Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě se to líbí a to jen pro to že je to SF
  • Tak GGG ma konecne svuj kazdorocni masterpiss v prackach...zarny priklad cilovky CoD.
  • Hlavně, že BF 1 dali 9/10 přitom to je zase jedna z největších tahaček na prachy, s naprosto nekvalitní kampaní, kterou si hraje na grandiozní historickou gamesu, přitom to akorát úráží padlé. Tato hra má rozhodně co nabídnout a kampan je celkem dlouhá a multiplayer je prostě CoD- neurazí ani nenadchne.
    • uaxpk
      Uráží padlé? A co těch x FPS z WW2 - těch padlých Němců (nácků), Rusů (komunistů), spojenců...?
      Ježíš je to hra, ne Discovery dokument. Hledáš-li úctu, tak zkus Viliant Hearts - stále hra, nebo jdi dát věnce na hroby padlých, a ne hrát hry. Jediné co je uráží jsou nesmysly co píšeš (myslím to "uráží padlé").
    • JohnyTheZik
      Me by zajimalo, kde se na internetu vzalo to, ze bf1 sp urazi padle :D to je prece takovej nesmysl.
    • *15* Sám sis odpověděl. Multiplayer neurazí ani nenadchne... no takže průměr. Jak málo stačí, aby člověk řekl nechtěně pravdu. *3*
      • multiplayer ceklově uráží padlé, protože ve skutečnosti nemáš respawn *1*
  • MP jde mimo mě ale singlu sem se podíval na zoubek co kdyby jednou.
    A po cca. hodině lets play na Youtube koupě fakt nehrozí.
    SIce jste kapitánem křížníků ale v akci pořád běháte jako ocásek za androidem nebo seržantem a čekáte kdy přijde pokyn a všichni se začnou řezat. Tohle na mě už léta nefunguje.
    Souboje stihaček nejsou arkádové ale přímo primitivní, nějak nechápu proč hra 18+ má herní mechaniky pro předškoláky?
    Když bych měl popsat partu klaďasů včetně hlavní postavy tak mě napadá slovo korektnost. Jeden hispánec, jeden afroameričan, jedna žena a android. Nuda, nezájem.
    Gameplay sterilní, nulová destrukce, mizerná fyzika a nijaký pocit ze střelby podpořený primitivní AI.
    Stejnou zábavu poskytne střelnice na pouti.
    Autorovu odvahu nazvat věci pravými jmény chválím, jen se ještě držel příliš při zemi. Neříkám že jiné FPSky jsou zásadně lepší ale ty taky nekupuji. *6*
  • tak už se snad vyblbnuli a v příštím díle se vrátíme ke střílení nácků nebo ještě lépe hraní za nácka
  • MARTASLJ19
    Tak ja som s aktuálnym dielom zatiaľ spokojný, ako fanúšik série som si zakúpil Legacy edíciu aby som si užil aj remaster štvrtého dielu *5*
  • Lukass
    Skoda ze to nerecenzoval Olejnik, 8/10 by byla jasna *1*
    • a taky objektivní
    • docela bych tě uvítal jako syna, bych tě bil, že bys nestíhal počítat modřiny.
  • Nevim, videl jsem hodinu z kampane na YT a melo to dechberouci sceny, cool zbrane, kvalitni gunplay a paradni grafiku. Holt se asi nekdo svezl na hate trainu. To je obecne nejlehci naskocit na hype/hate train a nebyt schopen si udelat vlastni nazor.
    • Ešteže existujú ľudia, ktorí si vedia ten vlastný názor spraviť z hodiny pozerania videa na yt.
      • Unika mi proc bych si nemohl udelat nazor na hru z YT gameplaye. A hodina je dostatecne dlouha doba.
        • Tobě toho uniká víc..
  • Pořád je to lepší hra než ta blbost BF1...
    • Ty si blbost. COD nesiaha BF1 ani po clenky co sa tyka MP.
      • Ale spoustu lidí nějakej přihlouplej MP nezajímá a hrajou jen SP kampaň...
      • protože je to jiný žánr, komorní arénová kompetitivní strílečka, neco jako UT. BF je radoby simulace, hraje si na neco co není a je to urážka pamatky padlých
        • Jako WTF? :D Cože to čtu? Urážka památky padlých? :D To je nějaký troll nebo prostě jenom absence základní inteligence? A kde jsi jako vzal, že si série BF hraje na simulaci?

          "komorní arénová kompetitivní strílečka" - to jsi někde zkopčil nebo na to máš opravdu takovej svůj názor? Já si myslím, že už COD snad ani není střilečka. To je simulátor noscopingu a "wow" momentů, který natočíš a hodíš na fejsíček a jutubíček a ostatní děcka tě začnou uctívat.

          Je mi zle z toho co se z gaming komunity stalo. Ani nevím, proč ještě čtu diskuze pod článkama podobných odborníků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit