Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovečky nakupujou" ... ale především to stále take hrajou, což je tak trochu divné na to, jak "velmi špatná" ta hra vlastně je .. *6*
    • to stejny muzu rict o BF3...takze bych si svoje nazory nechal kazdymu se libi neco jinyho...
    • Fail ... reply to: BidDog
  • http://www.youtube.com/watch?v=9SHHBS8w_ZQ
    MW3 BEST QUAD FEED EVER!! *1* *1* *15*
  • Cod 9 není nic jiného než levnej titul,kterej se snaží tvářit jako AAAAAAA hra.
    Slaňování,řízení člunu,střílení z vrtulníku, "nenápadné" plazení se pod auty,střílení z AC130,efektivní slowmotion čištění místností,jedna nutná sniper mise..atd....to všechno už jsme viděli..několikrát....jsem rád,že to utrpení a recyklace všeho po 4 hodinách na normal skončilo.
    4/10
    • A multiplayer 10/10. Samozřejmě prodeje, který BF3 nikdy mít nebude.
      • Jasně..pro lidi co neuměj mířit je multiplayer 10/10
        • Ono se tam vlastně střílí samo, co? Ta hra nemá v MP vůbec konkurenci a i kdyby prodávali pouze MP, tak se toho pořád třikrát víc jak BF3.
          • a CS 1.6 je co ?! .. i když, počkat vlastně CSko nemá žádnou konkurenci, to se dostalo někam, že se o tom MW ani nesnilo .. a to nehraju ani jedno.. já jsem BF3 player ^^ (což je trochu jinde v MP)
            • Jazz
              Ne, chlapečku to opravdu nepohřbilo... *6*
            • *pohrbilo CS
            • lol co tady meles? uz CoD2 pohrbilo jak v poctu hracu tak v turnajich...
          • a víš že jo ? většina lidí to hraje jen s těma killstreakama..a ty většinou střílej,nebo vybuchujou samy..to že se toho prodá 3xvíc,což se neprodá,neznamená vůbec nic :)
            • ano smích...jsi re*ard přečti si znova co jsem psal
            • pro lidi co neumej mirit? je videt, ze si o progaming ani nezakopnul. Chtel bych te videt proti nejlepsim tymum sveta :D by sis vubec neskrtnul. Sorry oni vlastne neumi mirit i presto, ze MW je hlavne aimovka plna reflexu.....smich
            • Zatím je to asi tak 1:5, takže možná toho bude víc. Prodeje samozřejmě znamenají také dost.
          • Pocčet predaných kopií a kvalita hry je ale iná vec
            • Svojim komentom som necel povedat ze je MW3 vyslovene zlá hra len som chcel podotknúť, že vyššie predaje MW3 oproti BF3 nemusí hned znamenať že MW3 je lepšie ( a podla mna nie je, aspon čo sa multiplayeru týka )
            • http://bit.ly/v5GmRk
            • odpurci cod sou po celym svete. jen se koukni na metacritic. Kdyz si proctes ty negativni recenze od useru tak zjistis ze to nejsou hateri ani bf fans ale jsou to lidi z rozumnym nazorem. Kdyby to bylo slavny tak vsude tak vyvojari na twitteru nebrecej jak je ta hra dobra a nezaslouzej si od hracu tak negativni dopad. Hra ma prodeje kvuli americe, kde tu hru na xbox kupuji deti od 10-17 jak na bezicim pase. Jednoduse pro to, ze jina hra je pro ne moc slozita a nedokazali by se u ni bavit. http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/11/96e9589597a30d56f1ac699ced9d0ccb.jpg Tohle je panove minimalne 50 procent komunity cod
            • Jak píše Dasad. Můžeš si o tom myslet, co chceš, ale ta zášť proti COD je hlavně v ČR. Ta hra je skvělá a zaslouží si to. Prodeje to pouze potvrzují. Která jiná dobře prodávaná hra je špatná?
            • Presne tak, u cod uz to nikdy nebude kvalita hry= prodeje. Protoze tezi z kvalitni serie, ktera predvedle neuveritelne prvni čtyři/pět dílů. Teď už se veze jen na dobrym jméně a ovečky nakupujou.
            • ne tak úplně .. *3*
  • Singleplayer me opet celkem potesil. Sice sbesile tempo, ale oproti BF3 od zacatku do konce zabava.
    MP je tu vylepsena verze ze sestky a bonus dedicovany servery, takze take spokojenost. Neprinasi nic inovativniho, ale osvedcenou zabavu. Takze u me 8/10...
    • já bych řek že MP bylo lepší u MW2
    • Tak to můžeš očekávat spoustu mínusek, protože pozitivní názor na MW3 se od oznámení BF3 nenosí. A s 8/10 souhlasím
      • ja souhlasim ze 7/10 Hra ktera je mw2 s malym ubgradem si nezaslouzi hodnoceni 8/10. TOhle je prvni objektivni recenze. Hratelnost je sice dobra, ale jelikoz je to serie, musi se taky zvazit posun. Kdyby ta hra vysla sama jako nova. tak klidne 8/10 muze dostat. Ale kdyz je videt ze tohle stejny dokazali uz pred dvema/tremi+ lety. Tak je videt ze se na to vykaslali a nezaslouzi si vyssi hodnoceni nez 7/10
        • A proč má Uncharted 3 10/10? Ta hra má úplně stejný příběh jako jednička a dvojka a hratelnost také stejně blbá. A vidíš, stejně to dostane 10.
          • Že ty jsi to ani nehrál?
          • právě tu mícháš jabka a hrušky .. navíc Uncharted je díl od dílu lepší, zato MW horší..
    • conflig
      přesně
  • conflig
    Teda musím se přiznat že v BO jsem hrával z kámošem ZOMBIES a to je paráda a říkal sem si že COOP v MW3 bude nuda, ALE omyl je to naprostá paráda a návykové (myslím SURVIVE)
  • Mne rozesmalo ono PS.: a ruzova zahrada. I kdyz ted si rikam.....Ales je muj novej smer. Dokonale se mi trefil do vkusu a to nejsem fan ani jedny z tech turbo her. Jen o nej zacinam mit strach - aby nahle nesesel ze sceny.

    Je pravda,ze si dovolil moc. A to ho u me udelalo lepsim clovekem.
  • mamka ti přečte tvoji oblíbenou o Kulihráškovi a hned ten svět bude barevnější :D
    • O kulihraskovi je moje oblibena
    • ježiš fail, to měla bejt reakce :D sorry
  • Hoši pardón ale podle meho jediná hra ktera si zasloužila dat za to ty prachy pro mne zustava Zaklinač 2 a Fallout: NW. Jinak s prominutím vychazejí ted samé recyklované sra*ky.
    • Anarcha
      Co má prosím tě společného žánr FPS a RPG v celku nic moc tak co to sem pleteš.
    • Jazz
      Vidíš pro mě ne...
      • Popravdě ti to zavidím :) Asi jsem na to už moc starý.

        Velice fandim Vávrovi ikdyž taky toho plno nakecá myslím že si tohle uvědomuje že dnešní hry jsou v podstatě stejné a hlavně je to samé pokračovaní (což by nebylo až tak špatné ale víme že jen malo pokračovaní překoná zažitky originalu)....
        • A co poslední Deus ex?
          • no pravda ten jsem nehral :)
            • No naprvní hraní se mi nelibila. Byl jsem popravdě zklamany ale pak jsem si ji znova zahral minuly rok na vanoce a byl to uplně jiny zažitek kdyz jsem nic neočekaval. Po technické strance je Mafiia II TOP hra. Příběhem noo víme že tam došlo ke kompromisum a připomělo mi to klasicky serial typu lost nebo prison break kde tě tahají na další serii....

              Ale rohodně to není vubec špatná hra (dal bych tak 8) největší problémem mafie II jsou ty sliby co z toho mělo byt....
            • To je chyba, ale chápu tě s tím NBA. Vávra je v pohodě. Jak se ti líbila Mafia 2?
        • A mezi nejlepší hry tohoto roku řadím i NBA2K12 které v našich končinach nedostavá vubec prostor. Ano chapu basketbal není u nas moc popularní ale pozornost by si to zasloužilo protože je to nejlepší sportovní simulator.

          Prostě už mě nezaujmou ty hry co jsou jen na efekt ale nemají žadnou hloubku viz. Rage. Má ti 25 giga svět poloviční o proti skyrim které ma jen 5 giga hoši z ID se placají po zadech.


          Sem hodně zvědav na recenzi skyrimu. Protože na PC je skyrim v dobách Fallout 3. No na Skyrimu mi nejvice vadí ty komické souboje. macham macham mimo a najednou animace že mu sekde měč do krku:) ale to už je off topic
  • smejki
    "Buffer overflow" mě upřímně rozesmál *1*
  • Mechwarrior_bw
    "Jste totiž loutkou, kterou tvůrci tahají na špagátech"

    - toto je asi najpodstatnejšia veta z recenzie ktorá vystihuje moje pocity u 90% súčasných hier - u mňa zabijak atmosféry č. 1.
    • Prosím acitvision aby singleplayer u CoD už nebyl hrou, ale pouhým filmem. Ve výsledku je to to samé akorát to zabere míň místa na disku *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit