Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    doom je 0/10 jeden z největších odpadů co za poslední roky vyšel...
  • Tak to nakonec vypadá, že COD pomalu zvoní umíráček... Vše prostě jednou musí skončit. Pokud konkurence nezvolní, bude mít Activision v budoucnosti co dělat. Už minulý díl si nikdo z mého okolí nekoupil. A to mluvím o opravdu HC fanoušcích...
  • jenda84
    "..kteří nedokázali unést, že se jejich oblíbená série vyvíjí, zatímco oni pořád sedí ve stejném sklepě doma u rodičů..." tak on ten progress je ne vždy ku prospěchu věci, pane Koubek *7* *7* jakožto už x let nesedící ve sklepě u rodičů musim prohlásit, že ta hra je totální srane*c a víc jak 2/10 si to nezaslouží. Už při prvních ohlasech, že hra bude ve vesmíru jsem málem spadnul ze židle.. co takhle udělat něco z Vietnamu?
  • TheGGG
    tssss kampaň v BF1 byl špatný vtip a rozhodně bych ty pidi klišé příběhy nenazval kvalitní. TF2 docela ušel, ale pocit z sci-fi války prostě CoD doručilo nejlepší. Psal bych tu víc, ale musím řešit a diskutovat ohledně voleb v USA a nemám na vás čas, takže za mě pokud jde o single: CoD IW 8/10, TF2 7.5/10, GeoW 4... 5/10, BF1 4/10, Doom a shadow warrior 0/10 (neuvěřitelná retro nuda). Teď mě omluvte jdu otevřít šampáňo... *14* *14* *14*
  • JohnyTheZik
    Obzvlast z posledniho odstavce ta 6/10 vypada trochu vynucene, ale jinak jsem zklamanej.. hlavne z toho remasteru, na to jsem se fakt tesil, skoda
  • Odulin
    Letos už jsem nekoupil a vzal místo toho T2 a ještě, že tak.
  • Ristoro
    V konkurenci letošních FPS maximálně 3/10. Je tu DOOM a Shadow Warrior 2 pokud chcete kvalitního singla, na MP tady máte Battlefield 1 a Titanfall 2. Nevidím důvod kupovat tuhle sra*ku ani kvůli remasteru CoD 4ky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit