Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    V konkurenci letošních FPS maximálně 3/10. Je tu DOOM a Shadow Warrior 2 pokud chcete kvalitního singla, na MP tady máte Battlefield 1 a Titanfall 2. Nevidím důvod kupovat tuhle sra*ku ani kvůli remasteru CoD 4ky.
    • TheGGG
      doom je 0/10 jeden z největších odpadů co za poslední roky vyšel...
      • Buzno
      • Typické děcko, co buď trollí nebo je vypatlané a nedokáže poznat dobrou hru a radši si zahraje každý rok to samé.
        • TheGGG
          dobrá hra? U dooma se ani nedalo dohrát demo, jaká to byla nuda. SW jsem hrál toho předchozího a dodnes lituji peněz. Jen arénka za arénkou bez cutscen, postav, zajímavého děje, jen běhat a střílet nudné potvůrky...
          • DwaR
            "jen běhat a střílet nudné potvůrky"

            a v CoD robíš niečo iné??? vážne?!? jo aháá, strieľaš ľudí... beriem otázku späť
            • TheGGG
              rozhodně to není t*pá arénovka kde lítáš jak šílenej a jen přebíháš pře boxíky, navíc v CoD žádný potvory nejsou... LoL
  • Tak to nakonec vypadá, že COD pomalu zvoní umíráček... Vše prostě jednou musí skončit. Pokud konkurence nezvolní, bude mít Activision v budoucnosti co dělat. Už minulý díl si nikdo z mého okolí nekoupil. A to mluvím o opravdu HC fanoušcích...
  • MP jde mimo mě ale singlu sem se podíval na zoubek co kdyby jednou.
    A po cca. hodině lets play na Youtube koupě fakt nehrozí.
    SIce jste kapitánem křížníků ale v akci pořád běháte jako ocásek za androidem nebo seržantem a čekáte kdy přijde pokyn a všichni se začnou řezat. Tohle na mě už léta nefunguje.
    Souboje stihaček nejsou arkádové ale přímo primitivní, nějak nechápu proč hra 18+ má herní mechaniky pro předškoláky?
    Když bych měl popsat partu klaďasů včetně hlavní postavy tak mě napadá slovo korektnost. Jeden hispánec, jeden afroameričan, jedna žena a android. Nuda, nezájem.
    Gameplay sterilní, nulová destrukce, mizerná fyzika a nijaký pocit ze střelby podpořený primitivní AI.
    Stejnou zábavu poskytne střelnice na pouti.
    Autorovu odvahu nazvat věci pravými jmény chválím, jen se ještě držel příliš při zemi. Neříkám že jiné FPSky jsou zásadně lepší ale ty taky nekupuji. *6*
  • Odulin
    Letos už jsem nekoupil a vzal místo toho T2 a ještě, že tak.
    • Jen tak ze zvědavosti, kolik (desítek) let ti to trvalo?
  • tak už se snad vyblbnuli a v příštím díle se vrátíme ke střílení nácků nebo ještě lépe hraní za nácka
  • Veskoslav
    Dejte mi remaster zvlášť za 20 éček a hned Vám to koupím. Ale Kupovat si kvůli tomu edici za 80 éček je naprosto postavené na hlavu. Raději si znova nainstaluji "klasickou" verzi CoD IV než toto....
    • a mužeš nám vysvetlit jak to že se ti Call of Duty 4 líbilo, a toto ne, když je to defakto to samé?
  • jenda84
    "..kteří nedokázali unést, že se jejich oblíbená série vyvíjí, zatímco oni pořád sedí ve stejném sklepě doma u rodičů..." tak on ten progress je ne vždy ku prospěchu věci, pane Koubek *7* *7* jakožto už x let nesedící ve sklepě u rodičů musim prohlásit, že ta hra je totální srane*c a víc jak 2/10 si to nezaslouží. Už při prvních ohlasech, že hra bude ve vesmíru jsem málem spadnul ze židle.. co takhle udělat něco z Vietnamu?
    • Naprostý souhlas. Jsem (možná byl) velikej fanda CoD, ale poslední, pro mě přijatelný, CoD jsou Ghosts. Sice jsem si pořídil i Advanced Warfaire a Black Ops III, ale už se tam nikdy nesešla ta parta lidí ze starších CoD. Tento vesmírný balast si nekoupim. Místo toho jsem začal hrát BF3 a teď BF1, který mi nikdy úplně nesedly stylem a podáním, zpracováním hry. Ale pořád tam je víc zábavy, než v posledních pár dílech CoD. A teď BF1 SP mě prostě baví (k MP jsem si zatím jen přičichnul). Ta atmosféra je parádní. Je to v podstatě hodně přitažený za vlasy, dějou se tam šílený voloviny, AI je natvrdlá, ale ta hra mě baví, odpočinu si u toho a sp si určitě zahraju vícekrát jak jednou. Při hraní se mi vrátily momenty, kdy jsem kdysi na ps hrál Medal of Honor. Podobný pocity v ze hraní v moderním kabátku. Kdy naposledy vyšla pěkná arkáda z WW1 a nebo 2? Tam by se měli CoD posunout. Snad vyjde alespoň ta šuškanda, že nový CoD budou z Vietnamu. Jinak si CoD samo pod sebou podřízne větev. Doby kdy bylo na steamu denně 80k hráčů POUZE v MP jsou dávno pryč, dnes už raději MP, SP a Zombie ve statistikách ani nerozlišují...
    • Fordzy
      Pan Koubek bude jistě jeden z těch kterým maminka nosí kakao v puntíkatém hrnečku a očividně z toho má mindráky, tak si musí rýpnout do hráčů, kteří bydlí s rodiči a nebo sám nemá sklep a ostatním závidí. Ono hrát ve vlastním sklepě má mnoho výhod - dobrá akustika, žádné sluneční světlo a sousedi mají klid.
    • Lukyz
      Tak já nevím kde pan Kloubek zrovna pobývá, ale taková hláška mi přijde celkem přes čáru.
      *7*
      • Víš jak se to říká. Podle sebe soudím tebe. Alespoň teď už víme, kde pan Koubek bydlí. *1*
      • Absolutně souhlasím, opravdu je to nemístná poznámka. Znám spousta kámošů co ve velkých barácích i malých bytech žijí ještě v pokročilejším věku se svými milovanými rodiči. Pan Koubek by měl asi se nad sebou zamyslet.. Podle sebe soudím tebe...
        • I v médiích se to neustále probírá, jak lidé i v pokročilejším věku bydlí s rodiči. Já na tom nikdy neviděl nic špatného, pokud spolu vycházíte, máte každý dostatek soukromí a práci navíc po ruce, tak proč ne. No a to nemluvím o cenách bychlední / pronájmů atd.
  • Tak GGG ma konecne svuj kazdorocni masterpiss v prackach...zarny priklad cilovky CoD.
  • Oproti BF1 kampani je tohle mistrovske dilo.
  • Největší hate hra dostala za to vesmírný pojetí a ne za recyklát což je celkem ubohý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit