Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz vas ta hra bavi, proc ne. kdo ma rad gothaj s bilym rohlikem z lidlu at si ho klidne da. ja si radsi dam celozrnou housku s uherakem. a po mw2 uz gothaj opravdu nechci. *11*
    • Dneska už ani ten gothaj nechutná...pamatuji na cvičení pozemního vojska v roce XY, že po týdnu v terénu by toto jídlo s čerstvým rohlíčkem byl luxus nad luxusy -ale dnes už bych to taky nežral *11*
      • tjn ja si furt pamatuju ty tri vojensky konzervy bez jakekoli popisky co jedna byla "udajne" veprova, druha hovezi a treti ani uz nvm.. hruza, ale kdyz byl hlad ta to taky mizelo docela rychle
        • Játrovka se sýrem.
  • ale tak je jasný, že když se tý sérii celej rok v podcastech vysmívaj, tak jí nedaj hodně dobrou známku, Battlefield 3 byl ještě větší koridorovka, s tím rozdílem, že autor zde propadl jejímu hypu a příběh? Radši dám přednost nabušeným 7 hodinám MW3, před 5 hodinami BF3 plnými několikaminutovými hluchými přesuny. Holt objektivita je těžká, zvlášť tady a u týhle hry
    • radši hluchý přesuny než nudný cutscény
    • 7 hodin? že ty jsi u toho usnul ?
      za 4 hodiny bylo hotovo :)
      • zkus si zvýšit obtížnost z Very very very easy na normal a 4 hodiny to nebudou
        • už jsem to tu jednou psal...zvýšení obtížnosti v týhle hře je jen frustrující,žádná výzva.
          Proč bych to měl hrát na hard,když jak všichni víme tahle hra je o tom jít bez zastavení pořád dopředu aby se zastavilo spawnování nepřátel.
        • 4h 31min na hard
    • Já nevím, ale tenhle styl kampaní mi tak celkově přijde docela slabý. *3*
      • tak to je jasný, takovej Deus Ex nebo Mass Effect jsou někde jinde, ta hra rozhodně není skvělá, ale tu osmičku si zasloužila, zvlášť když je do toho započítanej multiplayer
  • X let starej, pěkně už dnes hnusnej engine.....a na High mi to jede výrazně pomaleji než BF3 na Ultra....z toho se dá mnohé vyvodit....
    A konec kampaně.....ve srovnání s MW, MW2 a i Black Opičákama, že se Activision nestydí....
    • hmmm tak to je divný, když má MW3 zámek na 60 FPS :-)
    • Activision se určitě nestydí protože hru dělá Sledgehammer.....
      • A Sledgehammer je vývojářský tým pod Activisionem, který výslednou podobu ovlivnil nejvíc.
  • tak tahle recenze je velmi zaujata, stačí se podívat na metacritic
  • Tys Uncharted 3 evidentně neviděl ani z rychlíku...
    • A chápeš, že timhle tak skvělý hře jako je uncharted děláš jenom špatnou reklamu trolíku :P
    • Hairy_Ass
      Původní trilogii Indiana Jonese jsme asi všichni viděli. *15*
    • Generalmagor
      Co sem cpeš Uncharted? Táhni
  • Generalmagor
    8+/10. Jednoznačně podle mého...
  • Tak ještě jednou - chcete se bavit, nebo realisticky bojovat ? Pro zájemce o zábavu jsou hry BF3 a MF3 super hry na špici souč. možností výrobců her (zatlačuji slzu na vzpomínku na Wolfensteina 3D). Pro druhou kategorii je vhodná ARMA, příp. naverbování do Afganistánu. Jinak pro různé hodnotitele reálného střílení v SP a MP: střílení v PC se nedá srovnávat s reálným střílením na terč, příp. na živého tvora (možná jenom principy mířídel , dýchání). Např. střílení z RPG v PC a v reálu taktéž není možno srovnávat (kdo měl tu možnost ví o čem mluvím),... dále rány a ranivost obranných granátů proti útočným... atd.
    Chlapi a chlaci bavte se ... realita je někde úplně jinde...kdo nevěvěří ať tam běží *11* (pro účastníky povinné vojenské služby u bojových útvarů - berte tyto moje "kecy" s rezervou).
  • mě COD baví, nemám k tomu větší výhrady. Nebaví mě poslouchat ani číst neustálé poznámky kvůli starší grafice. Snad nejde o jen grafiku ne? Je pravda ze nám servírují stále podobné tituly, ale je to prostě jejich styl. Jednomu se to libi druhemu ne, me ano a respektuju i ty kterým se tenhle titul nelíbí. Jednoduché, tak to nehrajte :) Koupil jsem si jak BF3 tak i MW3 a musim priznat ze se mi libil single u obojiho tak stejne s tím, že MW3 má single delší. Multiplayer je dle vkusu, to se moc porovnavat neda :).
  • Všechno tohleto je jen správný marketing. Taky všichni vědí, že Mc Donnalds je to nejhnusnější jídlo pod sluncem, který neprospívá ani ... no nikomu prostě... a i tak to všichni žerou (ano, žerou!) jak prasata pomeje v korytu.
    Tahle hra je to samý. Jde prostě jen o marketing.
  • Jen si představte,že by MW1 MW2 MW3 byla jedna hra..10hodin plnejch hrdinkech výlevů a výbuchů ze kterých by vám popraskali varlata !!!
    Bud'me rádi,že to servírujou po kouskách!
    • nevim jak ty, ale mě trvalo o dost dýl, než jsem všechny tři dohrál
      • Tak 12 pokud' koukáš na každej barák,ale to není pointa toho co jsem psal :)
        Samozřejmě na normal..na větší obtížnost to nemá cenu hrát protože to není vízva ale frustrace z toho kdo se ti kdy spawne za zádama.
        • USER47
          Ani 12. MW2 se dalo zahrát na druhou nejvyšší obtížnost pod 5 hodin, ale MW3 a tuším že i MW1 jsou o něco delší.

          Nicméně tahle dýlka hrám podobnýho typu imho naprosto vyhovuje.
          • souhlasim, protože MW3 je z "miniserie MW" dle mého názoru nejdelší. Pokud hru hraješ alespoň na obtížnost HARDENED, tak se pod pět hodin nedostaneš ani u jednoho dílu :) jenže jak tak tuším, tak většina lidí jen "whinuje" na krátkou herní dobu singleplayer kampaně,což při zvýšené obtížnosti určitě zvyšuje i delší herní zážitek. Ještě co se týká BF3, tak ten měl minimálně o dvě hodinky kratší single a na to nikdo nenadává, vždyt je to taky jedno, jde o multi převážně a když je single dobře naservírovaný a baví tak už můžeme hodit za hlavu jestli to hrajeme 5 nebo 6 hodin, když je to zábava dáme si to přeci ještě jednou :P :)
            • BF3 na normal 6 hodin
              Ale souhlasim stim že MW3 měl nejdelší kampaň..4:10 na normal ...nevidím důvod to hrát na těžší obtížnost abych se každou chvíli za něčim krčil dokud' nezmizí bloooooody screen.
              Zvýšení obtížnosti je vůbec v těchle hrách uplně na nic...všechno je stejný jen místo 10ti zásahu umřeš za 5 nebo za 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit