!

    Koukám, že stupidita diskutujících stoupá každým dnem.
    • Koľko takých veteránov podľa Teba žije ? Museli by mať minimálne 110 rokov.
  • 6/10 -- "I GGG to nedohrál." --
    • kéž by, ve skutečnosti to zdvihá do nebes :DD
  • Este som novy COD nehral a ani neviem ci budem ale skor nez kvalita samotnej hry alebo unava z celej serie mi to pride ako problem hodnoty alebo co dostanem za danu cenu.No a problem je ze ta hodnota klesa zatial co samotna predajna cena sa stale drzi vysoko. Samozrejme ze ludia zacnu mat pocit ze su dojeny (a to nieje len pocit to je realita). No a ludi to prestane casom bavit. IW a cely Activision zacali COD vo velkom filmovom style kedy to zo zaciatku bol fakt skoro bezkonkurencny zazitok.Lneze caom a vydavanim kazdy rok sa z toho stal cisty konzum ale predavat konzum za cenu za ktoru by malo byt nieco vynimocne je proste neadekvatne. Bud nieco zasadne zmenia v dalsom diely alebo proste za tu cenu to uz ludia kupovat nebudu.
    • Jako tohle chápu jestli hraješ čistě single. Ale jinak si myslím, že paradoxně CoD má toho obsahu docela dost, troufnu si říct, že víc než třeba Battlefield. Dneska už to beru spíš jako takovou FIFU, můžu to hrát vlastně celý rok mulťák, coop nebo singl, na co mám zrovna náladu a za rok dostanu trochu upgradeovanou verzi loňskýho ročníku s novým příběhem. Asi mám rád i v hrách nějaký jistoty *1* Na nějaký nevšední a originální zážitky mám pak jiný hry.
    • dej si prihlášku do Activision na pozici manažera.
  • Veskoslav
    Dejte mi remaster zvlášť za 20 éček a hned Vám to koupím. Ale Kupovat si kvůli tomu edici za 80 éček je naprosto postavené na hlavu. Raději si znova nainstaluji "klasickou" verzi CoD IV než toto....
    • a mužeš nám vysvetlit jak to že se ti Call of Duty 4 líbilo, a toto ne, když je to defakto to samé?
  • Tak snad konecne nekomu dojde ze tyhle krasny enginy by bylo dobre pouzivat pro skutecne hry a ne tyhle sezonni multiplay hry o premerovani pindiku. Jenze mladez si je potrebuje premerovat, protoze pod rouskou internetu to jde naramne a kazdy ma sanci byt king, to v realu moc nejde:)
    • A co to ma byt jako ta udajna "skutecna hra"?
      • To ti asi nevysvetlim, uz jen to ze se ptas co ma byt ta skutecna hra znaci ze ti to vysvetlit nepujde, vekem k tomu mozna dojdes sam:)
        • Hmm. Trolling a následné výhýbání se otázce. To je flash... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit