Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    lidé mají krátkou paměť :)
  • Souhlasím, ale v podání CoD prozatím vypadá i tahle jeho alternativní realita přesto docela nudně a nezáživně. Hru pochopitelně nikdo ještě neviděl, ale vzhledem k jeho neměnným schématům v konceptu nelze očekávat nic, co bychom nebyli u série zvyklí (a trailer to nejen po grafické stránce potvrzuje), což už začíná být veliká škoda. Troufám si tvrdit, že i u podstatné části hráčů CoD je tahle formule alternativních realit unavující. Tahle značka může široké hráčstvo už jen překvapit a překvapivě by se jí to mohlo podařit už představením slibného tématu. Vyprdolí-li ale tvůrci při oznámení, že jdou zasazením "do vesmíru", je v drtivé většině vymalováno. Tohle CoD bude schytávat dřív než vůbec vypustí první obrázky.
  • Uz se tesim na kapitana Price *1*. Ale moc nechapu proc rozjizdeji tolik pribehu. To je Modern Warfare, Black Ops, Ghost, Infinity war, Advanced warfare, to mi prijde jako zbytecne tristeni znacky a je v tom jen chaos...
  • Sr_Lobo
    Tak WWI by byla samozrejme uplne nej, to je muj vlhky FPS sen, proto taky doted ujizdim na Verdunu *14*
  • Jediny co me z toho zajima je ten remaster CoD4 - to byl asi nejlepsi dil CoD, pak to slo do haje .. MW2 byla dobra hra, ale zabila ji absence dedik serveru a cheateri ... a pak uz to slo z kopce komplet ... posledni co jsem koupil bylo Black Ops, ale i to bylo vcelku zklamani a od te doby uz dlouho nic ... takze ten remaster vyhlizim jako sanci zase si zahrat CoD ... ale moc sanci tomu nedavam.
  • Battlefield je teď plným špekulací, od Velké války, nebo prý nějaké smyšlené války mezi Rusy a zbytkem Evropy až dokonce po remake 1942 verze. Aby toho nebylo málo, tak se taky sází na pravděpodobné pokračování ve stylu 2142. Vzhledem k tomu, že EA a Activision spolu tak tématicky rádi soupeří by to byl takový menší zázrak, aby Battlefield svým zasazením couvnul. Ale kdo ví.
  • Sr_Lobo
    No jako ta cena jeste nakonci nesmyslna ... to je fakt jako hry v roce 1995.. sila megazordu proste.
  • já to mám opačně. CoD jsem hrál snad jen první díl a předtím jsem hrál jeden díl Medal of Honor. A mám mnohem raději sci-fi střílečky, třeba Prey, Psi-Ops, Borderlands. Hry nemají být reálné, ale naopak vytvářet alternativní reality a světy. Reálných válek je po světě dost.
  • Mně se hrozně líbí, jak se neustále posouvají ty díly, který "stály za to". To stejný dělaj lidi s datadiskama k WoW. Za pár let i tenhle díl bude poslední, kterej stál za to:)))
  • Poslední CoD, který mě opravdu bavilo hrát byly Ghost (do vydání prvního DLC), klanový války, dobrá parta (seznámili jsme se ve hře a později i sešli) a od tý doby to jde s CoD, alespoň pro mě, z kopce. Já chci, pokud možno, realistický zbraně a jako soupeře lidi, střílení plechovek mě vůbec nebaví. Tak snad to spasí BF5...CoD letos nekupuji. Až udu mít chuť na plechovky, zahraju si titanfall.
  • Já věřím, že jim tohle lidi už žřát nebudou. Jsem velkej fanda call of duty - singleplayer kampaní..Hrál jsem všechny a téměř všechny mám originály, ale od advanced warfare jsem to už nehrál a ani nemám chuť..pevně jsem doufal, že to bude ASPOŇ pokračování ghost...ale naopak se splnili mé nejhorší obavy. Vesmír, blikající zbraně, lasery ... no, tak snad příště
  • To sice asi nehrozí, ale i tak bych tomu - pokud ještě nepřijdou s něčím šokujícím - tipoval citelně nižší tržby...
  • Rozhodně nechci druhou světovou! Chci WW1, Vietnam, Koreu!
  • To je ale(š) smutný. Ještě že je mi to putna. *5*
  • Mart9
    Chceme 2. světovou válku! *16*
  • Sr_Lobo
    I prvni Black Ops to mel dobre pojaty jeste, ze ses vlastne podival do ruznejch konfliktu v historii, ale ty volee... zas genericka hyperscifoidni jebacka nekde ve vesmiru *13*
    Jedina pozitivni vec co by na tom mohla bejt by bylo kdyby se na to skoro vsichni vys*ali a studia by se nad sebou konecne zamyslela, ale to asi nehorzi.
  • Souhlas... Pevně jsem věřil, že se vrátí do 2.sv nebo aspoň v rozmezí let 1945 - 2010. Doufejme, že battlefield na tom bude lépe.
  • Sr_Lobo
    Díky za kompletní zavraždění další značky... Ted to jeste v patek dokopne BF a pudu asi zas instalovat prvni a druhy COD.
  • kdyby alespoň udělali hru ve stylu Starflight, Star Control nebo Star Command. Tento herní žánr zcela zmizel a od poloviny devadesátých let se neobjevil. Místo toho přežívají klony Elite, což je žánr jiný (simulátor) a dle mého mnohem horší.

    http://arstechnica.com/gaming/2012/09/masterpiece-starflight-for-pc/
  • Jack1947
    Já to věděl! *14* *5*

    Nicméně to bude další nudná generická blbost která, pojede na tom starém enginu - fuj. Aspon by mohli bejt kosmické bitvy a lodě osvěžení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit